Radikali - ko su oni ? - Strana 2
Strana 2 od 26 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 384
  1. #16

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat DarkRed kaže: Pogledaj poruku
    ... a još žalosnije što u Vojvodini imaju najveći % glasova... u ostatku Srbije nemaju ni približno toliku podršku, jedino kod nas još ljudi padaju na njihovu demagogiju, šovinizam i mlaćenje prazne slame...
    slazem se
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #17

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Ko su oni?Volela bih da nismo imali prilike da ih upoznamo...Toliko.
    I may not be perfect but I'm always me

  3. #18

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Ovaj, pa politicari su generalno bolidi. Inace nebi bili politicari.
    Ja tu ne vidim nijense koji su veci, a koji manji bolidi!

    Zadatak je njihov da sto bolje izmanipulisu raju preko ogavnog demokratskog sistema gde svi imaju pravo glasa. U tome su upravo Radikali imali najvise uspeha na proslim izborima.
    Kako ste onda zakljucili da su najveci bolidi? U njihovoj politickoj prljavoj igri su prema tome najbolji! Da podsetim da svi igraju prljavo, pomocu neproverenih opljuvavanja i pomocu "zna se" cinjenica. Ne znaju ni oni vise sta su rekli, a kamoli oni koji slusaju ,iako svi tvrde da nije tako. Ali "tvrda glava je urodjena mana".

    Zastupljenost glupih glasaca je procentualno proporcionalan u svakoj birackoj grupi bez obzira na broj izmanipulisanih.

    E tu je meni jad demokratske borbe! Barem da su drugaciji! Nego isti!
    A glasaci takodje isti! Ljudi roboti, koji citiraju svoje favorite kao bibliju.

    Pa sad razmislite o vasim "tolerantnim" recima upucenim sa zaljenjem za radikalski deo birackog tela!
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  4. #19

    Odgovor: Radikali ? - ko su oni ?

    Citat Zlatni mis kaže: Pogledaj poruku
    KONKRETAN odgovor postavljacu topika:

    Radikali su ti Zoko BIVSI KOMUNISTI, odnosno njihova deca!

    Njihov rodoslov je sledeci: KPJ-SPS-SRS...

    To su potomci onih iz 6. licke i 4. kraiske udarne...Ali, posto se promenuo sistem i oni su promenuli kapu, pa su umesto titovke stavili shubaru, i umesto zvezde - kokardu.

    Tek da ostanu u TRENDU VLADANJA I SEFOVANJA.

    To su oni sto su se busali ateizmom, a sad su svi veci pravoslavci od Patrijarha (krsteni sa 30 godina).

    To su Zoko oni sto su jasili popove po Vosi, rusili crkve i pravili zadruzne domove....

    Karakterise ih prostota, primitivnost, psovanje i nazivanje neistomisljenika "ustasama" i "autonomasima".

    To su oni sto ih je doneo onaj cuveni Djokin voz...

    Uglavnom NISU stari Vojvodjani.

    Uglavnom su GOSTI u Vojvodini
    Zaboravio si Savez komunista.

    Ukratko, primitivci.
    Ima i "starih" vojvodjana.

    Nemoj zaboraviti i mi (Vojvodjani) smo krajisnici.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  5. #20

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Nasmešen, siguran da govori kao dokazani narodni tribun, kao budući vođa nacije, Nikolić nije krio ponos što je Slavko mrtav. Kao da ga je svojom rukom dokusurio. Ako nije, kao da je svojom glavom smislio ko to može da uradi na Uskrs, dan kad Srbi tradicionalno ubijaju svoje političke protivnike. Fuj!
    Radikalno kolje. Normalan čovek, prosečan Srbin, ne smeje se ni nad čijom čituljom. Ne seiri iznad groba. Ne iskopava žrtvu da dokolje. Ali, ako ste baš Veliki Srbin, onda može.
    Toma, prvi nož radikala, reče Olji Bećković da je dobro što je Ćuruvija ubijen. Fuj! Nasmešen, siguran da govori kao dokazani narodni tribun, kao budući vođa nacije, Nikolić nije krio ponos što je Slavko mrtav. Kao da ga je svojom rukom dokusurio. Ako nije, kao da je svojom glavom smislio ko to može da uradi na Uskrs, dan kad Srbi tradicionalno ubijaju svoje političke protivnike. Fuj!
    Zasluga je Oljina što smo dobili sve odgovore u jednom. Čak i na neizrečena pitanja. Da li biste ga ponovo ubili? Naravno. Da li je to dozvoljeno? Jeste, ako je korisno za nas. Ne odričete se takvih metoda? Ne, a zašto bismo? Znači, da su vaši politički protivnici u opasnosti da budu mrtvi? Svi smo smrtni, nama će Bog da odredi smrtnu uru, mi ćemo drugima. Pa jeste li vi ubili Slavka? Nismo. Kako niste? Neko je stigao pre nas.
    Čovek bez savesti je zver. Stranka bez karaktera je zverinjak. Čiji je, onda, heroj taj ubica? Kome je on Sotona? O čoveku više govore dela kojih se stidi ili od njih uzdržava nego sve što čini. Čak i da razumem Tomin strah da ide protiv Šešeljeve ocene kako je ubistvo Ćuruvije čin dostojan nacionalnog ponosa, Toma je svejevoljno i uživajući raskopao grob zarđalom kašikom.
    U srpskoj svesti, u mitologiji, u veri, u tradiciji i porodičnom nasleđu, nema strašnije kletve od raskopavanja mrtvaca. Nema strašnijeg greha no ponoviti zločin. Ili ga opravdavati. Ili ga priznavati zato da se sledeći plaše. Zato što aktuelni vampir veruje da zbir srpskog sadizma, frustracija i ljutnje na sve, danas prevazilazi normalnost, dobrotu i običaje. Da narod ne zna gde da krene, pod koju strehu da se zakloni. Kad narod vidi da su njihovi vodiči slepci, da su njihovi čuvari plaćeni da zatvore oči kad zveri dođu po obrok, sve postaje moguće.
    Kad lider jedne od najjačih srpskih stranaka, pet dana pred izbore, paganski pljačka grobnicu ne bojeći se posledica, duh ove nacije je utuljen, zemlja zadavljena a naša deca potrovana. Može li onda još jedno klanje, majstore? Evo vrat, tu seci! Budi gospodin, Tomo, koristi i viljušku. Nemoj da jedeš nožem.
    AKO VAM JE DOBRO,
    ONDA NISTA

  6. #21

    Odgovor: Radikali ? - ko su oni ?

    Citat Zlatni mis kaže: Pogledaj poruku
    KONKRETAN odgovor postavljacu topika:

    Radikali su ti Zoko BIVSI KOMUNISTI, odnosno njihova deca!

    Njihov rodoslov je sledeci: KPJ-SPS-SRS...

    To su potomci onih iz 6. licke i 4. kraiske udarne...Ali, posto se promenuo sistem i oni su promenuli kapu, pa su umesto titovke stavili shubaru, i umesto zvezde - kokardu.

    Tek da ostanu u TRENDU VLADANJA I SEFOVANJA.

    To su oni sto su se busali ateizmom, a sad su svi veci pravoslavci od Patrijarha (krsteni sa 30 godina).

    To su Zoko oni sto su jasili popove po Vosi, rusili crkve i pravili zadruzne domove....

    Karakterise ih prostota, primitivnost, psovanje i nazivanje neistomisljenika "ustasama" i "autonomasima".

    To su oni sto ih je doneo onaj cuveni Djokin voz...

    Uglavnom NISU stari Vojvodjani.

    Uglavnom su GOSTI u Vojvodini
    Niko od vas koji ste srbo-lale nije pravi/ vojvodjanin, pa ni od vas "pravi" lala.

    Sto se komunista tice bas sam neki dan gledao RTS di Sanja Jakobi (il kako vec) kaze da su joj preci bili komunisti, pa racionalisti, pa sad je ona demokrata! Tako da je i glupo govoriti ko je kako sta postao...

    Isto tako nisam znao da je zena od Djindjica hrvatica. Sad mi pocinje bit jasno pod cijim je pritiskom nesretnik sam sebi zabijao noz u ledja.

  7. #22

    Odgovor: Radikali ? - ko su oni ?

    Citat SrpskiInat kaže: Pogledaj poruku
    Niko od vas koji ste srbo-lale nije pravi/ vojvodjanin, pa ni od vas "pravi" lala.

    Sto se komunista tice bas sam neki dan gledao RTS di Sanja Jakobi (il kako vec) kaze da su joj preci bili komunisti, pa racionalisti, pa sad je ona demokrata! Tako da je i glupo govoriti ko je kako sta postao...

    Isto tako nisam znao da je zena od Djindjica hrvatica. Sad mi pocinje bit jasno pod cijim je pritiskom nesretnik sam sebi zabijao noz u ledja.



    Nasmešen, siguran da govori kao dokazani narodni tribun, kao budući vođa nacije,
    AKO VAM JE DOBRO,
    ONDA NISTA

  8. #23

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    SrpskiInat: Pogledaj sebe u ogledalu. Nemoj da su uplasis. Videces radikala! a ako malo bolje pogledas videces zasto nema vise Jugoslavije i zasto je otisla Crna Gora i zasto odlazi Kosovo. Videces jos da nema puno nade da ce i Vojvodina jos dugo hteti da zivi sa vama.
    To je, ujedno i moj odgovor na pitanje Radikali - ko su oni?

  9. #24

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    AUUU, ala ih mrzite, pa ljudi moji ako imaju prosecno 1.200.000 biraca, pa jos trista do cetirsto hiljada simpatizera koji ne glasaju za njih iz raznih razloga, pocev od onoga nervira me ta ili taj, to ispade manje vise jedna trecina Srbije.Kad god branite nekoga, rizikujete da budete svrstani uz njega, ali ja cu principijelno da ih branim, a ne pripadnoscu doktrini SRS-a. Dali smo mi ispravni hriscani, ili vernici, kad toliko, blago receno,pokazujemo netrpeljivost i mrznju prema bliznjima svojim.

  10. #25

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Morrib: Radikalska doktrina se bazira na MRZNJI svega sto nije srpsko. Vojvodjanski radikali su u najvecem broju bivsi komunisti, sto ce reci antihriscani. Oni nisu odjednom postali hriscani. Oni nisu nikakvi vernici. "Ljubi bliznjeg svoga kao brata svojega" oni su razumeli pogresno, namerno ili nenamerno. Za njih postoji samo jedna nacija koju treba postovati a svi ostali, u ocin! Madjare, Siptare, Hrvate... sve to treba isterati i Srbiju etnicki ocistiti! Zalosno je to sto u Srbiji ima jedna trecina stanovnika koji podrzavaju radikale, a to je ogroman broj za jednu evropsku drzavu. Dobra strana je u tome sto dve trecine stanovnika Srbije ih ne podrzavaju, a to je vecina naroda Srbije! Radikali su bolest Srbije od koje treba da se lecimo. Vojvodina je visenacionalna pokrajina. Tu ne bi smela da postoji nacisticka organizacija, ili stranka, bilo koje nacije! Biti nacista u Vojvodini znaci negiranje postojanja Vojvodine! A Vojvodjani, u velikoj vecini slucajeva, volu svoju Vojvodinu.

  11. #26

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Sve sto sam procitao (vecina) nije istina i vidi se da pisu neki koji se ni ne razumeju u politiku i istoriju pa kazu da su radikali komunisti. Oni su jedina normalna stranka sa jasnim ciljem: Da spasu Srbiju...

  12. #27

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Cezar: Mislis etnicki ociste Srbiju?

  13. #28

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    To bi se mozda i rimovalo da sam rekao ociste... ali opet bi bilo neistinito i glupo...

  14. #29

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Ne znam ko su oni ,ali svi mi a i bicemo generacijski... radikalno,demokratski i socijalno raspolozeni ....sukob svih struja je bas tu gdje jesmo
    Poruku je izmenio Lillith, 13.02.2007 u 22:00 Razlog: Upotreba Caps i bespotrebno preuvelicavanje slova
    Ljudi mogu da oproste sve osim iskrenosti !!!

  15. #30

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Cezar kaže: Pogledaj poruku
    Oni su jedina normalna stranka sa jasnim ciljem: Da spasu Srbiju...
    Ako građani Srbije čine Srbiju, onda sam i ja deo te Srbije. I kažem: Sačuvaj me Bože da me opet radikali spašavaju.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 2 od 26 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •