Muškarci "čizmaši"!
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13
  1. #1

    Muškarci "čizmaši"!

    Na otvaranje ove teme me je asocirala, ili inicirala, tema o muškarcima "papučićima", ili "papučarima", ko ih već kako zove. Pozabavio sam se malo inverzijom i zapitao se kakvi su to muškarci koji ne da se samo razlikuju od njih, već su im potpuno suprotni u ponašanju, mentalitetu, izgledu, navikama itd, a nazvao sam ih, uslovno, "čizmašima", mada mi je padala i na pamet varijanta "mamuzići"...

    Dakle kakvi su to muškarci koji su potpuno inevrzni "papučićima". Drage dame, za vas dodatno pitanje, kakvog partnera bi izabrale: "papučića", ili "čizmaša"?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    Odgovor: Muškarci "čizmaši"!

    Ja vise volim cizme od papuca(retko ih obuvam),a muskarac u cizmama
    bas je cool,(bez siljatog vrha)-zivot sa njim bi bio kao rodeo.

  3. #3

    Odgovor: Muškarci "čizmaši"!

    Izabrala sam idealnu kombinaciju jednog i drugog.
    Ne želim da imam ''papučića'' pored sebe,
    još manje ''čizmaša''
    ali ono što želim je
    da se zna ko je muškarac u kući. (glava porodice)
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  4. #4

    Odgovor: Muškarci "čizmaši"!

    svaki pravi muskarac papucar ima i udobne cizme, mora se biti svestran velika konkurencija.

    čizmaši mogu biti i oni koji gaze preko drugih ne bukvalno laktasi ali ima zena koje vole da ih neko stalno kao ocepi kao malo nagazi. Te zene vole jednostavno da im muskarci nanose bol a sve je to iz detinjstva i onoga zna se ko je musko u kuci!

    A najbitnije kod muskaraca čizmaša je da im zene ciste cizme kad krenu u neku stetu.
    a muskarci papucari sami ciste svoju obucu pa i zeninu ponekad!

    Ali verovatno uz čizmaša ne ide zena u patikama i zvakom u ustima? Mislite o tome!

    ako moze i anketa da se napravi u kojoj bi bilo pitanja kao napr.
    1. volite li toplinu doma uz muza i njegove papuce?
    2. sanjate li da vas neko svaki dan gazi u cizmama koje vi cistite?
    3. ima li muskaraca u koznim cipelama?
    4. sta mislite da li je bolji sex sa muskarcem u cizmama ili u papucama?

    a mogla bi mala tema: muskarci papucari, cizmasi protiv Petra Pana?
    Poruku je izmenio robert ns, 27.11.2008 u 15:28

  5. #5

    Odgovor: Muškarci "čizmaši"!

    Citat robert ns kaže: Pogledaj poruku
    svaki pravi muskarac papucar ima i udobne cizme. mora se biti svestran velika konkurencija.

    čizmaši mogu biti i oni koji gaze preko drugih ne bukvalno laktasi ali ima zena koje vole da ih neko stalno kao ocepi kao malo nagazi. Te zene vole jednostavno da im muskarci nanose bol a sve je to iz detinjstva i onoga zna se ko je musko u kuci!

    A najbitnije kod muskaraca čizmaša je da im zene ciste cizme kad krenu u neku stetu.
    a muskarci papucari sami ciste svoju obucu pa i zeninu ponekad!
    A Robi da odradis i psiholoski profil zena koje su u detinjstvu imale dominantnu majku,mama mucila tatu(nije ga tukla),on cistio i svoje i njene
    cipeliske...pa ta devojcica porasla i resila da usreci nekog muskarca tako sto ce biti"gazena" cisto zbog nivelacije.

  6. #6

    Odgovor: Muškarci "čizmaši"!

    Citat diktatorka kaže: Pogledaj poruku
    A Robi da odradis i psiholoski profil zena koje su u detinjstvu imale dominantnu majku,mama mucila tatu(nije ga tukla),on cistio i svoje i njene
    cipeliske...pa ta devojcica porasla i resila da usreci nekog muskarca tako sto ce biti"gazena" cisto zbog nivelacije.
    ako je majka bila dominantna a otac misic devojcica se onda ugledala na majku i sama postala diktator kad je porasla a muskarce je prezirala i zvala ih cistacima njenih cipela..ah te traume
    ne bi ti se mesao u struku.psihologiju
    Ali cika Frojd bi rekao: pogledaj nekom obucu pa ces videti kakav je! u sexu!

    Cizma glavu cuva a papuca je cini sretnom! Zar ne?

    Ali Vudi Alen bi najbolje odgovorio na ovu temu o obuci i odrzavanju muskaraca iste jer sve se vrti oko bas odrzavanja muske obuce fetis je fetis pa ko voli

    ili po Marfijevim zakonima bi bilo ako trazis muskarca u cizmama hodaces bosa


    A zar nije poenta kod bilo kog oblika muskarca samo u pamucnim carapama!


    Citat diktatorka kaže: Pogledaj poruku
    ..

    cipeliske...pa ta devojcica porasla i resila da usreci nekog muskarca tako sto ce biti"gazena" cisto zbog nivelacije.
    a tu je onda i pitanje pertli!
    Da li je zena ikada imala problema sa vezivanjem istih? a sve to na muskim cizmama..


    a ako je zena sretna i kad je gazena pa to je njena sloboda izbora bitno je da joj to pricinjava zadovoljstvo da nije pod prinudom, zar ne


    a najbitnije je da li zena bira muskarcu cizme ili papuce?
    Poruku je izmenio robert ns, 27.11.2008 u 15:29

  7. #7

    Odgovor: Muškarci "čizmaši"!

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Izabrala sam idealnu kombinaciju jednog i drugog.
    Ne želim da imam ''papučića'' pored sebe,
    još manje ''čizmaša''
    ali ono što želim je
    da se zna ko je muškarac u kući. (glava porodice)

    Slazem se, a zna se ko je kicma porodice

    Mada, po meni, nista lepse nego kad se uzajamno dupunjujemo i dogovaramo o svemu. Bez "lupanja pesnicom" o sto i slicnih stvari bilo s cije strane.

    Zasto uopste mora da postoji neko ko ce biti "glavni"?
    Zasto bi se muskarac, koji zeli da ugodi svojoj zeni, smatrao papucicem? Zasto neki muskarci imaju potrebu da nose "cizme"? Da li ih to cini "jacim" i "sigurnijim"?
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  8. #8

    Odgovor: Muškarci "čizmaši"!

    mushkarac "čizmaš" je samo iskompeksiran i nesiguran u sebe...
    ne volim takve ljude. generalno.

    a "papučari"...pa... nema osobe koja ne voli da joj se titra... naravno sa merom.

    a to kakav će muškarac kojoj devojci odgovarati zavisi od toga šta je ona obula...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  9. #9

    Odgovor: Muškarci "čizmaši"!

    Dok uz povisen glas, lupa sakom o sto:'U ovoj kuci je moja rech poslednja ...........DA, DRAGA!' ...... Mislim da je vecina chizmasa - 'chizmas' za okolinu, dok se u kuci preizuva u papucica.....klasican Balkan boy 'omeksa' u dugogodisnjoj vezi ili braku.....pritom ne mislim na patoloske nasilnike koji samaraju svoje zene 'za dobro jutro i laku noc'. Za zenu je prava mera nesto izmedju ...potrebno joj je nekad da ima strpljivost, stalozenost, takticnost jednog 'papucica' (posebno u onim danima), a potreban joj je i izazov da 'kroti' divljeg, ponosnog chizmasa.....ma sta znam, ono 'otimanje' i nadmudrivanje. ...dakleM, hocu '2 u 1'...ili cipelu...

  10. #10

    Odgovor: Muškarci "čizmaši"!

    Patike su najudobnije!!!

  11. #11

    Odgovor: Muškarci "čizmaši"!

    Najradije bi izabrala "cipelića"...onog koji ume da obuje papuče i da uskoči u čizme u pravom trenutku... ja ga poznajem dovoljno dobro da znam kad je u "kojoj obući", ali to je zaista ponekad potrebno..bar nama ženama.
    Muke je to, kad muškarcu treba par meseci da mu "doputuje" misao do mozga...kad tek nakon nekog vremena shvati da ono što ja pričam ipak jeste tako...e tada ipak više volim da je "papučić" i prizna da sam u pravu..
    Pred decom ne moram uvek biti ja ta, koja će "imati čizme"...neka ih tada malo i on "obuje" i udari jednu o drugu u pravom trenutku...kad "prođe voz" i ne mora...

  12. #12

    Odgovor: Muškarci "čizmaši"!

    Heh...tema za pokazivanje tragova ..u snegu ?
    Ovako:
    - Niti je papučić onaj koji dragoj prizna kada je ona u pravu,
    - Niti je čizmaš onaj koji istraje kada je on u pravu.
    Par je najjači kada je, prema drugima, uvek onaj ispravan stav. Ma čiji od njih, važno je da pobeđuje PRAVI. To se i zove nadopunjavanje, gradnja zajedništva i prava ljubav.
    Bilo šta obrnuto više govori o sujeti i samim tim degradira zajedništvo.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #13

    Odgovor: Muškarci "čizmaši"!

    -Cizmasi-? Jesu li to oni-ja sam u pravu i kad nisam- ..takvi se trpe i podnose,tesko se to moze voleti.

Slične teme

  1. Muškarci vole "nevaljale" devojke
    Autor petersi u forumu Muška kafana
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 19.11.2016, 18:49
  2. Muškarci "papučari" ?
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 25.10.2012, 05:04
  3. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  4. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •