Utakmice SCG - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 50

Tema: Utakmice SCG

  1. #31

    Odgovor: Utakmice SCG

    Vala baš. Meni je već posle 3:0 bilo loše.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Utakmice SCG

    Citat Necromancer kaže:
    Meni je već posle 3:0 bilo loše.
    Meni nije, doš'o tiket
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Utakmice SCG

    Je l' se neko usuđuje da prognozira današnju utakmicu?
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Utakmice SCG

    Pa sad... Da ne kvarimo tradiciju Slonova, mogli bi i treću da izgube sa 2:1. Mada, s obzirom da će svi naši igrači biti na terenu (kao što znamo, na klupi će biti golmani, Vukić i Ilić), a znamo kako je delovala naša odbrana bez Vidića i Dragutinovića, mogli bi sve manje od 6:0 da smatramo uspehom.

    Mada, ja sam po pitanju fudbala uvek bio optimista, tako da ću i večeras navijati za naše, iako je potpuno svejedno ko će pobediti. Ali bilo bi lepo da odemo sa 3 boda kući, pa makar bilo i 1:0.

    I da, najvažnije od svega, večeras ću konačno poslednju put slušati onu groznu himnu.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Utakmice SCG

    Ja da sam na njihovom mestu dogovorila bih se za 0:0 i svima lepo. Igrači se neće zamoriti, povrediti , i poneće i jedni i drugi po 1 bod kući.
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Utakmice SCG

    Kako to? Nebeski narod a uvek naj gori ! Sramota ! I neki dan su me crnci zezali za Argentinu a mogu da zamislim tek sutra .
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Utakmice SCG

    Citat comi254 kaže:
    I neki dan su me crnci zezali za Argentinu a mogu da zamislim tek sutra .
    Ne bih ti bila u koži. Nisu bili toliko loši, nisu nas jako obrukali kao sa Argentinom...
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Utakmice SCG

    Ja da sam nesrećni Dudić, sad bih se tako ske**la da me ne bi povratili jako dugo. Stvarno treba biti baksuz pa izazvati dva penala. Ipak, ova utakmica, bez obzira što je izgubljena, nije bila tolika sramota za naš tim. Nismo dobri, i to je to.
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Utakmice SCG

    Nemojte tako. Mi smo, kao i obično, moralni pobednici...
    ...nad samim sobom...
    "Toliko je bilo u zivotu stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo.
    Trebalo je ziveti. "
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Utakmice SCG

    Eto, još jedna priča je završena. Posle svega, neću da ih psujem. Nisu zaslužili. Pola tima je bilo povređeno. Na kraju, od 4 standardna odbrambena igrača, koji su bili naš ponos tokom kvalifikacija, ostao je samo jedan. I šta očekivati? Nismo mi Brazil, pa da imamo klupu od 2 kilometra. Naravno, sreća nas je pljunula u lice, a ne pogledala (po starom dobrom običaju). Drugi penal protiv OS je nepostojeći, jer je ista situacija bila i na utakmici Francuska - Švajcarska, pa sudija nije svirao penal.
    Uostalom, posle kvalifikacije bez poraza i direktnog plasmana među 32. najbolje selekcije, mi generalno treba da budemo zadovoljni. Nije fer, a još manje moralno sada pljuvati i vređati igrače i selektora. Do pre koji mesec bili su bogovi. Činjenica je da su nas Argentinci napunili i da se naši nisu zalagali. Ali i to je fudbal. Francuzi su bili prvaci sveta i prvaci Evrope, pa su se iz Južne Koreje i Japana vratili kao i mi sad. Život ide dalje, bliže se kvalifikacije za EP, plavi gore glavu i da se plasirate.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Utakmice SCG

    Pocetak utakmice i SKORO citavo poluvrijeme su odigrali kako smo od njih i ocekivali da igraju (prije pocetka ovog SP). To se vidjelo i iz rezultata. Samo da su tako igrali i prethodne utakmice... Nazalost, ovog puta nismo imai srece jer su povrede "desetkovale" pola tima. Onda onaj "nesrecni" Dudic igra rukom, iskljucenje Nadja i gotovo. Ponovo "buknerica".

    Mislim da su mogli vise (kao danasnjih prvih 20-tak minuta) i zato sam razocarana . Ali igraci su bili zadovoljni plasmanom na SP... ili mozda nisu imali snage da potce ili im je trava bila prevelika ili im je lopta napravljena od materijala na koji nisu navikli ...
    Poruku je izmenio irnik, 22.06.2006 u 00:29
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Utakmice SCG

    Netreba od svega praviti nauku! To je sport, danas izgubiš, sutra pobediš... Možda je i bolje izgubiti ovu rezultatski nevažnu utakmicu, pa kasnije imati malo više sreće u kvalifikacijama. Samo da se što pre reorganizuju, pa u nove pobede!!!
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Utakmice SCG

    Citat Bacvanin kaže:
    Netreba od svega praviti nauku! To je sport, danas izgubiš, sutra pobediš... Možda je i bolje izgubiti ovu rezultatski nevažnu utakmicu, pa kasnije imati malo više sreće u kvalifikacijama. Samo da se što pre reorganizuju, pa u nove pobede!!!
    Slazem se, ali ako gube i ako se trude i bore - to je OK
    Medjutim...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Utakmice SCG

    Možda su oni stvarno dali svoj maksimum, a nama uvek izgleda da su morali više. Mislim da i komentar novinara, na konferenciji za štampu posle utakmice, kako smo se i jedni i drugi borili kao da je finale iako utakmica nema neki značaj nešto govori. Ali opet kažem to je sport, ne pobedi uvek bolji. Iako su imali pola utakmice igrača više, pobedili su sa dva penala. Na kraju fudbal je timska igra, počneš dobro, povedeš 2:0, a onda sa dva neshvatljiva (da ne kažem nešto teže) poteza (Dudićevo igranje rukom u šesnaestercu, gde je sudija mogao mirne duše da mu da i crveni, i prvi žuti Nadja kada je ispucao loptu posle sviranog prekršaja) padne sve u vodu! Tako da tu nema puno pametovanja, idemo dalje!!!
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Utakmice SCG

    Sta je bilo bilo je i trebamo sto pre preci preko toga. Definitvino nam je proradila nasa stara boljka "velikih imena" sa Argentinom i tu nema oprastanja. Definitivno u buducnosti treba dati vecu sansu igracima iz domace lige zeljnim dokazivanja, pa kako nam bude bar ce da trce. Al opet sa druge strane za Holandiju nema sta da se uzmima za zlo, bar su se trudili.
    Da smo zasluzili dalje i nismo al nismo ni zasluzili maler za malerom, povrede i sl nedace.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zabranjene utakmice pasa jamara!?!
    Autor Alexander 37 u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 19.11.2007, 10:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •