Pušenje ili ne - Strana 4

Prikaz rezultata glasanja: Da li ste pušač?

Učesnika ankete do sada
93. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da

    42 45.16%
  • Ne

    51 54.84%
Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 124
  1. #46

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Citat PropelerZviz kaže:
    Joj, najgora sorta Skloni se, nemoj da mi ke***
    Jeste najgora sorta, slazem se

    Ali dim mi je smetao i dok sam pusila. Zato se nikada nije pusilo kod mene u kuci.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  2. #47

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Ali dim mi je smetao i dok sam pusila. Zato se nikada nije pusilo kod mene u kuci.
    ovo me podsjeti na to da se uvijek zabezeknem kako ljudi oko mene smrde na duvan (oni koji puse), a što je najgore, vjerojatno i ja bazdim na dimčugu drugim ljudima, ali ja sama sebe ne mogu onjušiti.
    nattydread is coming to dinner

  3. #48

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Mislim da se to desilo prosle godine,ostavio sam cigarete,iselio iz stana na severu i vratio se na jug,vadim ja stvari iz kofera i onih vreca za putovanje,a one bazde na duvan,neopisivo...i to ih ja redovno prao,normalno...valjda mi proradilo culo mirisa...istog dana dodje mi cura,ja je poljubim...kao da ljubim pepeljaru posto je ona aktivni pusac...rekoh sebi "tek sad vidim kako je nepusacima" pa se brze bolje vratih medju ove druge...
    Godinu dana posle toga,evo belezim nesto vise od dva meseca,ne znam tacan datum,a nije ni vazno,osecam se isto ko i kad sam pusio,cigarete mi nedostaju samo jednom dnevno,posle rucka...tad bih da zapalim...probao sam da uvucem koji dim pa pocnem da se gusim ko klinac kad proba prvog puta...jednostavno je doslo jednog dana i dokle ce da me drzi ne znam ali imam osecaj da je lepse bez cigarete...prosle nedelje vidim na Tv-u da je isti rizik i za aktivnog i ovog ko sto sam ja,quitera,od dobijanja raka pa se razmislim valjda sam spasio nekog drugog iz svoje okoline,kojeg sam konstantno gusio,taj sam barem rizik smanjio...
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  4. #49

    Pušenje ili ne

    jos malo pa slavim 5 godina kako sam ostavila!
    5 sretnih godina..
    ostavila sam preko noci..
    bila sam okoreli pusac...1 - 2 kutije dnevno..najvise u drustvu...
    kafu i dalje pijem..cini mi se jos vise nego ranije..
    i nije istina da kafa bez cigare nije kafa..
    i nije istina da se ne moze ostaviti duvan..
    moze....
    ako se hoce...
    lepse je bez tog smrada...
    ali sam cini mi se gora nego oni koji nikada nisu zapalili...
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  5. #50

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    I moj moto je: Ko puši, dobar je u duši.
    a može i "ko puši, okolinu guši "

    Ja ne pušim, mada sam pušio jedno vreme kad sam krenuo u srednju školu. Dok u mojoj okolini su svi pušači, meni lično ne smeta ni dim niti to što puše. Svako ima pravo da živi kako želi.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  6. #51

    Odgovor: Da li pusite?

    Nepušač.....meni bude zlo i od "mirisa" garderobe posle izlaska,a kamoli ja da pušim
    Trudim se i da odvikavam ljude oko mene od te navike - uspelo mi par puta
    Lako cu,ako je do mene.........

  7. #52

    Odgovor: Da li pusite?

    I ja sam odavno došla u iskušenje, i na žalost pušač sam i ne mogu da prestanem koliko god da se trudim ne ide mi...

  8. #53

    Odgovor: Da li pusite?

    Pusila sam od 14-te godine i ostavila kad sam zatrudnela. Evo vec godinu dana bez cigareta. Dodje mi cesto da zapalim al se ne dam!

  9. #54

    Odgovor: Da li pusite?

    Da, pusim.. al ne preterano .. 6 , 7 cigareta dnevno..

  10. #55

    Odgovor: Da li pusite?

    da pusim..nazalost
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  11. #56

    Odgovor: Da li pusite?

    Ako jos niste poceli ja vam savetujem da ni pocnete,mozete probati cigare ali samo to probati nemojte da vam to postaje nesto dozivotno,to je gadna navika,a i zdravlje strada
    No me toques

  12. #57

    Odgovor: Da li pusite?

    Ne... PUSENJE JE STETNO ZA ZDRAVLJE...

  13. #58

    Odgovor: Da li pusite?

    Da, vec par godina, ali jos uvek ne pusim vise od pola kutije dnevno, a nekad mi se desi da kutija traje, 5-6 dana, pa se ponekad zapitam, zasto jos uvek to radim! Navika!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  14. #59

    Odgovor: Da li pusite?

    Da,pusim,od svoje 15-te.Nekad znam i da izgorim dve kutije dnevno.Eto priznala sam,samo sebi ne mogu da priznam i da se nateram da ih ostavim...
    I may not be perfect but I'm always me

  15. #60

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Ne pusim, ne podnosim dim, zamolim sve koji puse u mojoj blizini da znatno pomere cigaretu (bar sebe da spasim), jedva cekam da zakon o zabranjenom pusenju na javnom mestu pocne da se kako tako primenjuje i mrzim kada dodjem iz ludog provoda a kosa mi toliko smrdi da ne mogu da zaspim. Desavalo mi se da perem kosu u 5am!
    Ja hocu i mogu...

Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Traženje posla
    Autor Kunic u forumu Posao
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 21.03.2012, 22:33
  2. Trošenje plate
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 02.12.2010, 12:20
  3. Taloženje...
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 20.11.2009, 16:42
  4. Lečenje sinusa
    Autor bianka u forumu Online savetnik
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.09.2008, 11:07
  5. Počelo suđenje Šešelju!
    Autor morrib u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 14.02.2008, 21:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •