Radikali - ko su oni ?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 384

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    05 Radikali - ko su oni ?

    prvo će biti, zašto latinicom ?
    mrzi me da stalno prebacujem sa jednog u drugi "jezički alat"
    Lutao sam različitim forumima i nigde nisam našao kvalitetnu diskusiju u vezi ove Stranke.
    Zabraniti Stranku sa skoro milion disciplinovanih birača je ...
    Gde god na izbore izađe manje od 50% birača (lica sa pravom glasa) radikali pobeđuju.
    Napadati radikale, je samo osnaživanje svog tog respektovanog biračkog tela da žestoko odgovore i iskale bes i mržnju.
    Socijolozi, psiholozi i ostali objasnite mi:RADIKALI, KO SU ONI USTVARI
    Ja sam pepeo, gde je nekad bila vatra.
    /Bajron/

  2. #2

    Odgovor: Radikali ? - ko su oni ?

    Ako i kada Narodni Poslanik, član SRS, a nije loš Šešeljev klon i ima pravo da "govori iz glave" mora da čita svoj govor sa svim zarezima i tačkama. Mislim da su im označena mesta za gestove: podigni papir u visini glave, naglasi ime omrženog protivnika, pogledaj značajno u (praznu) salu, ...
    To je disciplina !
    Sposobnost ?
    Ja sam pepeo, gde je nekad bila vatra.
    /Bajron/

  3. #3

    Odgovor: Radikali ? - ko su oni ?

    Pa sta je ovo?
    Zar nijednog radikalca da odgovori?
    i mene zanima
    I tako u beskrajno!

  4. #4

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    лаПапун, немамо ми времена да се бавимо будалама и створењима чији је коефицијент интелигенције мањи од коефицијента интелигенције једног морског прасета. Ми смо се показали и на делима, а ваши су поготово тиме што су покрали Србију али ајде да вас не вређамо. Вас неколико који немају појма о политици могу оговарати колико хоћете, ми ћемо Србији довести слогу, мир, и вратити нашу земљу, а ви ћете после полако прелазити из ЛСД, пардон ЛДП у СРС. Само причајте радикали су ово радикали су оно наведите аргумент да бар имамо о чему да расправљамо, али имате проблем, немате их. Имамо ми паметнија посла верујте, него да разговарамо са горе наведеним и неким чудацима трогод који буље 24 сата на дан у мониторе рачунара... Смета вам и ћирилица па користите латиницу (као мрзи вас). Овде има доста фашиста, нациста кога све нема, само да видим неког нормалног... ал изгледа да неће скоро.

  5. #5

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    лаПапун, немамо ми времена да се бавимо будалама и створењима чији је коефицијент интелигенције мањи од коефицијента интелигенције једног морског прасета. Ми смо се показали и на делима, а ваши су поготово тиме што су покрали Србију али ајде да вас не вређамо. Вас неколико који немају појма о политици могу оговарати колико хоћете, ми ћемо Србији довести слогу, мир, и вратити нашу земљу, а ви ћете после полако прелазити из ЛСД, пардон ЛДП у СРС. Само причајте радикали су ово радикали су оно наведите аргумент да бар имамо о чему да расправљамо, али имате проблем, немате их. Имамо ми паметнија посла верујте, него да разговарамо са горе наведеним и неким чудацима трогод који буље 24 сата на дан у мониторе рачунара... Смета вам и ћирилица па користите латиницу (као мрзи вас). Овде има доста фашиста, нациста кога све нема, само да видим неког нормалног... ал изгледа да неће скоро.
    Objasni mi,molim te,sta ti znaci ovo: lokacija-Velika Srbija (ako imas vremena).

    Zamolicu te unapred da objasnjenje ne budu demagoske tralala price.

  6. #6

    Odgovor: Radikali ? - ko su oni ?

    Populisticke i stranke bilo kojeg slicnog profila mogu opstati samo u drustvima u kojima ima mnogo ocajnika.Kada bi se zivelo lepse,istih bi bilo manje,a onda takvi ne bi imali biracko telo.

  7. #7

    Odgovor: Radikali ? - ko su oni ?

    KONKRETAN odgovor postavljacu topika:

    Radikali su ti Zoko BIVSI KOMUNISTI, odnosno njihova deca!

    Njihov rodoslov je sledeci: KPJ-SPS-SRS...

    To su potomci onih iz 6. licke i 4. kraiske udarne...Ali, posto se promenuo sistem i oni su promenuli kapu, pa su umesto titovke stavili shubaru, i umesto zvezde - kokardu.

    Tek da ostanu u TRENDU VLADANJA I SEFOVANJA.

    To su oni sto su se busali ateizmom, a sad su svi veci pravoslavci od Patrijarha (krsteni sa 30 godina).

    To su Zoko oni sto su jasili popove po Vosi, rusili crkve i pravili zadruzne domove....

    Karakterise ih prostota, primitivnost, psovanje i nazivanje neistomisljenika "ustasama" i "autonomasima".

    To su oni sto ih je doneo onaj cuveni Djokin voz...

    Uglavnom NISU stari Vojvodjani.

    Uglavnom su GOSTI u Vojvodini
    Poruku je izmenio Zlatni mis, 07.08.2006 u 01:18

  8. #8

    Odgovor: Radikali ? - ko su oni ?

    Grupa primitivaca.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #9

    Odgovor: Radikali ? - ko su oni ?

    Sto se mene tice , nisu vredni ni komentar da potrosim na njih.....
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  10. #10

    11 Odgovor: Radikali ? - ko su oni ?

    nisu ni prezira vrijedni...
    nattydread is coming to dinner

  11. #11

    Odgovor: Radikali ? - ko su oni ?

    Citat Zlatni mis kaže: Pogledaj poruku
    KONKRETAN odgovor postavljacu topika:

    Radikali su ti Zoko BIVSI KOMUNISTI, odnosno njihova deca!

    Njihov rodoslov je sledeci: KPJ-SPS-SRS...

    To su potomci onih iz 6. licke i 4. kraiske udarne...Ali, posto se promenuo sistem i oni su promenuli kapu, pa su umesto titovke stavili shubaru, i umesto zvezde - kokardu.

    Tek da ostanu u TRENDU VLADANJA I SEFOVANJA.

    To su oni sto su se busali ateizmom, a sad su svi veci pravoslavci od Patrijarha (krsteni sa 30 godina).

    To su Zoko oni sto su jasili popove po Vosi, rusili crkve i pravili zadruzne domove....

    Karakterise ih prostota, primitivnost, psovanje i nazivanje neistomisljenika "ustasama" i "autonomasima".

    To su oni sto ih je doneo onaj cuveni Djokin voz...

    Uglavnom NISU stari Vojvodjani.

    Uglavnom su GOSTI u Vojvodini
    Zaboravio si Savez komunista.

    Ukratko, primitivci.
    Ima i "starih" vojvodjana.

    Nemoj zaboraviti i mi (Vojvodjani) smo krajisnici.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  12. #12

    Odgovor: Radikali ? - ko su oni ?

    Citat Zlatni mis kaže: Pogledaj poruku
    KONKRETAN odgovor postavljacu topika:

    Radikali su ti Zoko BIVSI KOMUNISTI, odnosno njihova deca!

    Njihov rodoslov je sledeci: KPJ-SPS-SRS...

    To su potomci onih iz 6. licke i 4. kraiske udarne...Ali, posto se promenuo sistem i oni su promenuli kapu, pa su umesto titovke stavili shubaru, i umesto zvezde - kokardu.

    Tek da ostanu u TRENDU VLADANJA I SEFOVANJA.

    To su oni sto su se busali ateizmom, a sad su svi veci pravoslavci od Patrijarha (krsteni sa 30 godina).

    To su Zoko oni sto su jasili popove po Vosi, rusili crkve i pravili zadruzne domove....

    Karakterise ih prostota, primitivnost, psovanje i nazivanje neistomisljenika "ustasama" i "autonomasima".

    To su oni sto ih je doneo onaj cuveni Djokin voz...

    Uglavnom NISU stari Vojvodjani.

    Uglavnom su GOSTI u Vojvodini
    Niko od vas koji ste srbo-lale nije pravi/ vojvodjanin, pa ni od vas "pravi" lala.

    Sto se komunista tice bas sam neki dan gledao RTS di Sanja Jakobi (il kako vec) kaze da su joj preci bili komunisti, pa racionalisti, pa sad je ona demokrata! Tako da je i glupo govoriti ko je kako sta postao...

    Isto tako nisam znao da je zena od Djindjica hrvatica. Sad mi pocinje bit jasno pod cijim je pritiskom nesretnik sam sebi zabijao noz u ledja.

  13. #13

    Odgovor: Radikali ? - ko su oni ?

    Citat SrpskiInat kaže: Pogledaj poruku
    Niko od vas koji ste srbo-lale nije pravi/ vojvodjanin, pa ni od vas "pravi" lala.

    Sto se komunista tice bas sam neki dan gledao RTS di Sanja Jakobi (il kako vec) kaze da su joj preci bili komunisti, pa racionalisti, pa sad je ona demokrata! Tako da je i glupo govoriti ko je kako sta postao...

    Isto tako nisam znao da je zena od Djindjica hrvatica. Sad mi pocinje bit jasno pod cijim je pritiskom nesretnik sam sebi zabijao noz u ledja.



    Nasmešen, siguran da govori kao dokazani narodni tribun, kao budući vođa nacije,
    AKO VAM JE DOBRO,
    ONDA NISTA

  14. #14

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    SrpskiInat: Pogledaj sebe u ogledalu. Nemoj da su uplasis. Videces radikala! a ako malo bolje pogledas videces zasto nema vise Jugoslavije i zasto je otisla Crna Gora i zasto odlazi Kosovo. Videces jos da nema puno nade da ce i Vojvodina jos dugo hteti da zivi sa vama.
    To je, ujedno i moj odgovor na pitanje Radikali - ko su oni?

  15. #15

    Odgovor: Radikali ? - ko su oni ?

    Citat Zlatni mis kaže: Pogledaj poruku
    KONKRETAN odgovor postavljacu topika:

    Radikali su ti Zoko BIVSI KOMUNISTI, odnosno njihova deca!

    Njihov rodoslov je sledeci: KPJ-SPS-SRS...

    To su potomci onih iz 6. licke i 4. kraiske udarne...Ali, posto se promenuo sistem i oni su promenuli kapu, pa su umesto titovke stavili shubaru, i umesto zvezde - kokardu.
    Ovo sto je napisano vise odgovara za stranke DS i DSS

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •