Radikali - ko su oni ? - Strana 22
Strana 22 od 26 PrvaPrva ... 122021222324 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 316 do 330 od ukupno 384
  1. #316

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    "Ko čemu, kurva o poštenju, oficir o unapređenju, a vojnik o skraćenju."
    a ja bi dodala i "baba o ustipcima"...

    nego...
    radikali...ko su oni?
    znam nekolicinu.....bolje da ih ne znam.....
    Poruku je izmenio BaneK, 01.09.2008 u 14:37 Razlog: kod
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #317

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Liturgija kaže: Pogledaj poruku
    Уствари - постоји ли радикал, демократа, социјалиста ?

    Или су то све наши Срби (и остали) завађени око неке глупости, да би им се смело размишљање и пажња са нечег много важнијег ? Ја не знам ...
    ni ja ne znam
    ali dok mi saznamo

    oni postoje
    i nastoje da nam jebu znanje
    i sjebu sistem
    i sve chega se dotaknu
    zarad svojih baba deda strina stricheva tetaka techa ujaka ujni dece i unuchadi zdravlja

    mislim bole ih patke
    i ostala pernata zzivina
    za ostatak sveta

    A to ni malo nije lepo sa njihove strane
    mislim stranke

    mislim sranje

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #318

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    ni ja ne znam
    ali dok mi saznamo

    oni postoje
    i nastoje da nam jebu znanje
    i sjebu sistem
    i sve chega se dotaknu
    zarad svojih baba deda strina stricheva tetaka techa ujaka ujni dece i unuchadi zdravlja

    mislim bole ih patke
    i ostala pernata zzivina
    za ostatak sveta

    A to ni malo nije lepo sa njihove strane
    mislim stranke

    mislim sranje



    Може бити ... да су једни у низу који то покушавају.
    Мада нисам приметио да су икакав закон донели последњих година који то чини, јер влас нису ни видели.

    Мада нисам такође ни приметио да неки други, који су као ОПОЗИТ њима, чине ишта боље. Уосталом - читанка из историје је иста већ годинама.
    Лепа Војводина - лепа и Србија !!

  4. #319

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Pa, sad, svašta sam ovde pročitao o radikalima da me sve strah da i ja nešto kažem ....
    Ne sumnjivo je da ima mnogo (i previše) članova i simpatizera te stranke koji su nma nekom čobanskom nivo. Ali, ne bih se ja baš složio da su svi radikali isti jer, ipak, ima u njihovim redovima i visoko obrazovanih ljudi, umetnika (ne mislim na Šešelja, koji zna znanje ali je seljačina).
    Ja sam simpatizer radikala, tačnije Nikolića (Šešelja i četnike prezirem iz dna duše), ne slažem se sa celokupnom njihovom politikom ali se više slažem sa njima nego sa "demokratskim" strankama. Verovatno jer potičem iz mešanog braka Srbina i Slovakinje, jer sam prošao kroz 14 zemalja EU, jer govorim 5 jezika, jer studiram dizajn medija i jer ne želim da budem jedan od mnogih mojih vršnjaka koji za radikale smatraju one upravo suprotne od mene. Eto, neka se malo jede I moj otac je njihov simpatizer sa diplomom doktora i 30 godina radnog staža. Moj teča sa takođe doktorskom diplomom i 40 godina radnog staža iza sebe. I još dosta njih poznajem da imaju visoko obrazovanje a simpatizeri su radikala. A nisam ni ja jedini, ima nas dosta mladih koji se okreću ... Bilo bi i više da ih ne plaše "mračnim devedesetim" za koje su krivi koalicioni partneri od tih koji nas plaše. I da nas ne plaše da "nećemo u Evropu" ... Ako sam mogao ja da idem u Evropu, čak i za vreme Slobe, može bilo k'o, nije bitno ko je na vlasti.
    Moje društvo su i Slovaci i Mađari i Hrvati i muslimani ... Raznih političkih uverenja. Pa smo društvo.
    Eto toliko ...

    p.s. Ali, da napomenem, nisam njihov član i ne bi čak ni po cenu života i smrti bio član neke političke stranke.
    uuu, what does this button do?

  5. #320

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat Liturgija kaže: Pogledaj poruku
    Може бити ... да су једни у низу који то покушавају.
    Мада нисам приметио да су икакав закон донели последњих година који то чини, јер влас нису ни видели.

    Мада нисам такође ни приметио да неки други, који су као ОПОЗИТ њима, чине ишта боље. Уосталом - читанка из историје је иста већ годинама.
    I vrapci na grani znaju da se kategorije uglavnom vrte u trianglu "dobar losh zao"
    Dok se losha i zloca redjaju smenjuju i svadjaju neki NN dobar po strani sedi gledi
    i jedi se izigravajuci svoga "brata dalubu" kako narod ume da kazze.


    U tom filmu za dobre, one zapravo dobre /za svoj Narod/ trenutno nema ni uloge ni mesta.
    mislim dok i pametni ne "polude"
    pa rasteraju i omlate vnago.

    Doci ce i taj dan. Polako. Jednom mora doci .

    Verujem da ce doci to vreme kada ce ponovo "Um Carevati"!
    mislim narod ume i tako da kazze .

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #321

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Jedino sto upada u oci na ovoj temi jesu izlivi mrznje i netrpeljivosti prema radikalima...i to,verovatno,od strane "demokrata"...ovde demokrate vredjaju,a radikali cute...nije mi jasno koja je od dve opcije gora?!

  7. #322

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Ko to kazze?
    Ja eto nisam ni od jednih ni od drugih ni od trecih chetvrtih petih ni stotih.

    Ja "ratujem" individualno
    mislim "sam".

    Ne mora se obavezno pripadati taborima da bi se neshto popljuvalo ili pohvalilo.



    Samo za hvalu i ode neshto nema gradje

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  8. #323

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Ko to kazze?
    Ja eto nisam ni od jednih ni od drugih ni od trecih chetvrtih petih ni stotih.

    Ja "ratujem" individualno
    mislim "sam".

    Ne mora se obavezno pripadati taborima da bi se neshto popljuvalo ili pohvalilo.



    Samo za hvalu i ode neshto nema gradje
    ..da ,to si u pravu...ni mene ne zanimaju bilo kakve politicke stranke,ako tako uopste i mogu da ih nazovem,ali mi pada u oci da samo "demokratska" strana izliva ogromnu mrznju,a ovi drugi nista....padaju razni komentari:seljacine,ispljuvci,prljavi,smrdljivi... itd.

  9. #324

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Nachi che se tema mozzda jednom tema i o Hitleru, verujem da bih bio veoma demokratichan ako ga ne bih pljuvao?

    Prosto, mishljenje vechine ovde o radikalima je takvo, ne vidim zashto bi se uvijalo u oblande. Ok, treba poshtovati politichke protivnike, medjutim ako nekoga dozzivljavash kao zlo, ne mozzesh se osechati bolje tako shto chesh mu persirati. A radikale niko ne sprechava da se sami brane, ali to njima uspeva na samo njima dostupnim frekfencijama.

    Zato i jesu radikali.

  10. #325

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Kad god sam sreo radikale, i ispostavilo se da nam politička gledišta nisu podudarna, osećao sam veliku dozu odbojnosti od njihove strane prema meni, i obično sam ih ostavljao, bez daljnjeg komenta.
    Tako ću i sad..
    Ostavljam ovu temu, verovatno kao i druge vezane za politiku i religiju.
    Možda se jednog dana vratim, ali meni ovo ne treba..

    Ćao svima..

    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  11. #326

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    ...oteraste macku a ni sic niste viknuli...

  12. #327

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...oteraste macku a ni sic niste viknuli...
    Бог те мазо, а таман се човек расписао надугачко и нашироко
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  13. #328

    Radikali - ko su oni ?

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Ostavljam ovu temu, verovatno kao i druge vezane za politiku i religiju.
    Možda se jednog dana vratim, ali meni ovo ne treba..

    Ćao svima..

    Sa žaljenjem Vas obaveštavam, da smo u ovoj bitci za traženje logike,
    izgubili još jednog demokratu



    Citat dufko kaže: Pogledaj poruku
    Pa, sad, svašta sam ovde pročitao o radikalima da me sve strah da i ja nešto kažem ....
    I moj otac je njihov simpatizer sa diplomom doktora i 30 godina radnog staža. Moj teča sa takođe doktorskom diplomom i 40 godina radnog staža iza sebe. I još dosta njih poznajem da imaju visoko obrazovanje a simpatizeri su radikala. A nisam ni ja jedini, ima nas dosta mladih koji se okreću ...
    Mislim da tvoji nisu misli na ove radikale, već na radikale Nikole Pašića.
    Ponavljam: Od Baje se može naučiti mnogo.
    Poruku je izmenio BaneK, 04.09.2008 u 21:30 Razlog: uzastopni postovi

  14. #329

    Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Radikali su juče prvi put pred skupštinskom govornicom upućivali kletve svojim stranačkim kolegama. Iako nikoga nisu imenovali, ova javna kritika pokrenula je pitanje ima li podela među radikalima.

    Kada su Nataša Jovanović i Vjerica Radeta kletve počele da upućuju semenu i plemenu, rodu i porodu svakog srpskog radikala koji bi se video s Borisom Tadićem, novinari u Skupštini saznali su, nezvanično, da su to opomene Vojislava Šešelja upućene Tomislavu Nikoliću.

    Međutim, Tomislav Nikolić javno je negirao da su kletve njemu upućene.



    Nikolić kaže da su kletve bile "upućene svakom radikalu koji bi se sastao s Borisom Tadićem", a na pitanje da li se on sastao s Tadićem i da li su njemu bile namenjene, Nikolić je odgovorio odrečno.

    "Na ovakvo stanje diktature koje zavodi Tadić mislim da je nekim mojim koleginicama prekipelo i da su uputile opomenu svim radikalima - to je njihov stav. U ovim okolnostima nema razloga da se razgovara sa Borisom Tadićem", rekao je Nikolić.

    I generalni sekretar SRS-a Aleksandar Vučić, koji u ovom sazivu Skupštine više nije poslanik, tvrdi da u stranci ne postoji raskol.

    Svi koji se raduju raskolu ili nečemu, prave račun bez krčmara. Mi smo dovoljno pametni, dovoljno razumni ljudi i nikakav raskol nećemo dozvoliti. Jedinstveno ćemo se boriti protiv kriminalizovanog režima Demokratske stranke, SPS-a i LDP-a", naveo je Vučić.


    ....kletve?...seme i pleme?...
    ...posle svega ovoga...treba da se uvazava politicki protivnik?...da se razgovara normalno,civilizovano?...ovo bre nema ni u Patagoniji...
    ...hell ain't a bad place to be......

  15. #330

    10 Odgovor: Radikali - ko su oni ?

    Nisam gledao taj deo prenosa Skupštine, kumi Vjerici (kome ona nije dala nadimak) je to uobičajan način izražavanja izgleda primeren onom delu biračkog tela koji tako komunicira.

    Reči ''seme'' iz usta g-đice Nataše me je asociralo na nešto drugo.
    Ali ...
    Raskola u SRS nikada nije ni bilo, niti će najverovatnije biti.
    Pravilo je: Ko skrene, nestane sa političke scene.
    Ne mogu da se setim ikog ''palog'' radikala koji je negde aktivan.
    Maja Gojković, će možda bude izuzetak.
    Nestali su: Glamočanin, Dragišić, Crnjanin, Leskovac, ...
    Ali, Tomu Nikolića ...teško.
    Znajući način rada, mislim da će se on povući u ''časnu'' penziju.
    Kada ?
    Verovatno, kada sudbina Šešelja bude izvesna.
    Ako se vrati, SRS ima neke šanse.
    Mislim da se i najodanije malo bolje obrazovaniji radikali ježe i same pomisli da im neko ko ima ovakav javni nastup bude predsednik ili lider.

Strana 22 od 26 PrvaPrva ... 122021222324 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •