Znaš kako Swbo, ja ne mislim tako. Od 22 igrača 6 ili 7 ima preko 30 godina (dvojica golmana). Znači, imali smo reprezentaciju u relativno najboljim godinama. I nije u redu dovoditi neke igrače koji se nisu pokazali u kvalifikacijama i koji nisu učestvovali u njima. Meni je ta priča o dovođenju igrača iz naše lige toliko smešna i žalosna, da je to strašno. Pa pogledaj samo šta je sinoć Dudić (do ove sezone igrao u Zvezdi) uradio. Natripovao se da je Jevrić. Znači za tako velike utakmice su potrebni i veliki igrači, koji igraju van granica Srbije (pa makar to bila i Rusija), jer poseduju neophodno iskustvo. Zamisli na šta bi tek ličila utakmica sa Argentinom da je na teren istrčao tim sastavljen od igrača iz Meridijan lige. 20:0 bi popušili. Mogu oni trčati do prekosutra, kada protiv sebe imaju tim sastavljen od igrača koji igraju u najjačim evropskim klubovima. Nema šta, nismo najbolji i ne treba oko toga praviti dramu, a još manje vređati igrače i selektora. Posle Boškova, Đorovića, Savićevića i ostalih kriminalaca koji su nas vodili, Petko je najprijatnije osveženje. I žao mi je što više nije selektor. Naročito, jer imamo mesec dana da nađemo novog. Prvu utakmicu Srbija igra 16. avgusta protiv Češke. Znači, jako je malo vremena. NAPRED PLAVI!!!