Radikali - ko su oni ? - Strana 18
Strana 18 od 26 PrvaPrva ... 81617181920 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 256 do 270 od ukupno 384
  1. #256

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    teolog,a takav recnik koristi?!.....sve razumem sto mi odgovara...
    Evo, da ispišem ono umesto zvezdica: jašu

    Nego taj rečnik možeš da nađeš i u Svetom Pismu. To nije psovka, to su ružne reči. Takvo im je okarakterisanje..
    Ja ti objašnjavam, a ti u stvari daješ znake, da se uopšte ne baviš temom nego načinom na koji drugi čovek saopštava svoje viđenje, i na kraju se još i smeješ.
    Ali smejem se i ja, jer sam dobrog raspoloženja.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  2. #257

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Evo, da ispišem ono umesto zvezdica: jašu

    Nego taj rečnik možeš da nađeš i u Svetom Pismu. To nije psovka, to su ružne reči. Takvo im je okarakterisanje..
    Ja ti objašnjavam, a ti u stvari daješ znake, da se uopšte ne baviš temom nego načinom na koji drugi čovek saopštava svoje viđenje, i na kraju se još i smeješ.
    Ali smejem se i ja, jer sam dobrog raspoloženja.
    ni malo se nisam nasmejao,gde u Svetom Pismu tacno da nadjem tu rec?,reci mi, molim te....inace moje vidjenje je da mrznju i netoleranciju treba svi da iskljucimo,pa bilo o cemu da se radi,a kamoli politickim partijama.....uopste me ne zanima da li neko pripada odredjenoj politickoj partiji,ali vidim da se ovde najvise napada srs...ne zanimaju me ni oni...ali toliko mrzeti 1,5 miliona punoletnih gradjana ove drzave ...to mi je nerazumljivo...

  3. #258

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    ni malo se nisam nasmejao,gde u Svetom Pismu tacno da nadjem tu rec?,reci mi, molim te....inace moje vidjenje je da mrznju i netoleranciju treba svi da iskljucimo,pa bilo o cemu da se radi,a kamoli politickim partijama.....uopste me ne zanima da li neko pripada odredjenoj politickoj partiji,ali vidim da se ovde najvise napada srs...ne zanimaju me ni oni...ali toliko mrzeti 1,5 miliona punoletnih gradjana ove drzave ...to mi je nerazumljivo...
    Ovde je tema SRS. Ako ti se ne dopada, ti nemoj da pišeš u ovoj temi.
    Ja nisam SRS, dakle nemoj o meni da pišeš pri ovoj temi, hvala unapred.
    Promašiš temu, pa se posle čudiš da ti brišu postove i da te cenzurišu.
    Poruku je izmenio itebejac, 14.08.2008 u 23:35 Razlog: gramatika
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  4. #259

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Ovde je tema SRS. Ako ti se ne dopada, ti nemoj da pišeš u ovoj temi.
    Ja nisam SRS, dakle nemoj o meni da pišeš pri ovoj temi, hvala unapred.
    Promašiš temu, pa se posle čudiš da ti brišu postove i da te cenzurišu.
    ne masim ja temu,vec je malo razvodnjavam,da vam smirim mrznju,koju,moras i sam da priznas,u velikoj meri ispoljavate...razlicitosti treba postovati...raspravljajte,ali se nemojte mrziti....to mi je bio cilj

  5. #260

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    ne masim ja temu,vec je malo razvodnjavam,da vam smirim mrznju,koju,moras i sam da priznas,u velikoj meri ispoljavate...razlicitosti treba postovati...raspravljajte,ali se nemojte mrziti....to mi je bio cilj
    Jesi li ostvario cilj?
    Diskusije će biti, a da li sa mržnjom ili ne.. pa tu su administratori.
    Izgleda da imaš istu boljku kao ja ponekad: ne čitaš prethodne postove određenih osoba sa kojima se raspravljaš.
    Tako im pripisuješ (što ja ipak ne radim) stvari (npr. mržnju) koja se može pripisati drugim forumašima, a ne određenoj osobi.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  6. #261

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Jesi li ostvario cilj?
    Diskusije će biti, a da li sa mržnjom ili ne.. pa tu su administratori.
    Izgleda da imaš istu boljku kao ja ponekad: ne čitaš prethodne postove određenih osoba sa kojima se raspravljaš.
    Tako im pripisuješ (što ja ipak ne radim) stvari (npr. mržnju) koja se može pripisati drugim forumašima, a ne određenoj osobi.
    baš sam danas raspravljao sa našim dragim Feliksom o tome... Ja u ploču, on u klin. I još kaže popijem ponekad i pita: kakav plin?...

    Da se razumemo, jedini koji sprovode govor mržnje su radikali! J e d i n i! Zato,biće zabranjeni ako nastave ovako, pre ili kasnije. Poštujem svaku ličnost, stranku, svačije opredeljenje, mišljenje, veru, narodnost i sve ostalo, ali neke stvari se na TV i na mitingu NE MOGU i NE SMEJU izgovarati!Na ovakvim mestima možemo da do detalja izrazimo svako svoje mišljenje, ali pred 100.000 ljudi reći Srbija do Karlobaga - izvini, a kako? Ratom? Ili nas Hrvati jedva čekaju i pitaju šta već ne dolazimo da ih osvojimo kad su se oni već predali?

    Jesam li pogrešio što tvrdim da su radikali i njihovi glasači kao mladoženja i radodajka? Mislim da je to najadekvatniji i široko razumljiv odnos, bez potrebe pojašnjenja.

    Sigurno bi Radovan bio na slobodi da je bilo ko drugi na vlasti.Žao mi je što tamo nisu i Orić i Tači i Haradanij i Silajdžić i mnogi, mnogi drugi koji su direktno ili indirektno odgovorni za strahote '90-tih-... I to je jako tužno i jako nepravedno. Ali, situacija je takva da se moramo pokloniti, inače ćemo biti možda pod prvo političkim i ekonomskim pritiskom, onda možda pod sankcijama, onda možda ... šta sve već ide po jelovniku Brisela i Bele kuće...
    Orem duboko, sadim iluzije, okopavam mrnju, berem sujetu, skladitim zlato, prodajem ideje (merkantilne, tvrde)-povoljno!

  7. #262

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat paor kaže: Pogledaj poruku
    Da se razumemo, jedini koji sprovode govor mržnje su radikali! J e d i n i! Zato,biće zabranjeni ako nastave ovako, pre ili kasnije.
    Ne znam kako ce zabranit ucesce naj'jacoj stranciu Srbiji?
    De to malo bolje pojasni...

  8. #263

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam kako ce zabranit ucesce naj'jacoj stranciu Srbiji?
    De to malo bolje pojasni...
    Ustavni Sud Turske je sad razmatrao zabranjivanje najveće partije u turskoj, jer je islamistička. Ta najveća partija je obrazovala Vladu u Turskoj, i nije u opoziciji kao SRS. Najveća turska partija nije zabranjena na kraju, jer su joj postavljeni oštri uslovi vezani za radikalni islamizam.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  9. #264

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam kako ce zabranit ucesce naj'jacoj stranciu Srbiji?
    De to malo bolje pojasni...
    Ukoliko se iz usta radikala ne prekine "govor mržnje"(verska, politička,nacionalna i sve druge vrste netolerancije) budi siguran da će stranka biti zabranjena taman da je cela Srbija uz nju, a nije-na sreću!
    Orem duboko, sadim iluzije, okopavam mrnju, berem sujetu, skladitim zlato, prodajem ideje (merkantilne, tvrde)-povoljno!

  10. #265

    14 Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat paor kaže: Pogledaj poruku
    Ukoliko se iz usta radikala ne prekine "govor mržnje"(verska, politička,nacionalna i sve druge vrste netolerancije) budi siguran da će stranka biti zabranjena taman da je cela Srbija uz nju, a nije-na sreću!
    Steta sto nije...

    U hrvatskoj je tudjmanov nacionalizam pobjedio i vidis sta su sve dobili, kamol srece da je u vreme tudjmana na vlasti bio Vojislav Seselj.

  11. #266

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Steta sto nije...

    U hrvatskoj je tudjmanov nacionalizam pobjedio i vidis sta su sve dobili, kamol srece da je u vreme tudjmana na vlasti bio Vojislav Seselj.
    Hrvatska i Tuđman su imali ogromnu podršku stranog faktora, ko što ćemo i mi u Vojvodini, ako Boga ima, steći!

    Ne daj mi Bože da Srbija bude uz radikale, mislim da bi nas Amerika stavila pod staklo i pustila gas!
    Orem duboko, sadim iluzije, okopavam mrnju, berem sujetu, skladitim zlato, prodajem ideje (merkantilne, tvrde)-povoljno!

  12. #267

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat paor kaže: Pogledaj poruku
    Hrvatska i Tuđman su imali ogromnu podršku stranog faktora, ko što ćemo i mi u Vojvodini, ako Boga ima, steći!

    Ne daj mi Bože da Srbija bude uz radikale, mislim da bi nas Amerika stavila pod staklo i pustila gas!
    hahaha....bas me nasmija.


    Budi siguran da je Voja bio na vlasti za vreme rata u hrvatskoj, nebi bilo primirja i povlacenja snaga na odstupnicu.
    Nasi osvoje teren, a Sloba naredi povlacenje i tako u nedogled.

    Nisu Ameri vise mocni kao pre.
    Sto sad cute kad Rusi gaze po Gruziji??

    Previse si ti opsjednut vatikanom i zapadom.

    Spusti se na zemlju....i duboko disi..
    Poruku je izmenio Mish, 16.08.2008 u 22:20 Razlog: bez vređanja

  13. #268

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    hahaha....bas me nasmija.


    Budi siguran da je Voja bio na vlasti za vreme rata u hrvatskoj, nebi bilo primirja i povlacenja snaga na odstupnicu.
    Nasi osvoje teren, a Sloba naredi povlacenje i tako u nedogled.

    Nisu Ameri vise mocni kao pre.
    Sto sad cute kad Rusi gaze po Gruziji??

    Previse si ti opsjednut vatikanom i zapadom.

    Spusti se na zemlju....i duboko disi..
    Da li ti misliš da je taj rat izbio tek tako?! Milošević i Tuđman su ga, po tvom, izazvali?

    Radikali jedino što umeju je da ratuju. Idite svi u profesionalnu vojsku, Legiju stranaca... - ostavite politiku ljudima pametnijim od sebe. To bi bilo pošteno.

    Platiće Rusi američko ćutanje. Ovim ili onim. Amerika ne zaboravlja i ne oprašta. Da, sad je Rusija moćnija od Amerike?
    Orem duboko, sadim iluzije, okopavam mrnju, berem sujetu, skladitim zlato, prodajem ideje (merkantilne, tvrde)-povoljno!

  14. #269

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat paor kaže: Pogledaj poruku
    Da li ti misliš da je taj rat izbio tek tako?! Milošević i Tuđman su ga, po tvom, izazvali?

    Radikali jedino što umeju je da ratuju. Idite svi u profesionalnu vojsku, Legiju stranaca... - ostavite politiku ljudima pametnijim od sebe. To bi bilo pošteno.

    Platiće Rusi američko ćutanje. Ovim ili onim. Amerika ne zaboravlja i ne oprašta. Da, sad je Rusija moćnija od Amerike?
    1. Rat je poceo bez-veze i naravno da su oni krivi, a najvse je kriv Slobodan Milosevic.
    Sloba je obecao srbima u hrvatskoj pomoc, kad se rat razbuktao i kad je tim istim srbima najvise trebao....on im okrenuo ledja,tj. zabio noz u ledja(cijelo vreme se dogovarao sa tudjmanom).
    2. Radikalna stranka je tu bila nemocna i sve sto su ucinili..bilo je na dobrovoljnoj bazi.
    3. Rusija mocnija od Amerike - Naravno da je mocnija...uvjek je i bila mocnija...po vojnoj tehnici, a sad su i ekonomski jaci.

  15. #270

    09 Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Pre više od dve godine sam postavio ovu temu, iskreno, nisam ni sanjao da će opstati više od par nedelja.
    Tada sam se opet pojavio i od strane ''nadzora'' ućutkan i onda samoinicijativno ukinut. Dve godine Vas ''pratim''.
    Nakupilo se ovde lepih tekstova i komentara i red bi bio da ih (kada sam već ja počeo) objedinim i dam im neki smisao.
    Treba mi pomoć od Vas koji niste bili dnevno-politički, emotivni pisci ovog dvogodišnjeg perioda da napravimo rezime.
    Evidentno je:
    Jaki, ali uvek srebro. (Kažu da je bolja bronza, bar u tom momentu pobediš)
    Disciplinovani, ali nestaju iz javnog života ili sa biračkih mesta (ne spiskova)
    Organizovani, ali šta će biti kada se Vojvoda vrati (a vratiće se jer je nova zvezda, ili krst Hag-a došla)
    ...
    Mnogo pitanja je tu, pokušajmo napraviti rekonstukciju i na osnovu toga ono:
    Šta očekuje radikale ?

Strana 18 od 26 PrvaPrva ... 81617181920 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •