Radikali - ko su oni ? - Strana 10
Strana 10 od 26 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 384
  1. #136

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Толико је смешно да сам заборавио да се смејем.

  2. #137

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Neko je zaboravio, da usijana glava podgreva samo sopstveni mozak i onemogućava da procesor mirno radi, a kompo bez čitavog procesora počinje da brljavi. Zašto toliko mrzeti ljude čije je opredeljenje radikalno, dali to doprinosi boljem razumevanju među nama, ili stvara kontra efekat, da oni koji ih mrze ili pak blago rečeno ne tolerišu, postaju gori i radikalniji od samih radikala.

  3. #138

    07 Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    jel te tu foru Vucic naucio? hahahahahahahahahahahaha

  4. #139

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    ...ne razumem potrebu da se toliko trošite u objašnjavanju ko je bolji i ko je kome draži...

    ...zapitajte se da li ste vi sami bolji ili gori ljudi sad ili pre 10 godina kad je bila drugačija vlast...ili da li ćete biti drugačiji kad se i ova promeni......ja sam isti čovek i sad kao što sam i onda bio...razlika je samo u tome kako nas drugi sa strane posmatraju......jesmo li se sad kao narod u globalu popravili?...ili pokvarili?...zato što imamo drugačiju vlast...ili smo obukli odelo i stavili mašnu koja se više sviđa nekima sa strane??...

  5. #140

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    лаПапун, немамо ми времена да се бавимо будалама и створењима чији је коефицијент интелигенције мањи од коефицијента интелигенције једног морског прасета. Ми смо се показали и на делима, а ваши су поготово тиме што су покрали Србију али ајде да вас не вређамо. Вас неколико који немају појма о политици могу оговарати колико хоћете, ми ћемо Србији довести слогу, мир, и вратити нашу земљу, а ви ћете после полако прелазити из ЛСД, пардон ЛДП у СРС. Само причајте радикали су ово радикали су оно наведите аргумент да бар имамо о чему да расправљамо, али имате проблем, немате их. Имамо ми паметнија посла верујте, него да разговарамо са горе наведеним и неким чудацима трогод који буље 24 сата на дан у мониторе рачунара... Смета вам и ћирилица па користите латиницу (као мрзи вас). Овде има доста фашиста, нациста кога све нема, само да видим неког нормалног... ал изгледа да неће скоро.
    Objasni mi,molim te,sta ti znaci ovo: lokacija-Velika Srbija (ako imas vremena).

    Zamolicu te unapred da objasnjenje ne budu demagoske tralala price.

  6. #141

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat komlos kaže: Pogledaj poruku
    jel te tu foru Vucic naucio? hahahahahahahahahahahaha
    Ako je to meni upućeno pa odgovorim:
    Ne nije me Vučić naučio, naučio me život i vera u Boga i vera u čoveka, zašto trovati sebe sa mržnjom? Ne postoji toliko loš čovek da nema dobrote u sebi bar malo!

  7. #142

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Kako komentarisete nasilje koje je prethodnih dana policija primenila na studente?
    Tu nije bilo nikakvog politickog nasilja, studenti su krsili Zakon. Cak je policija bila veoma blaga. Ona je trebalo da strpa u Padinsku skelu ili CZ one koji krse zakon.
    U vojsci ginu mladici koji su na granici Kosova
    Polako, polako. Vojska mora da zastiti granicu. I dok stiti granicu neko mora i da pogine
    Vojislav Seselj 06.06.1998.

    Sta dalje ima od ovoga. Ko moze da predje preko ovakvih izjava i da ih podrzi. Nisam preostra ako kazem, da svako ko glasa za radikale mora da objasni svojoj deci i unucima zasto je to radio. Ja sam spremna da mojoj deci kazem da sam se borila protiv ovakvih, ali svi oni koji radikalima daju podrsku treba da se zapitaju da li je to ispravno i da li rade u ime svoje dece i njihove buducnosti
    AKO VAM JE DOBRO,
    ONDA NISTA

  8. #143

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat amistad kaže: Pogledaj poruku
    Kako komentarisete nasilje koje je prethodnih dana policija primenila na studente?
    Tu nije bilo nikakvog politickog nasilja, studenti su krsili Zakon. Cak je policija bila veoma blaga. Ona je trebalo da strpa u Padinsku skelu ili CZ one koji krse zakon.
    U vojsci ginu mladici koji su na granici Kosova
    Polako, polako. Vojska mora da zastiti granicu. I dok stiti granicu neko mora i da pogine
    Vojislav Seselj 06.06.1998.

    Sta dalje ima od ovoga. Ko moze da predje preko ovakvih izjava i da ih podrzi. Nisam preostra ako kazem, da svako ko glasa za radikale mora da objasni svojoj deci i unucima zasto je to radio. Ja sam spremna da mojoj deci kazem da sam se borila protiv ovakvih, ali svi oni koji radikalima daju podrsku treba da se zapitaju da li je to ispravno i da li rade u ime svoje dece i njihove buducnosti
    Draga moja Ratkovčanko, mada u generalijama stoji muško al nema veze, kako si se to borila protiv SRS-a, sela na glasačku kutiju ili sl. Nemogu da shvatim ljude koji kažu borio, vodio bitku, a oni tamo iz svih nam dragih partija se mačuju, al za stolom, verovatno uz vruće pečenje a vama je do borbe, gde tu ima pameti, pa zato nam je ovako, zbog "boraca" a ne zbog političara. Još kao, jadna im majka misle na decu, ajme boraca u pm.
    Ima još, al posle .......

  9. #144

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    ...na zalost znam ko su...ali vidim da veliki deo gradjana ove zemlje ne zna ko su,kakvi su i sta su zapravo oni,cije ime ne zelim ni da spominjem...
    ...btw...kada malo bolje razmislim...nevidjeno glupa tema...
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #145

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...na zalost znam ko su...ali vidim da veliki deo gradjana ove zemlje ne zna ko su,kakvi su i sta su zapravo oni,cije ime ne zelim ni da spominjem...
    ...btw...kada malo bolje razmislim...nevidjeno glupa tema...

    Hoces da kazes da je narod glup, slep ili mislis da vi sto sebe zovete demokratama ste ono sto ovaj narod zeli ? Da je tako nas ne bi bilo, ne cini li ti se tako ?
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  11. #146

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Локација - Велика Србија значи да подржавам враћање Српских земаља. (вештачке државе којима је ватикан и нацисти писали историју заузврат што су им ови служили, тзв. Хрватска и Босна, Српски Вардар и Црна Гора).

    Не значи да живим у Великој Србији, живим у Србији, али подржавам Великосрпски пројекат.

    Нема веза са Србима који тамо живе, већ са историјским чињеницама. Пошто нећу сад да дужим а проучавао сам Шешељеве књиге, историјске доказе материјалне и др. углавном, значи да желим да нам врате наше земље.

  12. #147

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Usput zaboravih prosli put, SRS je stranka sa kojom cete vi obojeni u zuto, zeleno, plavo - znate na koga mislim - otici u EU.
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  13. #148

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Локација - Велика Србија значи да подржавам враћање Српских земаља. (вештачке државе којима је ватикан и нацисти писали историју заузврат што су им ови служили, тзв. Хрватска и Босна, Српски Вардар и Црна Гора).

    Не значи да живим у Великој Србији, живим у Србији, али подржавам Великосрпски пројекат.

    Нема веза са Србима који тамо живе, већ са историјским чињеницама. Пошто нећу сад да дужим а проучавао сам Шешељеве књиге, историјске доказе материјалне и др. углавном, значи да желим да нам врате наше земље.
    Vidim puno si i naucio!

  14. #149

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Nevaspitani.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  15. #150

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    E pa,sad,ko su...?Znam jedno vojvođansko mesto gde su oni na vlasti,mislim na opštinsku vlast.Od jednog lepog,bačvanskog,zelenog i prilično urednog mesta(nekada!),naparvili su mesto koje se urušava samo u sebe,u kome nekakve 'raspištoljene' radikalke na funkcijama maltretiraju svet...a svet i dalje 'obožava Šekija'....!

Strana 10 od 26 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •