Radikali - ko su oni ? - Strana 20
Strana 20 od 26 PrvaPrva ... 101819202122 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 286 do 300 od ukupno 384
  1. #286

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Radikali nisu glupi kao sto ti mislis.
    Rusi su priznali Abhaziji i Juznoj Osetiji samostalnost i tu nitko vise ne moze da potkopava i ruje.
    Znaju Rusi da im to radi Amerika sa svojim satelitima i upravo su ucinili ono cemu su se oni najmanje nadali.
    Ima teme za Rusiju, Abhaziju itd., a ovde o radikalima...
    Nisam rekao da su radikali glupi. Da su stvarno glupi ne bi bili u parlamentu. Pametni su oni...

    Samo, rekao sam da ne komentarišu ništa, kad ono - dali izjavu. A u izjavi:
    Generalni sekretar Srpske radikalne stranke Aleksandar Vučić izjavio je da Srbija treba da prizna nezavisnost Južne Osetije i Abhazije.

    "Mi možemo da priznamo Južnu Osetiju i Abhaziju, a kada Amerika i EU povuku priznanje nezavisnosti Kosova i Metohije, povući ćemo i mi. Onog trenutka kada to budu uradili i mi možemo da se drugačije ponašamo", rekao je Vučić na konferenciji za novinare.

    Generalni sekretar radikala je kazao da su zapadne sile priznavanjem nezavinosti Kosova i Metohije napravile "užasan presedan" i time uvele svet u veliku i tešku krizu.

    "Oni su insistirali na tome da ne treba da se poštuje međunarodni poredak zasnovan na povelji UN i danas je najveće licemerje kada zapadne sile govore kako treba da se poštuje teritorijalni integritet Gruzije, a ne poštuju integritet Srbije", rekao je Vučić.


    SRS izjednačava priznanje Abhazije i Južne Osetije sa priznavanjem Kosova. Ali ako izjednačava, onda po priznanju Abhazije i Južne Osetije i po doslednoj politici moraće da se prizna i nezavisnost Kosova od strane Srbije. A ako se to uradi onda će SRS optužiti Vladu Srbije za "vođenje dosledne politike"!

    Jeste licemerje to što su zapadne sile uradile, slažem se sa SRS, ali SRS istom ne kaže, ne razjašnjava šta drži za ispravno: poštovati ter. integritet Gruzije, poštovati ter. integritet Srbije, ili poštovati teritorijalni integritet obe pomenute države? Dakle, radikali se opet ne izjašnjavaju, nego muljaju. Da ne bi uvredili braću Ruse držeći ispravnim poštovanje teritorijalnog integriteta Gruzije.

    I, obratite pažnju (!), šta nam predlaže g-din Vučić! Ako nam zapad vrati Kosovo i Metohiju MI ĆEMO OKRENUTI LEĐA RUSIJI I POVUĆI ĆEMO PRIZNANJE JUŽNE OSETIJE I ABHAZIJE! Dao Bog da se tako desi, pa ću da uplatim gospodinu Vučiću letovanje ili zimovanje u Rusiji! - da vidim kako će ga primiti!
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  2. #287

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Radikali nisu glupi kao sto ti mislis.
    Rusi su priznali Abhaziji i Juznoj Osetiji samostalnost i tu nitko vise ne moze da potkopava i ruje.
    Znaju Rusi da im to radi Amerika sa svojim satelitima i upravo su ucinili ono cemu su se oni najmanje nadali.
    Time su Rusi priznali i nezavisnost Kosova i uboli noz u nasa ledja.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #288

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Time su Rusi priznali i nezavisnost Kosova i uboli noz u nasa ledja.
    Ne...nije tacno.
    Rusi nikad nece pogazit ono sto su podpisali.
    Rusi su ih priznali samo da bi naudili Gruziji, a te oblasti su na teritoriji Gruzije.
    Videt cemo kako ce Ameri na to sve reagovat...

  4. #289

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Pristojni obrazovani lepi fini tihi i pametni ljudii.
    mislim gradjani


    Evo jednog sluchajnog uzorka.
    A svi su slichni
    ma isti
    ko pljunuti



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #290

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Ne...nije tacno.
    Rusi nikad nece pogazit ono sto su podpisali.
    Rusi su ih priznali samo da bi naudili Gruziji, a te oblasti su na teritoriji Gruzije.
    Videt cemo kako ce Ameri na to sve reagovat...
    Rusi nisu ništa potpisali u vezi Kosova... nemaju šta da pogaze. Ali kad mi to shvatimo.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  6. #291

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Pristojni obrazovani lepi fini tihi i pametni ljudii.
    mislim gradjani


    Evo jednog sluchajnog uzorka.
    A svi su slichni
    ma isti
    ko pljunuti


    brate ja sam radikal pa nisam ruzan i ti vasi nisu nesto lepi sto nestavis sliku tih vasih ima ih ruznih koliko oces a i sta ti imas protiv radikala bar smo srpska stranka

  7. #292

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Dimitrijo
    sine Mitre
    majkino
    mislim chichino gOlubche


    nema tu nashih vashih lepih ruzzznih mekshih tvrdjih manje prdljivih vishe smrdljivih

    sve su to sinko moj
    ista





    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  8. #293

    06 Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    brate ja tebi nisam reko da si govno ti si kao neki kulturan demokrata a drugima kazes da su govna aj stavi svoju sliku da vidimo kako si ti lep a ovde kazes nekome da je ruzan i da je govno

  9. #294

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat mitar-faca kaže: Pogledaj poruku
    brate ja tebi nisam reko da si govno ti si kao neki kulturan demokrata a drugima kazes da su govna aj stavi svoju sliku da vidimo kako si ti lep a ovde kazes nekome da je ruzan i da je govno
    ...Micko...nije ni on tebi rekao da si govno...vec da ste govna...mnozina znas...
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #295

    07 Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Dimitrijo
    sine Mitre
    majkino
    mislim chichino gOlubche


    nema tu nashih vashih lepih ruzzznih mekshih tvrdjih manje prdljivih vishe smrdljivih

    sve su to sinko moj
    ista




    Ne razumem.....
    Kako Admini dozvoljavaju ovakve replike??

  11. #296

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Shta tebi zvechko o5 nije jasno?


    jBT
    od svih zzivih
    bash on nasho da su buni

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  12. #297

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...Micko...nije ni on tebi rekao da si govno...vec da ste govna...mnozina znas...
    a ja dobio upozorenje da vredjam pa vi ovo tolerisete a meni upozorenje e svaka vam cast po meni mogu pljuvati a meni upozorenje lepo lepo

  13. #298

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat mitar-faca kaže: Pogledaj poruku
    a ja dobio upozorenje da vredjam pa vi ovo tolerisete a meni upozorenje e svaka vam cast po meni mogu pljuvati a meni upozorenje lepo lepo
    ...kad im tvoje govno vise smrdi...


    ...osetljiv im njuh...

  14. #299

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    pa napisite lepo radikalima zabranjen pristup

    nije posteno

  15. #300

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat mitar-faca kaže: Pogledaj poruku
    pa napisite lepo radikalima zabranjen pristup

    nije posteno
    ...to ne smeju ni na b-92....

Strana 20 od 26 PrvaPrva ... 101819202122 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •