Pušenje ili ne - Strana 2

Prikaz rezultata glasanja: Da li ste pušač?

Učesnika ankete do sada
93. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da

    42 45.16%
  • Ne

    51 54.84%
Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 124
  1. #16

    11 Odgovor: Pušenje ili ne

    puckam od 15-ste, da bi na faksu sa nekih 20-tak godina do sada dimila kao turcin. planiram da prestanem, ali mi se plan bas i ne ostvaruje. he, znam da nije zdravo,ali...
    nattydread is coming to dinner

  2. #17

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Citat nattydread kaže:
    puckam od 15-ste, da bi na faksu sa nekih 20-tak godina do sada dimila kao turcin. planiram da prestanem, ali mi se plan bas i ne ostvaruje. he, znam da nije zdravo,ali...
    nevalja nista preterivati,svakako ne ali smo uglavnom slabi valja uz kaficu i picence ?????

  3. #18

    11 Odgovor: Pušenje ili ne

    Citat bobby kaže:
    nevalja nista preterivati,svakako ne ali smo uglavnom slabi valja uz kaficu i picence ?????
    tocno tako, dodala bih jos, i u vrijeme kada bi se strebalo za ispite
    nattydread is coming to dinner

  4. #19

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Imam dobrog druga koji kaže:
    Ne pušim, ali ni ne branim

    Kod mene je drugačija situVacija.
    S 19 sam popušila prvu pljugu, a posle prve odmah i drugu...
    I moj moto je: Ko puši, dobar je u duši.
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  5. #20

    Odgovor: Da li pusite?

    Citat vlado kaže:
    Dakle, da li ste dosli u iskusenje da zapalite garci...?
    Evo, ja sam za ovih 13 godina mnogo puta dosla u iskusenje Ma, proklinjem i dan-danas onu koja me nagovorila da probam Znaci, nije mi sjahala s grbace dok nisam uzela da povucem dim... i uzmem ja, sto je bilo protivno svim mojim principima, s obzirom da mi je taj prokleti dim smetao svaki put kad moj cale zapali onu krdzu...
    Ona je pusila jedno godinu dana i prestala, a ja... Al' sve se nesto nadam da ce mi nesto pomogne ovo sranje za odvikavanje
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #21

    Odgovor: Da li pusite?

    Bese to davno negde u 6 ili 7 razredu, i nastavlja se evo i sad upravo . Prestajao sam, pravio pauze i sve slicne varijante, ali se tesim da nisam bas neki nikotinski zavisnik . Losa navika, mnogo losa ...
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  7. #22

    Odgovor: Da li pusite?

    Prvi put sam probala jos kao mnoooogo mala, recimo 5-6 godina. Nisam znala ni da treba da se povuce dok palis cigaru. Celu sam je i ugasila u cipelici od moje omiljene lutke, napunila sam je vodom i sakrila iza kreveta.

    Sledeci put je to bilo u sestom osnovne. Dva-tri puta sam ukrala od mame cigaru i pusila u kupatilu dok oni nisu bili kuci. Svaki put povucem dva-tri dima, smuci mi se i bacim. Nisam uvlacila dim, nego puckala.

    Kad sam zavrsila osmi bila sam kod tetke u drugom gradu i tamo izlazila sa dve drugarice. Tada sam prvi put uvukla dim i zakasljala se ko magarac u punom kaficu.

    Posle prvog srednje sam pocela da pusim pored sestre, a par mojih drugarica se isto u to vreme prepustilo tim vodama, i tako... Jednom sam prestala na dva meseca, super sam izdrzala, mozda sam dve-tri zapalila za to vreme i onda smo otisli na matursku ekskurziju...

  8. #23

    Odgovor: Da li pusite?

    Prvi put mislim da je bilo u 7. osnovne. Tad se fuckao neki mentol zesci, muka mi sad kad pomislim na onaj sladunjavi okus. E onda kad sam krenuo u srednju nisam zapalio pa mogu reci ni jednu do kobne maturske ekskurzije
    Lady nisi jedina kog je maturska ekskurzija propusila
    Odmah za tim su krenule pripreme za prijemni za fax. Da ostanemo budni ispijale su se litarske kafe a gdje kafa ide bez cigara
    Na faxu je bilo bukvalno "ocu piskim necu piskim", te pusim te ne pusim. E onda sam dobio papire za USA i naravno nervoza je ucinila svoje. Nije da sam pusio, vec ko turcin sto se kaze. Pakla-dve dnevno. Dosao u USA i ladno nisam pusio nekih 3-4 mjeseca, sta mi bi onda da zapalim ni sam ne znam, bice da je neka pijanaka ... i tako sad sam na navodnom odvikavanju 3-4 dnevno nije strasno
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #24

    Odgovor: Da li pusite?

    Odlucila sam da budem "cool" sa 19 godina . pricica: svi oko mene puse, samo ja ne ..Da, tatu sam maltretirala da ostavi njegov "LD" (i ostavio ga je ).. Ja sam pocela ..On je prestao .. Rekao mi je jednom prilikom da mi to nikada nece oprostiti..

  10. #25

    Odgovor: Da li pusite?

    pusac...

    prosle godine se opet navukla, k'o tinejdzerka...a vise od godinu dana nisam pusila...debilka..al' sta cu kad mi gust

  11. #26

    11 Odgovor: Da li pusite?

    prvu cigaru sam zapalila sa 14 godina, nagovorio me 3 godine mladji brat iz njemacke, koji by the way pusi od svoje sedme godine. uglavno sve se i zavrsilo na toj jednoj cigari. onda sam u srednjoj skoli pocela puckati (kutija mi je trajala i po mjesec dana). e onda sam upisala faks i preselila se u studentski (a tamo se kafa pije u prosjeku na svakih pola sata, ne racunajuci kantinu), i sve oko mene su bili pusaci - pa je bilo scena, uzmi jednu uz kafu i tako jedna po jedna, i sada sam gora i od samih turaka, ali kao sto gore pomenuta gopodicna rece: gusti su gusti...
    nattydread is coming to dinner

  12. #27

    Odgovor: Da li pusite?

    Ne! Kad sam bila mala mama nije smela da spusti cigaretu na pikslu jer bi ja odmah pritrcala i povukla dim. Verovatno sam to izgustirala kao mala i sad mi nije zanimljivo. A sto je jos zanimljivije uvek sam ja bila ta koja je insistirala u drustvu da se krijemo i zapalimo koju, i prva sam palila cigaru i povlacila dim, i nije mi preslo u naviku. Secam se da mi je prva cigareta bila Partner 100's. Inace, i roditelji i brat su mi pusaci samo sam ja veciti namcor Ma samo sam alergicna na duvan!
    Poruku je izmenio bebagm, 03.09.2006 u 20:19
    Trebalo je da skrenem levo kod Albukerkija!!!

  13. #28

  14. #29

    Odgovor: Da li pusite?

    Čini mi se da sam oduvek znala da ću biti pušač. Još kao klinkica (5-6 godina) krala sam mojima po dim kada me ne vide. Već u nižim razredima osnovne krala sam i celu cigaru ne bih li je zapalila kada nisu kući. I tako, odlučila sam u 13. godini da sam već dovoljno velika i da mogu da postanem i zvanično pušač. Od onda nikada nisam ni prestajala. Roditeljima sam rekla negde u prvom-drugom srednje, što žalim jer sam sa tim priznanjem i počela da pušim u kući i pred svima. Nije bilo onog slatkog skrivanja, lagarija kada ti dođe društvo da eto oni puše a ti ne, iščekivanja da što pre utekneš iz kuće ne bi li zapalio. I od tog priznanja sam počela mnogo više da pušim.
    Znam da je štetno, skupo, ma šta već drugi pričaju, ali ja to jednostavno volim.
    Ipak, danas kada vidim osnovce sa cigaretom dođe mi da ih dobro zveknem. A i sa srednjoškolcima znam da imam sličan problem, samo ređe.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #30

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Meni pusaci deluju prilicno cudno. Svakodnevno svesno daju ne bas male pare za nesto sto ih truje. Nemam nista protiv sto unistavaju svoje zdravlje i sto jezivo smrde na dim, ali bi mogli bar malo da imaju obzira prema nepusacima i da bar ne puse tamo gde postoje znakovi za zabranu pusenja. Bilo bi lepo i da opuske ne bacaju gde god stignu, vec da se bar ponekad sete da ih ubace u kante za smece. Tuzno je kako nam izgledaju ulice, ulazi zgrada, autobuske stanice... najcesce obiluju morem pikavaca
    Zbog svega toga, kada vidim da je neko pusac, automatski mu smanjim vrednost za 50%
    I jos nesto, zamislite da putujete negde dva sata vozom i da vise od 50% putnika na svakih petnaest minuta vadi bananu i jede, da li bi vam to izgledalo cudno? Da li bi vam bilo cudno da vas komsija svakog dana kupuje po dvadeset banana i stalno ih jede? Mislite o tome... ili makar predjite na banane, cena je verovatno ista, ali su bar bolje za zdravlje

Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Traženje posla
    Autor Kunic u forumu Posao
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 21.03.2012, 22:33
  2. Trošenje plate
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 02.12.2010, 12:20
  3. Taloženje...
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 20.11.2009, 16:42
  4. Lečenje sinusa
    Autor bianka u forumu Online savetnik
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.09.2008, 11:07
  5. Počelo suđenje Šešelju!
    Autor morrib u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 14.02.2008, 21:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •