Radikali - ko su oni ? - Strana 14
Strana 14 od 26 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 196 do 210 od ukupno 384
  1. #196

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Ima i medju Radikalima pametnih ljudi.
    Ne zaboravite da je najbolji Srpski politicar svih vremena NIKOLA PASIC, a i on je bio Radikal.

  2. #197

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Ne znam da li ste provalili koje su najvatrenije pristalice radikala.
    U mom okruzenju to su uglavnom nezaposleni(neradnici), ljudi bez obrazovanja,
    starci, stvarno nezaposleni, alkosi i klinci-navijaci. Ima tu doduse pripadnika jos po neke socijalne kategorije ali ovo je cini mi se vecina.
    Za sve njih bi se nasao po neki izgovor ali klinci od 15 do 22 su za mene potpuna enigma. Da li je moguce njima nema ko da objasni ko su njihovi politicki idoli
    i sta donosi jedna takva politika?

  3. #198

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Ne zivim u Srbiji, ali pratim sva zbivanja na politickoj sceni u vasoj zemlji. Nije posteno da Radikali izgube izbore koje su prakticki vec dobili i to se desilo vec nekoliko puta.
    Mozete li zamislit da se udruzuju stranke koje imaju totalno razlicitu politiku, ali samo da bi pobjedili radikale. Radikali se fakticki bore sami protiv svih i zbog tog mi se i dopadaju.

  4. #199

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Ima i medju Radikalima pametnih ljudi.
    Ne zaboravite da je najbolji Srpski politicar svih vremena NIKOLA PASIC, a i on je bio Radikal.
    Tako je care ! Ne jeden nego 2 imaju !
    Ovaj drugi nosi tregere
    Ko je za jednu voznjicu

  5. #200

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Ne zivim u Srbiji, ali pratim sva zbivanja na politickoj sceni u vasoj zemlji. Nije posteno da Radikali izgube izbore koje su prakticki vec dobili i to se desilo vec nekoliko puta.
    Mozete li zamislit da se udruzuju stranke koje imaju totalno razlicitu politiku, ali samo da bi pobjedili radikale. Radikali se fakticki bore sami protiv svih i zbog tog mi se i dopadaju.
    I meni bi se dopadali da zivim u Las Vegas.
    Ovako su sljam do smrada. Cak ni Sloba nije dobio punu pelenu govanceta u facu na bilbordu. Tadasnji vodja radikala jeste. I to od ucenog, kulturnog coveka...
    Mozes li zamisliti zasto?

    Sto se tice mladih, zasto su pobornici radikala?
    Iz istog razloga kojim se pridruzuju klubovima navijaca, skinheda i slicnih.
    Nemaju osecaj uspeha, nemaju sansu da u bilo cemu se osete kao pobednici. Nemamo besplatne sportske klubove, nemamo narodnu tehniku, skole se ne trude da afirmisu mlade.
    Pripajanje hordi, izaziva onaj mnogo potreban osecaj mladog coveka da on moze pobediti. Instinktivno se pridruzuju jacim grupama, nije bitan princip i razlog, sto su bucniji, osecaj pobede je jaci. Koji od njih bi se suprostavio razmisljanjem, kada horda deluje kao jedno bice? Roditelj mu nece pomoci ali u slucaju ulicnog sukoba pridruzit ce mu se cak i nepoznati clan da mu pomaze. Koji osecaj zajednistva!!!
    Bez programa za mlade, necemo ih moci spasiti.
    Poruku je izmenio biterlemon, 11.08.2008 u 09:33
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  6. #201

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Kazes da ja zivim u Las Vegasu...OK-e...zivim,
    a gdje ti zivis?
    Ne zivis ni ti u Srbiji i ne mozes tako da ocrnjujes stranku koja ti se ne dopada.
    JA nisam radikal...nit sam ikad bio, ali sam rekao zbog cega mi se dopadaju.
    Ono sto si napisao nije nista tacno.

    Zasto Radikali nisu dobili Gradonacelnika Beograda, a pobjedili su u njemu?
    Ne moze tvoje misljenje bit jace od svih gradjana Beograda...

  7. #202

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    I meni bi se dopadali da zivim u Las Vegas.
    Ovako su sljam do smrada. Cak ni Sloba nije dobio punu pelenu govanceta u facu na bilbordu. Tadasnji vodja radikala jeste. I to od ucenog, kulturnog coveka...
    Mozes li zamisliti zasto?

    Sto se tice mladih, zasto su pobornici radikala?
    Iz istog razloga kojim se pridruzuju klubovima navijaca, skinheda i slicnih.
    Nemaju osecaj uspeha, nemaju sansu da u bilo cemu se osete kao pobednici. Nemamo besplatne sportske klubove, nemamo narodnu tehniku, skole se ne trude da afirmisu mlade.
    Pripajanje hordi, izaziva onaj mnogo potreban osecaj mladog coveka da on moze pobediti. Instinktivno se pridruzuju jacim grupama, nije bitan princip i razlog, sto su bucniji, osecaj pobede je jaci. Koji od njih bi se suprostavio razmisljanjem, kada horda deluje kao jedno bice? Roditelj mu nece pomoci ali u slucaju ulicnog sukoba pridruzit ce mu se cak i nepoznati clan da mu pomaze. Koji osecaj zajednistva!!!
    Bez programa za mlade, necemo ih moci spasiti.
    ...ko danas upravlja sportskim klubovima...ko upravlja skolstvom....radikali?!....po meni se 5.oktobar po rulji i hordama na ulicama razlikuje od radikalskih protesta, samo zato sto su prethodni vise srusili...a iste navijacke grupe su ucestvovale u oba dogadjaja...ne mogu demokrate bez radikala,niti ovi bez demokrata...udruzeni u politickim krizama koje zajedno izazivaju,mogu da slobodno pljackaju narod i drzavu...i jedni,i drugi...njima odgovara da ima ostrascemih ljudi...zato slozno,bez obzira ko je ko,krecimo ka pomirenju,jer bez toga bicemo crni vilajet jos vekovima...

  8. #203

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Necu nikog da citiram jer je ocito da ste svi protiv Radikala, barem ovi zadnji koji su tu pisali.

    Gdije vi vidite demokraciju, ako ne postujete konkurenciju??
    Poruku je izmenio zvecarka5, 11.08.2008 u 18:13

  9. #204

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Ne zivim u Srbiji, ali pratim sva zbivanja na politickoj sceni u vasoj zemlji. Nije posteno da Radikali izgube izbore koje su prakticki vec dobili i to se desilo vec nekoliko puta.
    Mozete li zamislit da se udruzuju stranke koje imaju totalno razlicitu politiku, ali samo da bi pobjedili radikale. Radikali se fakticki bore sami protiv svih i zbog tog mi se i dopadaju.

    Jesi li tako bio i za Srbe kada su se SAMI PROTIV SVIH branili od celog NATO pakta ???
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  10. #205

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat GostBG kaže: Pogledaj poruku
    Jesi li tako bio i za Srbe kada su se SAMI PROTIV SVIH branili od celog NATO pakta ???
    Ne svidja mi se tvoj komentar jer sam sebi uskaces u stomak.
    Za napad NATO-pakta protiv Srba nisu krivi Radikali, vec politika Slobodana Milosevica.

  11. #206

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Necu nikog da citiram jer je ocito da ste svi protiv Radikala, barem ovi zadnji koji su tu pisali.

    Gdije vi vidite demokraciju, ako ne postujete konkurenciju??
    ...pa ne izgleda mi bas da sam protiv radikala...sto se mene tice svi imaju pravo na delovanje...i jedni i drugi...samo bz ostracenosti ,to nas vodi u mrznju...a to vec nije politika

  12. #207

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Ovo je vec mnogo bolje i demokraticnije.

  13. #208

    04 Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Ne svidja mi se tvoj komentar jer sam sebi uskaces u stomak.
    Za napad NATO-pakta protiv Srba nisu krivi Radikali, vec politika Slobodana Milosevica.


    Znas koliko me brine sto se tebi ne svidja moj komentar....zabole me ona stvar.Nikome se ne svidja ni 1 tvoj komentar,pa nista.
    Ja nisam rekao da su Radikali krivi za bombardovanje,nego sam pitao tebe
    jesi li tada bio na strani Srba,kad su bili SAMI PROTIV CELOG NATO PAKTA????
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  14. #209

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Kazes da ja zivim u Las Vegasu...OK-e...zivim,
    a gdje ti zivis?
    Ne zivis ni ti u Srbiji i ne mozes tako da ocrnjujes stranku koja ti se ne dopada.
    JA nisam radikal...nit sam ikad bio, ali sam rekao zbog cega mi se dopadaju.
    Ono sto si napisao nije nista tacno.

    Zasto Radikali nisu dobili Gradonacelnika Beograda, a pobjedili su u njemu?
    Ne moze tvoje misljenje bit jace od svih gradjana Beograda...
    ...nisam ni znao da su SVI gradjani Beograda glasali za radikale...
    ...a nisu dobili gradonacelnika i nisu u vlasti na republickom nivou,verovatno zato sto to ne zasluzuju...
    ...hell ain't a bad place to be......

  15. #210

    04 Radikali - ko su oni ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Ovo je vec mnogo bolje i demokraticnije.

    Verovatno ti je demokraticno i to sto su Ameri istrebili Indijance,kako se ponasaju prema crncima.Dve atomske bombe na Japan. Demokratski je bio i napad na Vijetnam,bombardovanje Libije '86-e,bombardovanje Srbije '99.-e,2 x invazija na Irak.
    To ti je mnogo bolje i demokraticnije???? M ?? Zivis u drzavi koja je toliko genocidna da je i Hitler mala beba za U.S.A. Jesu li svi ovi napadi Amera istina,ili je istina ono u temi "Srbi,narod najstariji" kao ti rece: zavisi ko je pise.
    Ovo je ovako,a ko god pise drugacije samo pise lazi.Zar ne,demokrato ????

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...nisam ni znao da su SVI gradjani Beograda glasali za radikale...
    ...a nisu dobili gradonacelnika i nisu u vlasti na republickom nivou,verovatno zato sto to ne zasluzuju...

    Nemoj tako,reci mu jer nema covek pojma sa politikom,da Radikali nisu dobili
    vlast u Beogradu zato sto nisu imali vecinu glasova,i da im trba preko 50%.
    Isto kao sto Hilari Klinton ne ide dalje nego Barak Obama !! Mozda mu konacno bude jasno ???
    Poruku je izmenio BaneK, 11.08.2008 u 20:39 Razlog: uzastopni postovi
    Ako vam je dobro ... onda nista!

Strana 14 od 26 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •