Radikali - ko su oni ? - Strana 5
Strana 5 od 26 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 384
  1. #61

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Да ли сам поменуо? ГАРДА СВЕТОГ ЦАРА ЛАЗАРА НИЈЕ НИЈЕ НИЈЕ ПАРАВОЈНА ФОРМАЦИЈА ВЕЋ ГРУПА СРПСКИХ ПАТРИОТА И ДОБРОВОЉАЦА КОЈИ СУ СПРЕМНИ ДА ДАЈУ ЖИВОТ ЗА СВЕТО СРПСКО КОСОВО И МЕТОХИЈУ.
    ZNaci u Ustavu lepo pise da zemlju moze da brani ISKLJUCIVO vojska republike srbije.

    Takodje pise da je bilo koje udruzenje koje propagira krsenje ljudskih i manjinskih prava, kao i izazivanje rasne, verske ili nacionalne mrznje NAJSTROZIJE ZABRANJENO.
    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Уууууу што ме заболе уво. Ако имаш неких проблема расправи с Васиљевићем. Васиљевић нам је рекао да је све урађено по закону, кога ви да хапсите, расправите с њим ако имате проблема да видите ко ће завршити у затвору ?
    Iskreno nemam pojma ko je vasiljevic, ali ako on to kaze onda je to tako, slazem se.

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Контакт подаци: Токио, град у источном делу Србије
    majke ti.


    I ovako, nisi mi rekao ko je copavi, niti si mi odgovorio kako to SRS misli da sacuva KOsmet u Srbiji?

  2. #62

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Једна од циљева СРС је национализам. За оне који не знају национализам је величање своје државе, културе и истрије те државе. Да нема национализма данас не би постојале државе и патриотизам.
    Jbt. sad mi to kazes......jos jedan od onih koji tvrde da je nacionalizam u sustini dobra stvar i pozitivna....mogu da zamislim kako bi lepa i mirna bila Vojvodina sastavljena iskljucivo od nacionalista (Srpskih,Madjarskih, Slovackih, Rumunskih ...itd.)

    Verovatno ne bi postojali ni ratovi, mrznja.....

    A Patriotizam i nacionalizam nemoj da mesas......ta dva pojma ne idu zajedno....
    Ako ne mogu da pomognem, necu da odmognem

  3. #63

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat la femme kaže: Pogledaj poruku
    "Dokaz", ili da budem preciznija, razlog sto ja nikad ne bih bila clan radikalne stranke niti glasala za njih je upravo sve ovo sto si ti napisao u zadnja 24 casa na ovom forumu!

    Jednostavno, "dva smo sveta razlicita..."!
    Slazem se 100%!!!



    ____________________________

    Uz blagoslov Magle i Nebeske pravde
    Sad vreme je,vele, da da idem odavde.
    Ej,ne volem s takvima ni da se svađam,
    Al,nisam ja došao,di da se vraćam?
    Tu je sjahao moj askurđel,
    Tu je naša ledina,
    Naša Vojvodina,
    Jedna i jedina...
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  4. #64

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Radikali su svi kukavice , brzi na jeziku , ali na delu nula !Možda znaju da započnu rat , ali ne znaju da ga dobiju !

  5. #65

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Radikali su najveca sramota ove drzave

  6. #66

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Да ли сам поменуо? ГАРДА СВЕТОГ ЦАРА ЛАЗАРА НИЈЕ НИЈЕ НИЈЕ ПАРАВОЈНА ФОРМАЦИЈА ВЕЋ ГРУПА СРПСКИХ ПАТРИОТА И ДОБРОВОЉАЦА КОЈИ СУ СПРЕМНИ ДА ДАЈУ ЖИВОТ ЗА СВЕТО СРПСКО КОСОВО И МЕТОХИЈУ.
    Jesi. Spomenuo si to. Ali, ipak, ta tkzv 'Garda' je obichna paravojna formacija, koja je formirana u sasvim druge svrhe od proklamovanih....

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Ево да цитирам генијалног цара Тому Николића: Након што су демо(н)крате поновиле неколико пута да је независност Косова неприхватљива, Тома их је лепо питао шта то значи, они су поновили. Цитирам Тому: ''Објасните како ћете то бранити Косово. Тако што ћете понављати да је његова независност неприхватљива? И за мене је неприхватљив паприкаш, али кад ми га жена скува ја морам да га једем.''. Погледајте тај генијалан ум Томе Николића који једном реченицом обара ставове ДС и ДСС.
    Genijalan um?

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Чињеница је има доста контравезе између декларисаних програмских циљева и понашања у случајевима када су били на власти.
    Nema nikakve kontraverze. Radite tachno ono shto shto vam je i cilj. A to je, totalno devastiranje same Republike Srbije, osiromashenje njenog stanovnishtva, stvaranje i odrzhavanje tenzija unutar stanovnishtva, izvrgavanje potpunom ruglu svih institucija ove zemlje, kao i njenih predstavnika, izazivanje verske i nacionalne netrpeljivosti u zemlji... ima li smisla uopshte nabrajati...

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Српска радикална странка тврди да се залаже за изградњу друштва заснованог на националној, верској и полној равноправности и поштовању људских права и слобода загарантованих Уставом Србије и међународним споразумима и конвенцијама...
    ... pa ste zbog toga poslali na godinu dana robije choveka, sudeci mu po Zakonu o shtampi koji ste doneli u vreme dok je ministar za informisanje bio A. Vuchic. Poshto se tog sluchaja ne secash, evo ti i link:

    http://www.mediaclub.cg.yu/izjave/03-00/24.htm

    Dakle, nishta shto uradite nece vishe nikoga iznenaditi. Vash cilj je dobro poznat svakome ko pamti malo duzhe ...

  7. #67

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Радикали су по мени, ако говоримо више о странци него о члановима, штеточине, демагози, екстремисти који шире мржњу и нетрпељивост и дестабилизују земљу, с циљем да закоче њен развој. Иако се позивају на патриотизам, по мени нису ништа бољи од ЛСВ или ЛДП, малтене су исти.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #68

    10 Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Trenutno traje Skupština (ili šta reći).
    Bezobrazluk !
    Taktika opstrukcije, pragmatizma, je ovde dovedena na najniži stepen
    Predlog deklaracije o Kosovu i smeni Vlade, sada i nije bitno.
    Bitni su komunalni problemi u naselju kraj Beograda, koje su velikodušno i
    sa debelim interesime, podelili Radikali.
    Dodelili kao Buš, Kosovo. Šta me briga za posle.
    Zamaglivanje, politički poeni, ... sramota
    Neartikulisani, nepismeni, pretenciozni govori ... to je trenutna slika.

    Poruku je izmenio Lillith, 12.06.2007 u 14:06 Razlog: Caps Lock

  9. #69

    05 Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Nemogu a da se neoduševim
    Ova Vaša pljuvačina po Radikalima, stranicu po stranicu, gora do gore, nije i neće izazvati nijednog Radikala. Da se tu nešto sa Vama, kao prepire i svađa, nepada im napamet, što znači da ste svu svoju mržnju prema tim ljudima uzalud kuckali a ljudi idalje rade svoj posao a Vama ostaje da se nadalje nadate, eto pašće rejting ili videće ljudi kosmo mi a ko oni.Mislim ipak gospodo da je to većinska Vojvodina ito sa Đokinim vozom i pride. A manjinskoj Voši ostaje, ostaje baš to poput vas, da uprazno vređa. Biće to sve kako valja, samo kad manjka te mržnje, eto kao u tim postovima gore iznad.Nekste mi živi i zdravi al za svađu je ipak potrebno, barem, dvoje a Vi piskarajte i dalje možebiti i neko vidi tu njihovu pristupnicu, da ga mine želja

  10. #70

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Jovan kaže: Pogledaj poruku
    Nemogu a da se neoduševim
    Ova Vaša pljuvačina po Radikalima, stranicu po stranicu, gora do gore, nije i neće izazvati nijednog Radikala. Da se tu nešto sa Vama, kao prepire i svađa, nepada im napamet, što znači da ste svu svoju mržnju prema tim ljudima uzalud kuckali a ljudi idalje rade svoj posao a Vama ostaje da se nadalje nadate, eto pašće rejting ili videće ljudi kosmo mi a ko oni.Mislim ipak gospodo da je to većinska Vojvodina ito sa Đokinim vozom i pride. A manjinskoj Voši ostaje, ostaje baš to poput vas, da uprazno vređa. Biće to sve kako valja, samo kad manjka te mržnje, eto kao u tim postovima gore iznad.Nekste mi živi i zdravi al za svađu je ipak potrebno, barem, dvoje a Vi piskarajte i dalje možebiti i neko vidi tu njihovu pristupnicu, da ga mine želja
    Eh , Joco !Ti i dalje smatraš da su radikali većinska Vojvodina ?Zašto ona nemaju predsednika IV Vojvodine ili barem predsednika skupštine ?

  11. #71

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat JasnaBGD kaže: Pogledaj poruku
    Nisu moja politička opcija, niti bilo čija u mom bliskom okruženju... a i širem . Izuzev Maje Gojković koja kao da je zalutala medju njih - svi drugi, mislim na ove eksponirane, veoma su iritantni i, svojim glupavo-arogantnim tonovima izazivaju u normalnom čoveku ovakve reakcije...
    Najbolje ih opisuje ovaj lik !
    U ovom post-u nije bilo ni traga mržnji.
    Ostajem pri svom stavu, niti bih šta menjala, niti dodavala, niti oduzimala.
    Mržnja je suviše jaka emocija na koju nemam vremena da se trošim.
    Zato, kada - nekim slučajem, zabasam na govornike ove političke opcije,
    daljinac odradi svoje...
    (Najbolje obožavam kad citiram samu sebe... )
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  12. #72

    05 Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Draga Jasna, znašli šta kažu za osobe koje citiraju sami sebe i pritom se još i dive tome ?
    Jery prijatelju, pa pametan si lik, Dunav je velik i širok al pun prljavštine koju nosi, Drina je brza i čista, ljuta i sama i nemože se zaprljati, ako kontaš ?
    Kako kakim a
    Nemislim ja nikog ovde braniti, nedaj Bože, svaki skot treba da zaglavi ali kad vidim taj tempo mržnje, sa bilo čije strane, pobenavim, al iskreno.
    Prosto, mi pripadamo ovima a oni su ovakvi ili onakvi, znate baš zbog toga mi smo dobri. Ma prijatelji nema tu dobrih, nisu oni tamo zbog nas, odreda svi a mi našli da kao njih zastupamo i branimo, ma zabole njih.

  13. #73

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    sramota jedna...jednog iznose iz skupstine, drugi javno psuje, treci lepi plakate po zidovima, indijanci . ni u jednoj zemlji na svetu radikali nisu na vlasti,samo se kod nas to drzi, pricaju o ratovima, valjda bi sutra zaratili sa nekim da dodju na vlast, ja znam da smo ocajni i da se hvatamo za sve i svasta ali bas toliko. ne razmisljaju ljudi pa velicaju seselja i tog vucica, dive se njuhovim glupostima , ispadima i raznoraznim budalastinama . . .

    nije mi jasno gde ce ovaj svet, valjda ce nam se bog smilovati i oprostiti nam
    znas kako se ljubim


  14. #74

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Jovan kaže: Pogledaj poruku
    Draga Jasna, znašli šta kažu za osobe koje citiraju sami sebe i pritom se još i dive tome ?

    Dragi Jovane,

    Hoću da verujem da si čuo za stilsku figuru pod nazivom "ironija"...
    Čini mi se da je svakom objektivnom čitaču ovog post-a jasno da sam u zagradi, na kraju svog pisanja - bila ironična...
    Samu sebe sam citirala iz želje da još jednom pokažem da nema ni traga mržnji u tom citiranom tekstu, e da bih se odbranila od generalne etikete, zalepljene svima nama koji smo post-ovali na ovoj temi...
    To što radikali nisu moja politička opcija, uopšte me ne sprečava da ispoštujem pojedine članove SRS - dakle, nisam rigidna i ne pristupam ničemu generalno i uopšteno.
    Kada bi svi bili prema sebi strogi, kao što sam ja prema samoj sebi stroga, sumnjam da bi ljudi dolazili u medjusobne konflikte.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  15. #75

    10 Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Nažalost svih koji ste postovali:

    Radikali su značajan činilac naše sadašnjice .

    SRS (kao partija) ima najviše glasova. I to baš u Vojvodini.
    Vojvodjani su oduvek bili napredniji od ostatka Srbije (manje Balkanci više pro-Evropski) pa ako hoćete i kulturniji.
    Zašto onda SRS u Vojvodini ima toliko pristalica?
    Vojvodjanima je dosta više laži i prevara. Uništavanja kompletne ekonomije i egzistencije seljaka. Sve fabrike prodate, a pare završile u BG (ima Čanak pravo - gde su naše pare).
    E jedino Radikali nude borbu protiv korupcije i mafije, jer oni nisu u njoj. Jer da jesu vec bi davno zaglavili u zatvoru.
    Nema političke partije koja nije protiv Radikala.
    Zašto?
    Svima odgovara ovakvo stanje. Jer svi su na vlasti (osim SRS) i svi čerupaju što je ostalo od imovine.

    E vidite...

    Radikali su oni koji su **** protiv ****

    Protiv ovog sadašnjeg stanja. Bogaćenja na račun državnih firmi. Otimanja od seljaka i zadnje zrno iz ambara (pogledajte cenu žive stoke).


    A vi demokrate..........
    zaboravljate osnov demokratičnosti:
    Dopustiti i drugačije mišljenje
    jednoumlje = komunizam
    stoga mi sve demokrate najviše liče na komuniste

    Uveli su ponovo da za "rukovodeca mesta" kandidat mora imati "moralno-političku podobnost" tj. mora biti član neke "partije demokratskog bloka"

    Radikali su ljudi kao i svi ostali, samo misle svojom glavom a ne glavom nekog zapadnog atašeaza štampu.
    Poruku je izmenio BaneK, 21.06.2007 u 07:25 Razlog: Caps Losk
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

Strana 5 od 26 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •