Radikali - ko su oni ? - Strana 7
Strana 7 od 26 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 384
  1. #91

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?


    Poznajem dosta Radikala, ima ih svih vrsta, svih vera, svih nacija. Nakon ovolike vladavine Demokratije i ja sam poceo da mislim radikalno (vidi se iz mojih postova). Nakon malo razmisljanja dosao sam do zakljucka da je Tadic u pravu kad je podelio stanovnike Srbije. Postoje Radikali, zatim oni koji su protiv Radikala i oni uzdrzani.
    E ja vise nisam protiv Radikala, a nisam ni uzdrzan.
    A ne mogu me vise ni plasiti Radikalima (odrastao sam). Inace znate li zasto nas plase Radikalima? Setite se cime su Vas plasili roditelji kad ste bili mali. Mene su mrakom. A posle sam otkrio da se u mraku nalaze plavuse i da je mrak fenomenalna stvar pa se pitam da nije tako i sa Radikalima?
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  2. #92

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    E ja vise nisam protiv Radikala, a nisam ni uzdrzan.
    To je, naravno, Vashe pravo, ali mi niste josh uvek odgovorili na pitanje. Ukoliko opet dodjete na vlast, hocete nastaviti po starom?

    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    Kaze tihi Bob:

    Radikali jedino nude borbu chiji je cilj nazadovanje i propadanje Srbije kao drzhave i Srba kao naroda.

    Nego Bobi sta bese sa onim kupili smo kola, stan, sutnuli decu u inostranstvo ?


    Zoran
    To je chinjenica. Sve shto urade, ili kazhu, ili planiraju da urade je na shtetu Srbije.


    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    Bobi, posto predpostavljam da u corki nisi bio sem mozda za neki prekrsaj par sati ne pricaj o onome o cemu ne znas kako izgleda.
    Poslusaj me, hoces li ?
    Mozhda cu te i poslushati kada shvatim shta pokushavash da mi kazhesh. I u vezi chega.

  3. #93

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Pa tebi Bobi stvarno nesto nije jasno, ona obecanja o kolima, stanu deci u inostranstvu je rekla Dosova koalicija a ne Radikali pa mi nije jasno kako radikali stete srbiji u vezi tudjeg obecanja.
    Ono drugo, nisi bio iza resetaka pa ne znas kako je a mislim da je bolje da ne saznas. Sticajem okolnosti a delom i zbog svoga stava znam, pa sam ti dao prijateljski savet da ne pricas o stvarima o kojima nemas pojma.
    Sada sam shvatio da si najobicniji bukac pa cu te ubuduce pustiti da trabunjas sta zelis, jer ako nisi shvatio dve jasne poruke onda stvarno ........
    Nastavi samo tako kako si krenuo, ti i jos nekolicina takvih pa ne da ce Radikali pobediti nego.......
    Ovo sa ......ko razume shvatice, zar ne Bobi ?

    Tvoj prijatelj i politicki protivnik Zoran
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  4. #94

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    Pa tebi Bobi stvarno nesto nije jasno, ona obecanja o kolima, stanu deci u inostranstvu je rekla Dosova koalicija a ne Radikali pa mi nije jasno kako radikali stete srbiji u vezi tudjeg obecanja.
    Ono drugo, nisi bio iza resetaka pa ne znas kako je a mislim da je bolje da ne saznas. Sticajem okolnosti a delom i zbog svoga stava znam, pa sam ti dao prijateljski savet da ne pricas o stvarima o kojima nemas pojma.
    Sada sam shvatio da si najobicniji bukac pa cu te ubuduce pustiti da trabunjas sta zelis, jer ako nisi shvatio dve jasne poruke onda stvarno ........
    Nastavi samo tako kako si krenuo, ti i jos nekolicina takvih pa ne da ce Radikali pobediti nego.......
    Ovo sa ......ko razume shvatice, zar ne Bobi ?

    Tvoj prijatelj i politicki protivnik Zoran

    Naravno da mi nije jasno. Uopshte ne razumem na koje moje pitanje si mi odgovorio, i u vezi chega su te tvoje dve 'jasne' poruke.

    Dakle, jasno sam izneo kako izgleda radikalska pravda i radikalski zakoni. Zatvorili ste choveka zbog plakata kojeg je imao u svojoj kancelariji. Zashto nisi to prokomentarisao moj prijatelju i politichki protivniche? Koji je tvoj komentar u vezi toga? Ochekivao sam da cesh mi dokazati da nisam u pravu. Ako mi dokazhesh da nisam u pravu, priznacu da sam obichan bukach, koji samo trabunja.

    Ne secam se da mi je iko obecao stan, kola i decu u inostranstvu, jer da jeste, to ne bih zaboravio. Potpuno mi je jasno da za sve shto imam ili zhelim da imam, moram da zapnem. Makar gajbice da nosim kao mali Marko. Jer nishta ne pada sa neba osim kishe i snega.

    Ali, zato se secam ko je obecao hleb od 3 dinara i granice Karlobag-Karlovac-Virovitica.

    Mozhda si odgovorio na moju tvrdnju da Sheshelj, iako je u zatvoru, ima uticaj na rad stranke? Pa, naravno da ima. Svakodnevno se chuje sa strankom, i njegova rech je i dalje presudna u stranachkim aktivnostima.

    Ili ti je, moj prijatelju i politichki protivniche, zasmetala moja tvrdnja da radikali rade na shtetu Srbije i Srba? Samo kazhi prijatelju. Mogu da obrazlozhim svoj stav. Ako ima potrebe.

  5. #95

    07 Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Bobika kaže:
    Ne secam se da mi je iko obecao stan, kola i decu u inostranstvu, jer da jeste, to ne bih zaboravio. Potpuno mi je jasno da za sve shto imam ili zhelim da imam, moram da zapnem. Makar gajbice da nosim kao mali Marko. Jer nishta ne pada sa neba osim kishe i snega.

    Ma nemoj Bobika, a sta bese sa onimreklamama na TV u kojih se ti ne secas. kratke noge, kratka pamet i eto ti kako zameni ti teze.


    Citat Bobika kaže:
    Mozhda si odgovorio na moju tvrdnju da Sheshelj, iako je u zatvoru, ima uticaj na rad stranke? Pa, naravno da ima. Svakodnevno se chuje sa strankom, i njegova rech je i dalje presudna u stranachkim aktivnostima.

    Rekao sam ti da ne pricas o zatvoru zato sto ne znas kako je tamo, nije to zaje...... koju gledas na tv u u humoristickim emisijama.Na to sam mislio a ti opet Seselj, pa Seselj, ajde bre usresredi se na pitanje a ne na tvoju mastu.


    Eto toliko drugar

    Ajd pa se cujemo, vazi ?

    Zoran
    Poruku je izmenio Lillith, 28.06.2007 u 19:51 Razlog: kodovi
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  6. #96

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    @masada

    1. Kojim reklamama? Chijim reklamama?

    2. Pamtim tachno onoliko koliko i ti.

    3. Pricham o choveku koji je robijao zbog nakaradnog radikalskog zakona. A, radikali su tema, zar ne?

    4. Mashta nema veze sa ovim.

    5. Usredsredicu se na pitanje ako ga najzad postavish.

    Naravno da se chujemo drugar.
    Poruku je izmenio SilentBob, 28.06.2007 u 22:24

  7. #97

    04 Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    1. Kojim reklamama? Chijim reklamama?

    Dosovima ako se ne secas a izgleda da je tako.

    2. Pamtim tachno onoliko koliko i ti.

    A sta to ?

    3. Pricham o choveku koji je robijao zbog nakaradnog radikalskog zakona. A, radikali su tema, zar ne?

    E pa i ja sam pod ovom proslom demokratskom vlascu bio u pritvoru tri meseca zbog svog stava a oni su izdanak onoga sto podrzavas. Eto rekoh ti posto nisi dosada ukapirao.

    4. Mashta nema veze sa ovim.

    Ima i te kako, ali ko razume shvatice.

    5. Usredsredicu se na pitanje ako ga najzad postavish.

    Da li si ti bio u zatvoru kada tako dobro znas kako je tamo ?



    Naravno da se chujemo drugar.

    Vazi, ali ono smradikal ne mogu da ti zaboravim tek tako, da li ti je manir da vredjas kada si nervozan ?

    Zoran

    PS. Ajd reci ime pa da znam sa kim pricam Tihi Bobi, nego el to ono Tihi i Prle ? Ako neces ovde idi na pp. Vazi ?
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  8. #98

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    1. Ne secam se. Kako su izgledale te reklame? Sa kolima, stanom i decom u inostranstvu?

    2. Toilko dugo.

    3. Zbog kakvog stava si bio u zatvoru?

    4. Nema.

    5. Nisam bio u zatvoru. Niti sam prichao kako je u zatvoru.

    6. Koje 'smradikal' ne mozhesh da mi oprostish? Gde sam to napisao? I, odakle ti ideja da:

    - Vredjam ikoga na ovom forumu?
    - Da sam nervozan?

  9. #99

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Ok,ja cu Vas sada zamoliti da konstruktivno nastavite sa temom,da citirate jedan drugoga u replikama ili da nastavite na pp...

    Hvala lepo!
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  10. #100

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    Vazi, ali ono smradikal ne mogu da ti zaboravim tek tako, da li ti je manir da vredjas kada si nervozan ?
    Dakle, po drugi put za 24 h te javno, pred svima, pitam:

    Gde sam ja to napisao rech 'smradikal' i uputio je tebi, ili bilo kome na ovom forumu???

    I, gde i kada sam te nazvao 'smradom' kao shto si mi napisao u negativnoj reputaciji koju si mi dao???

    Pronadji to i postavi ovde! ... Svi moji postovi se lako mogu pregledati.

    Dzaba trazhish, to necesh naci. To si izmislio. Shto me i ne iznenadjuje. Ostali ste onakvi kakvi ste i bili. Klevete, lazhi, podmetanja, insinuacije...to je vash (radikalski) nachin borbe protiv neistomishljenika. Zbog toga tvrdim - Srbija nece imati srece dok ste joj vi za vratom.

  11. #101

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Странкa је крајње погубна за тренутак у коме се налази српско друштво, тренутак у коме покушавамо да се развијемо, да надокандимо све оно лоше у шта нас је увалила комунистичка епидемија, Слоба, Мира, стране силе и солидним делом Радикали.

    Велики обмањивачи, подилазе оним нашим најнеразвијенијим слојевима чистом демагогијом... Нешто нисам сигуран да би се и половина радикласког бирачког војно способног мушког тела ухватила пушке и пошла у одбрану онога чиме се непрекидно бусају у груди, Космета... Нисмо их довољно прележали

    А ако се заиста деси оно што сам пре неки дан чуо, да радикали на предстојећим изборима кандидују Мају Гојковић било би свашта, она је пре свега Жена, умерена, нормална, образована (као да није део СРСа) и верујем да би добила Гробареве гласове плус оне о којима он само може да сања...

  12. #102

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Gogi kaže: Pogledaj poruku
    А ако се заиста деси оно што сам пре неки дан чуо, да радикали на предстојећим изборима кандидују Мају Гојковић било би свашта, она је пре свега Жена, умерена, нормална, образована (као да није део СРСа) и верујем да би добила Гробареве гласове плус оне о којима он само може да сања...
    Čisto sumnjam da će se to desiti. Pre izvesnog vremena su je na nekoj njihovoj otadžbinskoj sednici smenili sa mesta potpredsednika stranke i postavili na njeno mesto onu što šutira i poliva po skupštini.

    Dakle, čim se neko pokaže, kao nagradu ga smenjuju.

    Iskreno, najviše bih voleo da Maja napusti tu stranku i da krene sama, jer se ne uklapa u okruženje.

    Bar bih imao za koga da glasam na predsedničkim izborima, jer do sada niko nije zaslužio moj glas.

    Išao sam juče kolima kejom... Prosto neverovatno kolika je razlika... Dve trake, novo osvetljenje, bele bankine, nema rupa, parking sa novim pločicama, trotoari sređeni, posađeno zelenilo... Uživanje je sada tuda proći.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  13. #103

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Маја за председника, одлично. Мислим да би то био пун погодак. Али не чух још за то мада ми се чинило да је то требало урадити на прошлим изборима.
    Е људи па ми побеђујемо !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Као и обично а онда се банда скупи на гомилу па ко брине за милион и кусур нас чланова и симпатизера.

    Зоран
    Poruku je izmenio masada, 01.07.2007 u 19:10 Razlog: Грешка у слову
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  14. #104

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    Маја за председника, одлично. Мислим да би то био пун погодак. Али не чух још за то мада ми се чинило да је то требало урадити на прошлим изборима.
    Е људи па ми побеђујемо !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Као и обично а онда се банда скупи на гомилу па ко брине за милион и кусур нас чланова и симпатизера.

    Зоран
    Super !Bar ćemo se mi u NS rešiti jedne kreature u liku MG , pa će Srbija videti ko je zapravo ta osoba !!!

  15. #105

    04 Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    E Jerry, sad sam stvarno uveren da ti kultura nije jaca, strana.
    Cuj, kreatura. Vidis Jerrry sada si se potpuno otkrio i nemoc pokazao vredjanjem jedne dame. Vidis Jerry bio sam u pravu da sa tobom ne treba nastavljati polemiku jer ti u sustini licis na pripadnika SA odreda u Hitlerovoj Nemackoj. Ovako nesto ni Canak ne bi izgovorio, pa ovo pokazuje stepen tvoje pameti i tolerancije.
    E a sto se tvoje pismenosti tice, pazi, znas i dve prosirene da napises.

    Jerry, sta je to fasizam ?
    Jerry pogledaj na netu !
    Jerry nauci nesta !

    Ja se izvinjavam moderatoru ali "ovo" je preteralo sa onim kreatura.


    Zoran
    Poruku je izmenio masada, 02.07.2007 u 20:05 Razlog: Greska u niku
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

Strana 7 od 26 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •