Radikali - ko su oni ? - Strana 9
Strana 9 od 26 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 384
  1. #121

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Jerry021 kaže: Pogledaj poruku
    Pozdravio te Velja selja! Ipak ste svi vi isti, nema razlike.NS =DSS=SRS

    Pa ti stvarno ne citas novine !
    Pa selja i dss nemaju clanova ko opstinski odbor Zemun, alo !
    Imformisi se prvo pa piskaraj nesto sto ima veze sa politickim zivotom a ne trac nebuloze.
    Ma dobar si ti Radikal, unistavas DS to mi se dopada.
    Pozdrav Bratu ! Svaka cast Brate !


    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  2. #122

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Tri kategorije:


    1. ljudi nezadovoljni sobom i svojim zivotom, koji glasaju za radikale po sistemu: "kad je meni lose,sto ne bi bilo i njima" ili "sto se ne zarati opet-brrrre";

    2. ljudi koji nisu preterano inteligentni i cvrsto veruju u politicku ideologiju ove stranke, mnogo vise i od njenih lidera;

    3. ljudi koji imaju direktnu finansijsku korist od toga.


    ...tuzno,ali ove poslednje jos i mogu nekako da opravdam...

  3. #123

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Tri kategorije:


    1. ljudi nezadovoljni sobom i svojim zivotom, koji glasaju za radikale po sistemu: "kad je meni lose,sto ne bi bilo i njima" ili "sto se ne zarati opet-brrrre";

    2. ljudi koji nisu preterano inteligentni i cvrsto veruju u politicku ideologiju ove stranke, mnogo vise i od njenih lidera;

    3. ljudi koji imaju direktnu finansijsku korist od toga.


    ...tuzno,ali ove poslednje jos i mogu nekako da opravdam...

    Neću da dužim sa komentarom-dovoljno je reći da si u dubokoj zabludi.
    ...................

  4. #124

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Neću da dužim sa komentarom-dovoljno je reći da si u dubokoj zabludi.
    Složio bih se sa Acom.... Ova izjava je trivijalna...isto to možeš reći za bilo koju drugu stranku. A pogotovo ako je ne simpatišeš.
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  5. #125

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Do sada sam uvek bio opozicija vlasti i jos uvek sam, sto znaci da sada radikali uzivaju moj glas. Ajd da vidimo da li se ja nalazim u ove 3 kategorije.

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Tri kategorije:
    1. ljudi nezadovoljni sobom i svojim zivotom, koji glasaju za radikale po sistemu: "kad je meni lose,sto ne bi bilo i njima" ili "sto se ne zarati opet-brrrre";
    Kako da budem zadovoljan svojim zivotom kad mi je svaki dan gori od prethodnog. Kad mi standard opada, granice sve zatvorenije, sta jos da vam kazem...
    Sta bi radikali doneli losije? Sa kim bi radikali zaratili?
    Smatram da bi radikali u vlasti (ne i apsolutnoj, jer bi to opet bilo pogresno) bar donekle resili nase nacionalno pitanje, najlakse se izborili sa korupcijom, kriminalom i ostalim pogubnim pojavama (bar se deklarativno za to zalazu). Ovi do sada nisu uradili nista, tj. imamo povecanu stopu kriminala, droga se prodaje u osnovnim skolama deci mladjoj od 10 godina, a ako ovi nastave da vladaju bice droge i u obdanistima.
    2. ljudi koji nisu preterano inteligentni i cvrsto veruju u politicku ideologiju ove stranke, mnogo vise i od njenih lidera;
    Da li je moj IQ ispod normale? Proceni. To sto imas oko sebe "radikale" pijance i olos, oni su samo "radikali" zato da mogu da psuju i pljuju po kome hoce i da im niko nista ne sme "jer su radikali". Da li znas koliko doktora nauka ima medju radikalima (raspitaj se)? Ja znam, ja sam se raspitao, a ima ovde dovoljno Radikala pa nek oni pisu (ja sam samo simpatizer ).
    3. ljudi koji imaju direktnu finansijsku korist od toga.
    ...tuzno,ali ove poslednje jos i mogu nekako da opravdam...
    Da imao bi direktnu finansijsku korist, ako bi oni dosli na vlast. Ne bi morao da placam reket za svaku glupost, a novac koji dajem u budzet bi bio "transparentno" potrosen. Prethodna vlada nije ni prikazala zavrsni racun (toliko o njihovoj tolikoizvikanoj transparentnosti).
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  6. #126

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Do sada sam uvek bio opozicija vlasti i jos uvek sam, sto znaci da sada radikali uzivaju moj glas. Ajd da vidimo da li se ja nalazim u ove 3 kategorije.


    Kako da budem zadovoljan svojim zivotom kad mi je svaki dan gori od prethodnog. Kad mi standard opada, granice sve zatvorenije, sta jos da vam kazem...
    Sta bi radikali doneli losije? Sa kim bi radikali zaratili?
    Smatram da bi radikali u vlasti (ne i apsolutnoj, jer bi to opet bilo pogresno) bar donekle resili nase nacionalno pitanje, najlakse se izborili sa korupcijom, kriminalom i ostalim pogubnim pojavama (bar se deklarativno za to zalazu). Ovi do sada nisu uradili nista, tj. imamo povecanu stopu kriminala, droga se prodaje u osnovnim skolama deci mladjoj od 10 godina, a ako ovi nastave da vladaju bice droge i u obdanistima.

    Da li je moj IQ ispod normale? Proceni. To sto imas oko sebe "radikale" pijance i olos, oni su samo "radikali" zato da mogu da psuju i pljuju po kome hoce i da im niko nista ne sme "jer su radikali". Da li znas koliko doktora nauka ima medju radikalima (raspitaj se)? Ja znam, ja sam se raspitao, a ima ovde dovoljno Radikala pa nek oni pisu (ja sam samo simpatizer ).

    Da imao bi direktnu finansijsku korist, ako bi oni dosli na vlast. Ne bi morao da placam reket za svaku glupost, a novac koji dajem u budzet bi bio "transparentno" potrosen. Prethodna vlada nije ni prikazala zavrsni racun (toliko o njihovoj tolikoizvikanoj transparentnosti).
    To sto ti je svaki dan gori od prethodnog je ocigledno stvar psiholoske prirode koja nije za ovu temu,pa ne bih o tome. Seti se standarda od 92 pa naovamo i bice ti jasno koliko je opao (poredjenja radi-za svoju prvu platu ,krajem 92 mogao sam da kupim 501-original i to je to). O inflaciji necu da pricam,o redovima za hleb,ulje i mleko,o ratovima i bombardovanju za koji su nam krivi zli i nicim izazvani agresori iz celoga sveta. Pitas,sa kim bi to oni zaratili? Ja te pitam,sa kim ne bi (ukoliko izostavimo nase drevne azijsko-africke ortake uvek spremne da nam pomognu-i bracu Ruse,kroz istoriju poznate kao najveci branioci srpskog naroda)? Ne u apsolutnoj,ali u koaliciji sa SPS-om,jel'? Drasticna razlika od vec vidjenog.
    Pretpostavljam da bi nase nacionalno pitanje resili ratom do istrebljenja.
    Sve price da se nije uradilo nista i da je stopa kriminala danas veca nego u doba SPS_a i radikala mogu da okarakterisem samo kao ciste gluposti u koje ne veruje ni onaj ko ih je napisao ("vidimo se u citulji"-jel' te to asocira na nesto?).

    Stvarno je argument koliko ima doktora nauka u radikalima opasno....smesan,ne znam sta da kazem na takvu nebulozu...ko je sve u DS-u i ko ih je podrzao? Koliko normalnih,cenjenih ljudi iz javnog zivota? Dobro,imate i vi Lidiju Vukicevic,Vesnu Rivas,Vesnu Vukelic Vendi koja je,doduse,posle petog oktobra promenila pesmu...probrano drustvo,priznajem. IQ na nivou,svaka cast.

    To "transparentno" sa znakovima navoda je najpametnija stvar koju si napisao. Da,bas tako,kod radikala bi sve bilo "transparentno"....bez znakova navoda,transparentno bi bilo samo unistavanje nasih zivota..."patriotski",sa stilom.

  7. #127

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Da li znas koliko doktora nauka ima medju radikalima (raspitaj se)?
    E, a stvarno, kakve veze ima koliko doktora nauka ima u radikalima? Kao da onaj koji nas je ugovnao nije završio faks sa najboljim ocenama
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #128
    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    To sto ti je svaki dan gori od prethodnog je ocigledno stvar psiholoske prirode koja nije za ovu temu,pa ne bih o tome.
    Vadjenje reci iz konteksta ti je poznato, to si savladao. O mojoj psiholoskoj strani citaj u drugim temama. Ovde nema mesta psihologiji. Jedino tebe ne videh nigde, osim na mestima gde se pljuje i kritikuje.

    Seti se standarda od 92 pa naovamo i bice ti jasno koliko je opao (poredjenja radi-za svoju prvu platu... ....
    Za sve ovo dalje napisano, stvarno nema mesta komentarima. Obicna naklapanja, koja sam slusao u svim predizbornim kampanjama svih celnika bivseg DOS-a.
    Plasenje Radikalima vise ne prolazi ni kod male dece.
    Dokaz: vise od milion glasova za njih.
    A Ceda, Canak i klapa, jedva usli u parlament. Imaju toliko clanova da mogu svoj kongres da odrze u gradskom autobusu (doduse onom zglobnom).
    Sta radi sadasnja vlast? Ide stopama Radikal.
    Saradnja sa Rusijom. Javni radovi. To je sve SRS davno predlagao (nesto je bilo i pokrenuto).

    Nadji nesto novo i originalnije, ovo je vec bljutavo i ofucano.

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    E, a stvarno, kakve veze ima koliko doktora nauka ima u radikalima? Kao da onaj koji nas je ugovnao nije završio faks sa najboljim ocenama
    Ma ti si apsolutno u pravu. Nego moj odgovor je vezan za tvrdnju da su Radikali ljudi koji nisu preterano inteligentni . Ipak smatram da sticanje tako visokih zvanja i diploma jeste znak inteligencije.
    Sad, na stranu to sto su neki pametni samo za svoj racun.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  9. #129
    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Vadjenje reci iz konteksta ti je poznato, to si savladao. O mojoj psiholoskoj strani citaj u drugim temama. Ovde nema mesta psihologiji. Jedino tebe ne videh nigde, osim na mestima gde se pljuje i kritikuje.


    Za sve ovo dalje napisano, stvarno nema mesta komentarima. Obicna naklapanja, koja sam slusao u svim predizbornim kampanjama svih celnika bivseg DOS-a.
    Plasenje Radikalima vise ne prolazi ni kod male dece.
    Dokaz: vise od milion glasova za njih.
    A Ceda, Canak i klapa, jedva usli u parlament. Imaju toliko clanova da mogu svoj kongres da odrze u gradskom autobusu (doduse onom zglobnom).
    Sta radi sadasnja vlast? Ide stopama Radikal.
    Saradnja sa Rusijom. Javni radovi. To je sve SRS davno predlagao (nesto je bilo i pokrenuto).

    Nadji nesto novo i originalnije, ovo je vec bljutavo i ofucano.
    ...samo jedna molba: citiraj mi ceo post kada odgovaras na njega,molim te. Ovakvo istrzanje recenica mi lici na seciranje zabe: kada je ziva,ona je stvorenje koje pliva,krekece i predtavlja nesto sto nam se svidja ili ne...kada je mrtva,i isecirana,vide se samo parcici mesa koji ne znace nista-bezivotni i beznacajni...

    ...da se vratim na temu: izvini,stvarno te ne citam i ne pratim tvoja literarna dela...kao ni ti mene,cim si mogao da napises ovako nesto. No,to je sasvim ok. Nije ok sledece: Ceca Raznatovic je odrzala koncert pred 100000 ljudi,a Rolingstounsi pred jedva 60000. Sta to dokazuje? Da je "prva dama srpske estrade" neprolazna vrednost kojoj su,eto,samo nepravedne i nicim izazvane sankcije,ogranicile put ka svetskoj popularnosti? Ili da je kod nas Srba kich i sund postao nesto nezaobilazno,sastavni deo zivota kome se vecina klanja (ukljucujuci i druga Vuchica-cuo sam da je sa shabanskom ekipom u sastavu V. Ilic i I. Dachic u nekom gandshow ziriju...mali zajebant,resio da pokaze da je deo naroda-svaka chast.)...e,isti takav je dokaz i tvojih milion radikalskih glasova. I nije potrebno da se narod PLASI radikalima- oni su vec BILI NA VLASTI,zajedno sa sps-om,pa smo videli kako smo prosli. Jel' treba da gledamo ponovo,pitam se (te)? Ne verujem da bi bilo ko od nas zeleo da ga tako nesto snadje.

    Da dodam: jedna od nasih najvecih zabluda je poverenje u Rusiju-PRODACE NAS CIM PROCENE DA DOBIJAJU DOVOLJNO KINTE-kao i uvek dosad.

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Ma ti si apsolutno u pravu. Nego moj odgovor je vezan za tvrdnju da su Radikali ljudi koji nisu preterano inteligentni . Ipak smatram da sticanje tako visokih zvanja i diploma jeste znak inteligencije.
    Sad, na stranu to sto su neki pametni samo za svoj racun.
    Ti ljudi spadaju u grupu broj 3-oni koji imaju direktnu finansijsku korist.

  10. #130

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ...samo jedna molba: citiraj mi ceo post kada odgovaras na njega,molim te. Ovakvo istrzanje recenica mi lici na seciranje zabe: kada je ziva,ona je stvorenje koje pliva,krekece i predtavlja nesto sto nam se svidja ili ne...kada je mrtva,i isecirana,vide se samo parcici mesa koji ne znace nista-bezivotni i beznacajni...
    Ocigledno da ne citas sta pisem, pa cu citirati sam sebe.
    Za sve ovo dalje napisano, stvarno nema mesta komentarima.
    Sto znaci za ceo tvoj tekst.
    Nije ok sledece: Ceca Raznatovic je odrzala koncert pred 100000 ljudi,a Rolingstounsi pred jedva 60000. Sta to dokazuje? Da je "prva dama srpske estrade" neprolazna vrednost kojoj su,eto,samo nepravedne i nicim izazvane sankcije,ogranicile put ka svetskoj popularnosti? Ili da je kod nas Srba kich i sund postao nesto nezaobilazno,sastavni deo zivota kome se vecina klanja (ukljucujuci i druga Vuchica-cuo sam da je sa shabanskom ekipom u sastavu V. Ilic i I. Dachic u nekom gandshow ziriju...mali zajebant,resio da pokaze da je deo naroda-svaka chast.)...e,isti takav je dokaz i tvojih milion radikalskih glasova.
    Pa upravo to. Narod bira ono sto mu najbolje odgovara (o ukusima ne vredi raspravljati). Kada na vlast dodju oni koji zadovoljavaju sire narodne mase, narod nece glasati protiv nego za. Jos od Milosevica, narod je uvek glasao protiv. Ja sam do sada glasao protiv i glasacu protiv ove i ovakve vlasti. To je moje pravo.
    Dovodjenje pojma "neprolazne vrednosti" u politiku je krajnje neprimereno.
    P.S. Izgleda da si iscrpeo sve svoje argumente, pa uzeo folk pevacicu za primer. Da nije i ona clanica SRS?
    I nije potrebno da se narod PLASI radikalima- oni su vec BILI NA VLASTI,zajedno sa sps-om,pa smo videli kako smo prosli. Jel' treba da gledamo ponovo,pitam se (te)? Ne verujem da bi bilo ko od nas zeleo da ga tako nesto snadje.
    E, vidis, na tvoju zalost, SRS je stranka, koja je pojedinacno dobila najvise glasova. I to znatno vise od drugoplasirane.
    Da dodam: jedna od nasih najvecih zabluda je poverenje u Rusiju-PRODACE NAS CIM PROCENE DA DOBIJAJU DOVOLJNO KINTE-kao i uvek dosad.
    Da nisi toliko bezobziran prema ostalim clanovima ovog foruma, procitao bi sve postove, pa i moje i ne bi me prozivao tj. ja ne bih imao potrebe da ti odgovaram.
    Kad si vec naucio da pises, nauci i da citas.
    Kad vec iznosis svoje misljenje, nauci da saslusas i tudje.
    Kad vec znas da delis savete, nauci i da ih primas.
    Ili toga nema u tvojoj Demokradiji?
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  11. #131

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Moram da vam kažem nešto... Kad god vidim ovaj naslov

    Radikali - ko su oni?

    ne mogu, a da ne pomislim "E, da bar nikada nisam čula za njih...". Naučna fantastika...



  12. #132

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Moram da vam kažem nešto... Kad god vidim ovaj naslov

    Radikali - ko su oni?

    ne mogu, a da ne pomislim "E, da bar nikada nisam čula za njih...". Naučna fantastika...
    Скривили су ти нешто?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #133

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Ocigledno da ne citas sta pisem, pa cu citirati sam sebe.

    Sto znaci za ceo tvoj tekst.

    Pa upravo to. Narod bira ono sto mu najbolje odgovara (o ukusima ne vredi raspravljati). Kada na vlast dodju oni koji zadovoljavaju sire narodne mase, narod nece glasati protiv nego za. Jos od Milosevica, narod je uvek glasao protiv. Ja sam do sada glasao protiv i glasacu protiv ove i ovakve vlasti. To je moje pravo.
    Dovodjenje pojma "neprolazne vrednosti" u politiku je krajnje neprimereno.
    P.S. Izgleda da si iscrpeo sve svoje argumente, pa uzeo folk pevacicu za primer. Da nije i ona clanica SRS?

    E, vidis, na tvoju zalost, SRS je stranka, koja je pojedinacno dobila najvise glasova. I to znatno vise od drugoplasirane.

    Da nisi toliko bezobziran prema ostalim clanovima ovog foruma, procitao bi sve postove, pa i moje i ne bi me prozivao tj. ja ne bih imao potrebe da ti odgovaram.
    Kad si vec naucio da pises, nauci i da citas.
    Kad vec iznosis svoje misljenje, nauci da saslusas i tudje.
    Kad vec znas da delis savete, nauci i da ih primas.
    Ili toga nema u tvojoj Demokradiji?
    Da skratim,posto vidim kuda sve ovo vodi-nikuda:

    1. glasaj za koga hoces i uzivaj u plodovima svog glasanja;

    2. izvini,ali ja sam skoro uvek glasao za,imajuci jasno odredjenu stranku (ili pojedinca) za koga cu glasati-imam i dan-danas;

    3. stvarno nemam vremena da citam sve postove svih clanova,ali to nema nikakve veze sa bezobzirnoscu;

    4. jos jednom,primecujem da ni ti mene ne citas ni na jednoj drugoj oblasti osim na politici,ali to mi ni najmanje ne smeta;

    5. neverovatno koliko izvrces tudje reci,pa nemam ni volje ni motiva da ti objasnjavam sta znaci poredjenje Raznatovickinih 100000 sa radikalskih 1000000...ko razume-shvatio je;

    6. O UKUSIMA VREDI RASPRAVLJATI. Uvek.

    7. KRAJ.

  14. #134

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    лаПапун, немамо ми времена да се бавимо будалама и створењима чији је коефицијент интелигенције мањи од коефицијента интелигенције једног морског прасета. Ми смо се показали и на делима, а ваши су поготово тиме што су покрали Србију али ајде да вас не вређамо. Вас неколико који немају појма о политици могу оговарати колико хоћете, ми ћемо Србији довести слогу, мир, и вратити нашу земљу, а ви ћете после полако прелазити из ЛСД, пардон ЛДП у СРС. Само причајте радикали су ово радикали су оно наведите аргумент да бар имамо о чему да расправљамо, али имате проблем, немате их. Имамо ми паметнија посла верујте, него да разговарамо са горе наведеним и неким чудацима трогод који буље 24 сата на дан у мониторе рачунара... Смета вам и ћирилица па користите латиницу (као мрзи вас). Овде има доста фашиста, нациста кога све нема, само да видим неког нормалног... ал изгледа да неће скоро.

  15. #135

    Radikali - ko su oni ?

    Definitivno da radikali imaju velikih problema. Ne znam da li ste slucajno pogledali parlament Srbije gde se ovih dana vodi rasprava o tome ko je Srbin, a ko nije? Radikali bi svakog onog ko izrazi zelju da postane plemenitog serbskog roda da uvrste medj svoje. Pa i ako je to neki lik iz Zanzibara ili Kenije. Nebitno je. Vazna je volje. Uzgred, kao da ne mogu ocima da gledaju svakog ko predstavlja Crnu Goru. Kakva mrznja.
    Ipak, to su radikali, pa je ova pauza u zasedanj parlamenta doprinela da ih malo zaboravimo. I njih i njihove postupke koji su definitivno postupci retardiranih

    А као АУДИ - Омиљено патриотско превозно средство. Згодан за стићи и утећи, као и за патриоту из супарничког клана кроз сувозачки прозор изрешетати.

    Б као БЛИНДИРАНИ АУДИ - Отпоран на погледе пуне мржње, као и на метке пуне мржње. Згодан и да ставите патриоту из супарничког клана у гепек.

    В као ВИРОВИТИЦА - Уз Карловац, Карлобаг и Огулин, најзападнији град наше Отаџбине. Иако о Вировитици не знамо скоро ништа (колика је, колико има становника, па чак и где је тачно), заклаћемо сваког ко каже да није наша.

    Г као ГОВНО - Други назив за припадника друге вере, нације или невладине организације.

    Д као ДОМАЋИ ИЗДЈНИК - Курва плаћеничка, која добија паре од смрдљивих Американаца и њихових подрепаша, да би блатила мајку Србију и тако покушала да спречи дефинитивну победу Небеског Народа над балијама, усташама и осталим шиптарима.

    Ђ као ЂАВО - Усељава се у тело сваког америчког председника и на тај начин помаже балијама, шиптарима, јеврејима и осталим усташама против Небеског Народа. Срећом, Бог је на страни праведника, па ђавољим Амриканцима припрема такву количину поплава, земљотреса, вулкана, расних немира и удара метеора, да ови неће ни приметити како смо за то време очистили мајку Србију и све Србске земље од балија, усташа, шиптара и осталих ђавољих измишљотина. Домаће издајнике ћемо да оставимо у животу, да би слиовали њих и њихове жене.

    Е као ЕКСТРАДИЦИЈА - Реч коју ниједан патриота не сме да изговори, а камоли да је примени, нарочито не на другом патриоти. Екстрадицију не треба примењивати ни у случају домаћег издајника, већ га радије ваља убити и у мутну реку бацити. Или га силовати. И жену му.

    Ж као ЖЕНА - Служи да се јебе и да кува. Жена друге вере, нације или припадница невладине организације би могла да буде подведена и под словом К као КУРВА, али слово К је већ заузето.

    З као ЗОЉА - Имати увек једну код куће, уколико дође до потребе за преваспитавањем политичара који се због прљавог америчког новца продао балијама, усташама и осталим јеврејима и самим тим учинио велеиздају васколиког Србства.

    И као ИНДИЈСКА КОНОПЉА - Стратешка биљка, коју узгајају шиптари, холанђани и остали ђаволи, а онда је продају нашој омладини, како би јој смањили борбену готовост. Лажно осећање љубави (чак и према шиптарима) које се осећа после инхалације ове биљке, значајно угрожава Србске интересе, па зато уживаоца индијске конопље (у даљем тексту смрдљивог наркомана) ваља убити и на погодном месту закопати, како ред налаже, беѕ икаквога обележја.

    Ј као ЈЕВРЕЈИ - Немци нас, грешком, убијали заједно с њима. Касније, заједно са балијама, комунистима, демократама, масонима и осталим усташама осмислили заверу против Небеског Народа и замало да им успе.

    К као КОСОВО - Генетски мапирано у организму сваког патриоте. Рођени смо и умрећено са Косовом у глави, у срцу, на уснама и у гаћама. Ако немамо Косово, кој ће нам курац и слово К.

    Л као ЛИТЕРАТУРА - Патриота мора да чита, али не може, наравно, да чита нека срања. Од литературе, ту су списи мртвих (Велимировић) и живих (Шешељ) светаца, прогоњених праведника (Караџић) као и пропагандни патриотски памфлети у облику различитих дневних новина ниске цене.

    Љ као ЉОТИЋ ДИМИТРИЈЕ, Светац, ударио темеље патриотизму којега данас упражњавамо.

    М као МЛАДИЋ РАТКО, Светац, ујединитељ фудбалских навијача.

    Н као НОВИНАР - Згодан за потплатити да пише патриотске чланке. Згодан и за убити (уколико постане усташа, јевреј или балија), пре свега јер су шансе да вас не ухвате изузетно велике.

    Њ као ЊЕГОШ - Још пре двеста година непобитно утрвдио да у Црној Гори у ствари живе Срби, што значи да је у ствари утврдио како су Црногорци јеврејско-масонско-балијско-шиптарска измишљотина, с којом ћемо се ваљано обрачунати кад за то дође време (најбоље је у рано јутро, кад сви леже обамрли од бесомучног целоноћног коцкања, у јеврејским хотелима на Светој Србској Обали)

    О као ОРУЖЈЕ - Сваки прави патриота мора да има неко оружје у поседу, ради достизања одређених патриотских циљева. Од оружја су згодни: Калашњиков (погодан за убијање балија с леђа), кашикара (згодна за убијање више балија одједном, али и да се баци новинару у спаваћу собу), пиштољ (у случају контрамитинга, одличан да патриота опали метак у главу домаћем издајнику) и наравно нож (служи за клање свиња, балија, комуниста и осталих усташа).

    П као ПЕДЕРИ- Прљаве педерчине које се јавно јебу једни с другима и изгледају и говоре као жене, не треба мешати са честитим патриотама, које се у случају заточеништва или боравка у касарни окрећу сексу с другим патриотама, али уз интензивно размишљање о сексу са женама.

    Р као РЕПУБЛИКА СРПСКА КРАЈИНА - Још једно срце наше вишесрчане отаџбине. Само формално нестала у вихору рата, РСК и даље тиња у нашим душама. Кроз неколико стотина година, кад декадентна Европска Унија и ђавоља Америка пропадну и кад Хрвате не буде имао ко да брани, завијориће се поново србска застава на Книнској тврђави. У то нема ама баш никакве сумње.

    С, али као СРЕБРЕНИЦА - Велика победа патриотских снага у рату против турака, усташа и осталих јевреја. Побијена гомила балија, а жене и деца (женска) им остале уплакане. Све снимљено камером, да би се касније у снимцима уживало уз кулен и ракију.

    Т као ТУРЦИ - Било да су шиити, сунити, вехабије или њихове жене, турци су турци и због њих ћемо можда избацити слово т из азбуке.

    Ћ као ЋИРИЛИЦА - Писмо којим пишу искључиво патриоте. Уколико се деси да усташа, балија, шиптар, домаћи издајник или неко слично смеће покуша да пише ћирилицом, рука ће му се осушити, а децу ће му однети чума.

    У као УСТАША - Било који џрват, али и члан неке усташке организације у Отаџбини, у смислу организације која се према отаџбинским ратовима не односи са дужним поштовањем.

    Ф као ФОКУС - Патриотско јавно гласило радио-аматерског типа, на коме се свакодневно обрушују клетве на све шиптаре и њима сличне усташе, како из земље, тако и из иностранства. У оквиру забавног програма, ту је и интерактивна мастурбација слушалаца и водитеља, уз гласно маштање о влади састављеној од ДСС и радикала.

    Х као ХАГ - Тврђава на крај света у којој су заточене све највеће српске патриоте. Ту су и неке усташе, али у договору с усташком владом, само да би се замаскирала права улога овог срамног места, а то је покушај спречавања дефинитивне победе Небеског Народа над балијама, шиптарима и осталим јеврејима.

    Ц као ЦРКВА - Преко ње патриоте директно комуницирају с Богом. У случају рата црква ће радо крстити патриоту и благосиљати његов поход на турке, шиптаре и остале усташе. У случају потребе, патриота може рачунати на то да ће га црква ваљано сакрити, нахранити и уступити му део новца пронађеног поред икона.

    Ч као ЧЕТНИК - Патриота мора да буде спреман да се у сваком тренутку претвори у четника. Четник је патриота више категорије, опремљен брадом, кокардом, камом, аутоматом и гибаницом, увек спреман за акцију, али и релаксацију у угоститељском објекту, пре и после ратничког похода.

    Џ као ЏАМИЈА - Није битно шта је, само ти запали сваку на коју наиђеш.

    Ш као ШИПТАР - Становник Албаније, али несрећним случајем становник и средишта наше душе, Косова. Шиптар је добар за убити, а шиптарка добра за силовати, само што прљаве јеврејске америчке педерчине имају неки проблем с тим.
    Poruku je izmenio BaneK, 25.09.2007 u 06:49 Razlog: uzastopni postovi
    AKO VAM JE DOBRO,
    ONDA NISTA

Strana 9 od 26 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 19:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •