Radikali - ko su oni ? - Strana 17
Strana 17 od 26 PrvaPrva ... 71516171819 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 241 do 255 od ukupno 384
  1. #241

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    sorry

    mozes li da pises latinicom?
    ja tu nista sem nula ne vidim.
    Ne mogu, zakleo sam se na Ravnoj Gori, zao mi je. Pohadjaj neki kurs za analfabete pa ces moci.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  2. #242

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Postoji tema o upotrebi ćirilice/latinice. A ovo nije ta.
    Jel ima još neko da izjavi nešto za naš TV Dnevnik vezano za Radikale?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #243

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    O kom to stoljecu pricas?
    Mozda u vreme NIKOLE PASICA?
    A koliko ti imaš godina? Devet? "Kako je lepo biti lud" - peva Bora Čorba..
    Da nisam ja pravio vladajuću koaliciju sa socijalistima devedesetih? I nemoj, da se praviš lud, kao da pričam o 1790-ima, ili 1490-ima.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  4. #244

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Radikali oni su nekad bili u Vojvodini,a sad jos samo u Vrbas-u.
    Poruku je izmenio BaneK, 13.08.2008 u 21:03

  5. #245

    Odgovor: Radikali ? - ko su oni ?

    Citat Zlatni mis kaže: Pogledaj poruku
    KONKRETAN odgovor postavljacu topika:

    Radikali su ti Zoko BIVSI KOMUNISTI, odnosno njihova deca!

    Njihov rodoslov je sledeci: KPJ-SPS-SRS...

    To su potomci onih iz 6. licke i 4. kraiske udarne...Ali, posto se promenuo sistem i oni su promenuli kapu, pa su umesto titovke stavili shubaru, i umesto zvezde - kokardu.
    Ovo sto je napisano vise odgovara za stranke DS i DSS

  6. #246

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    auuuuuuu
    pa ja i zaboravio na ovu temu a jos uvek se nekako pitam sta je radikalizam
    Hvala svima na odgovorima
    I tako u beskrajno!

  7. #247

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Bez bilo kakve uvrede, sve radikale koje sam čuo i video treba pohapsiti i baciti ključ! "...ključić sam izgubio, ne mogu ga naći". Sa onima koje nisam čuo i video-spreman sam da razgovaram o različitim temama.Zahvaljujući takvim (trenutno radikalsko-koštiničinim-veljinim) stavovima u pogrešno vreme, na pogrešnim mestima koje su izneli pogrešni ljudi - doživeli smo to što smo doživeli i sad smo tu gde jesmo. Pa zar trebamo opet? Bilo nam malo? Još malo sankcija, bombi, restrikcija i ostalog? To su radikali! Lepo je to biti patriota i nacionalista i ničega ružnog u tome nema. Ali, ići uz kurac svem ostalom svetu - nije ni lepo,ni pametno!
    Orem duboko, sadim iluzije, okopavam mrnju, berem sujetu, skladitim zlato, prodajem ideje (merkantilne, tvrde)-povoljno!

  8. #248

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat paor kaže: Pogledaj poruku
    Bez bilo kakve uvrede, sve radikale koje sam čuo i video treba pohapsiti i baciti ključ! "...ključić sam izgubio, ne mogu ga naći". Sa onima koje nisam čuo i video-spreman sam da razgovaram o različitim temama.Zahvaljujući takvim (trenutno radikalsko-koštiničinim-veljinim) stavovima u pogrešno vreme, na pogrešnim mestima koje su izneli pogrešni ljudi - doživeli smo to što smo doživeli i sad smo tu gde jesmo. Pa zar trebamo opet? Bilo nam malo? Još malo sankcija, bombi, restrikcija i ostalog? To su radikali! Lepo je to biti patriota i nacionalista i ničega ružnog u tome nema. Ali, ići uz kurac svem ostalom svetu - nije ni lepo,ni pametno!
    sve sto si napisao govori o tebi,ali ako im vec dajes (evropi i svetu)-mesaj malo,nemoj biti kao rupa na tarabi.izvinjavam se moderatorima na ovim recima,pa neka cenzurisu.
    Poruku je izmenio felix, 14.08.2008 u 00:09

  9. #249

    01 Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Otpad naseg naroda.Dno dna !
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  10. #250

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Moji su 8 godina pa su i dali i dobili. Tvoji su punoletni, ali su ko nesrećne Moldavke-maloletni pa mučeni, zlostavljani, bombardovani, zatvarani, bičevani, prodati, kupljeni, pa opet prodati,pa prošvercovani, pa bačeni u podrum bez struje i vode, pa poslati na ratište da daju život za gazdu, pa drogirani, pa zatvoreni konačno da nikad ne izađete. Malo vas je na sreću ostalo, al' verujem da vam je spas da se, panduri vele, "samoubijete". Poslaću mu kanapče u Hag, preporučeno, sa čestitkom i zahvalnicom za to što se "samoubio", ma i odneću mu,ako treba! Nije mi teško, dobiću vizu bez problema, što većina "vas" baš ne može i nikad neće moći da kaže.
    Orem duboko, sadim iluzije, okopavam mrnju, berem sujetu, skladitim zlato, prodajem ideje (merkantilne, tvrde)-povoljno!

  11. #251

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Zaboravih da napišem: i sad nam nesrećna Moldavka punoletna i tvrdi da je nevina! Bi da se uda. Posle svih mučenja i grozota kroz koje je prošla, tvrdi da je baš niko nije...Treba li da joj verujem? Zube joj izvadili, ona MAŠE PAPIRIMA od NEZAVISNIH i STUČNIH KOMISIJA i ginekologa, nešto se srdi na nas koji tvrdimo da je to prosto nemoguće... Tvrdi da joj je zube izbila baba-sera na aerodromu u Cirihu jer nije imala da plati toalet. Pa jeste, nevina je sigurno, samo gde-u petu ili lakat? Ili mi bolje nemoj reći! Jer će "belosvetske baba-sere" iz Brisela, Vašingtona i Moskve da se udruže pa će da ostane i bez lakta i bez pete! I tvrdi nam kako je baš ta agencija za posao u inostranstvu odlična i kako je super prošla na radu u Švici i kako i ostale devojke treba da se prijave...

    Radikali su kao radodajke: ceo grad zna da su to što jesu, osim mladoženje što je ženi. Svi znamo da ste to što jeste, osim vaših vernih i pouzanih glasača!

    Pa se pitamo, ko je lud, a ko slep? Mladoženja il' glasači?
    Orem duboko, sadim iluzije, okopavam mrnju, berem sujetu, skladitim zlato, prodajem ideje (merkantilne, tvrde)-povoljno!

  12. #252

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat paor kaže: Pogledaj poruku
    Radikali su kao radodajke: ceo grad zna da su to što jesu, osim mladoženje što je ženi. Svi znamo da ste to što jeste, osim vaših vernih i pouzanih glasača!

    Pa se pitamo, ko je lud, a ko slep? Mladoženja il' glasači?
    Radikali su najbolja i najbrojnija stranka u Srbiji.
    Da su oni bili na vlasti... Radovan Karadzic bi i dalje bio na slobodi.
    Ovi: DS, DSS i SPS su prodane duse i tko zna koga ce jos ulovit i isporucit krvnicima u HAGU??

  13. #253

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Radikali su najbolja i najbrojnija stranka u Srbiji.
    Da su oni bili na vlasti... Radovan Karadzic bi i dalje bio na slobodi.
    Ovi: DS, DSS i SPS su prodane duse i tko zna koga ce jos ulovit i isporucit krvnicima u HAGU??
    ...ponekad...kada vidim...ko sve dobije sansu u zivotu...shvatim da je tacna ona izreka...nekom je zivot majka...a nekom maceha...
    ...hell ain't a bad place to be......

  14. #254

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Radikali su najbolja i najbrojnija stranka u Srbiji.
    Da su oni bili na vlasti... Radovan Karadzic bi i dalje bio na slobodi.
    Ovi: DS, DSS i SPS su prodane duse i tko zna koga ce jos ulovit i isporucit krvnicima u HAGU??
    Sa izvinjenjem: Karadžić i SRS vas j**u u mozak, a vi bi još, jer VAM SE DOPADA!?
    Mogu da razumem SPS-ovce sa Miloševićem. Oni su mu bili (neki i ostali) privrženi jer su mogli krasti i živeli su dobro (mislim SPS-ovci, a ne građanstvo).
    Po meni bi svi članovi i simpatizeri SRS-a trebali u svojim dokumentima da navedu da su profesionalni mazohisti.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  15. #255

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Sa izvinjenjem: Karadžić i SRS vas j**u u mozak, a vi bi još, jer VAM SE DOPADA!?
    Mogu da razumem SPS-ovce sa Miloševićem. Oni su mu bili (neki i ostali) privrženi jer su mogli krasti i živeli su dobro (mislim SPS-ovci, a ne građanstvo).
    Po meni bi svi članovi i simpatizeri SRS-a trebali u svojim dokumentima da navedu da su profesionalni mazohisti.
    teolog,a takav recnik koristi?!.....sve razumem sto mi odgovara...

Strana 17 od 26 PrvaPrva ... 71516171819 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 19:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •