Radikali - ko su oni ? - Strana 3
Strana 3 od 26 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 384
  1. #31

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Radikali su stranka koja ne zna da predloži nešto konkretno, a kada to ipak učini,to je vrlo retko, onda je to zlonamerno, uvredljivo, iritantno. Sve to sa zadnjom namerom da unese još veću konfuziju u, ionako haotične političke prilike kod nas. Njihovi predlozi, postupci gotovo uvek imaju rasnu konotaciju a to nije dobar način da se srede stvari. U stvari, oni i ne znaju da funkcionišu u normalnim životnimo kolnostima. Zato stalno i neumorno igraju na kartu razmirica. Kada bi radili da bude zaista drugačije i kada ne bi kočili druge da sprovedu svoje zamisli, možda bi mi bili prihvatljiviji. Ovako, oni su nešto što predstavlja kočnicu ka boljem životu naše države.

  2. #32

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    -A kad su imali foru da predlazu beskonacno mnogo amandmama na sve i svasta, npr. u odredjenim situacijama u skupstinu da se puste crna i bela macka i u zavisnosti koju poslanici uhvate, takva odluka da bude

  3. #33

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Gospodin Vučić je pre par minuta izjavio, doslovce: "Ja govorim onako kako gradjani Srbije vole da cuju". i tu se završava sav moj komentar o radikalima.

  4. #34

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Samo cu reci da bih se stidela da glasam za ljude koji nemaju osnovno kucno vaspitanje. Svaki drugi komentar je suvisan...

  5. #35

    09 Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Neko duže vreme me nije bilo ''ovde'' i zaista me iznenadilo.
    Osim opšte poznatih stavova, prema njima,
    nema GOVORA MRŽNJE
    Možda:
    -nisu vični forumima i ovakvim diskusijama?
    -pametni, ne napadati ''LALE''?
    -imaju svojih problema?

    Još jednom:
    Hvala Vam svima na toleranciji i
    Civilizacijskim komentarima

    Poruku je izmenio Lillith, 22.03.2007 u 12:27 Razlog: Caps Lock
    Ja sam pepeo, gde je nekad bila vatra.
    /Bajron/

  6. #36

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    odlicno pitanje -ko su oni ?

  7. #37

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Oni su ogledalo naše trenutne nesvesti

  8. #38

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Politička stranka ekstremno desne orijentisanosti (navodno, mada nisam siguran da su na bilo koju stranu orijentisani, osim na svoju...), inače trenutno najjača opcija u Srbiji sa tendencijom daljeg jačanja, a to mogu da zahvale alavcima i dripcima koji sebe nazivaju demokratskim blokom...
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  9. #39

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    ...lopovi... kao i svi koji se bave politikom...

  10. #40

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    prosti, primitivni ljudi puni prezira i mrznje....
    prodaju priglupom narodu bajke o hlebu od tri dinara... josh je tuznije shto ima onih koji im veruju....
    radikali jednostavno vredjaju moju inteligenciju!!!


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  11. #41

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat **princess** kaže: Pogledaj poruku
    prosti, primitivni ljudi puni prezira i mrznje....
    prodaju priglupom narodu bajke o hlebu od tri dinara... josh je tuznije shto ima onih koji im veruju....
    radikali jednostavno vredjaju moju inteligenciju!!!
    Prvo sam pročitao one hvalospeve o DS i Đinđiću pa sad inteligentno kako kažeš da ti odgovorim.
    Ponosan sam na SRS i nisam nikada nikom prodavao bajke, verujem da samo zahvaljujući neznanju ili mržnji prema pol. protivnicima mogu se videti ovakvi ili sl. postovi.
    Konkretno a ne demagoški se bavimo ( čitaj, bavim) problemima i činim sve što znam da poboljšam uslove života u mojoj sredini. Znači moje aktivnosti su javne i mogu o tome konkretno da prozborim i sa mojim oponentima.
    Kada bi uzimali delove ili pasuse pojedinih političara i tako izvrtali kontekst
    tih izlaganja, pogledaj ili pokušaj da izvučeš iz konteksta izjave tvojih lidera i
    pobornika, pa vidi načega to liči.
    Kod mene je, u mojoj sredini, kada je bila ona čuvena akcija, zabrane srs, to toliko simpatično bilo da su neki moji aktivisti pripomogli geyu, rezultat je bio
    simboličan.
    Ponavljam, moju inteligenciju, takvi stavovi, kao što su mojih predhodnika, ne
    vređaju ali sam iznenađen da neshvatate da se svet i Srbija nevrte oko vas i vaših ideja ( ni oko nas).
    Kažete ko su oni, evo spreman i oran, da vam objasnim i pokažem.

  12. #42

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Eh, eh, eh....
    Pa hajde da pogledamo malo mirnije, ljudski, humanisticki: Nemoguce je da u ovoj zemlji postoji dva miliona glupaka, rasista, primitivaca. Nisam sa njima, ali me opsta prica stavlja u njihovu odbranu.Ako neko misli drugacije, ne svrstavaju li se oni koji ih ostrasceno napadaju, u jos radikalniju opciju?

  13. #43

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Nisu moja politička opcija, niti bilo čija u mom bliskom okruženju... a i širem . Izuzev Maje Gojković koja kao da je zalutala medju njih - svi drugi, mislim na ove eksponirane, veoma su iritantni i, svojim glupavo-arogantnim tonovima izazivaju u normalnom čoveku ovakve reakcije...
    Najbolje ih opisuje ovaj lik !
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  14. #44

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Radikali?

    Bez namere da uvredim nekoga od njih, moram reci da su oni sekta u nashem politichkom zhivotu. Zashto sekta? Zato shto su sami sebi dovoljni, zato shto smatraju da se sve shto vredi u ovoj zemlji nalazi medju njima, a da van njih ne postoji nishta vredno pomena, vec je to sam go izdajnik i neprijatelj.

    Uspeli su da do sada izvrgnu ruglu svakog pojedinca, instituciju ili pojavu koja nije po njihovom. A po njihovom je samo onaj/ono shto mene nagoni na stid i sram.

    Imaju nepogreshivi talenat da izmedju vishe reshenja, biraju (i predlazhu) ono koje je najgore i najpogubnije po ovu zemlju. Velika vecina njih to radi svesno (urnishe ovu zemlju), dok manjina 'idealista' toga i nije svesna.

    Njihov cilj nije cilj jedne politichke organizacije. Cilj vrha te stranke je da za sebe obezbedi solidno placena radna mesta (poslanika), i to vrlo veshto rade, prichajuci narodu upravo ono shto bi narod voleo da chuje. Vlast ih ne interesuje, shta vishe boje se toga, jer bi onda morali da preuzmu veliku odgovornost na koju nisu navikli. Tipichni politichki shibicari.

    Narodna poslovica kazhe da nije sramota biti siroma'. Sramota je nemati obraza ni stida. Neverovatno je da radikali, nakon 90-tih godina kada su zajedno sa SPS i JUL silovali ovu zemlju, i dalje nastupaju kao da se nishta nije desilo, kao da svi patimo od kolektivne amnezije, i kao da smo zaboravili shta se tada deshavalo.

    Na stranu to shto su nosioci ksenofobije, shto bi nama u Vojvodini trebala da bude strana pojava. I ne samo ksenofobije, vec i svega destruktivnog.

    Toliko ... (za sad)

  15. #45

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    па то је знате, хм, једна странка на маргини политичке сцене у Србији, хм, са тричавих 1.200.000 гласова, хм, ето, они да којим случајем добију још мало гласова то онда не би били демократски избори.

Strana 3 od 26 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •