Pušenje ili ne - Strana 9

Prikaz rezultata glasanja: Da li ste pušač?

Učesnika ankete do sada
93. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da

    42 45.16%
  • Ne

    51 54.84%
Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 789
Prikaz rezultata 121 do 124 od ukupno 124
  1. #121

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Apsurd je i to da u zakon nije ušlo pušenje marihuane, nego samo duvanskih proizvoda! Pazite, to je izjava jednog slovenačkog zvaničnika!
    I jeste apsurd.

    Svi sve znamo kada je je push u pitanju, pa ko šta voli neka se toga i lati. Kao ono za mač, bez zlokobno preteće note, nego zbog svesti, savesti i tih tričarija zbog kojih se desi da ljudi postanu jako osetljivi čak i na čitanje naslova u kome se reč "kancer" pojavljuje, a poroke ljušte, pa ne žale.

    'Ajde, pa u zdravlje.

  2. #122

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Ja nisam pusac,a ko voli neka pusi njegov problem meni ne smetaju duvandzije.Jedino ne volim kada pocnu da zaudaraju od dima to je odvratno.

    Da se nadovezem na Drinche i njen smajli koji je prikazala na kraju teksta je Dzoint.Potpuno me je razocarala tim postupkom podrzavanja neke vrste droge.Ma sta mislila o tome ljudi sto vide tako te i gledaju.

  3. #123

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Nekad sam bio pušač ali ne strastven, već sam pušio dok mi je prijalo, dok pijuckam pivo, i tako kad je bila dobra atmosfera. Kad mi je to prešlo u naviku a više nisam uživao, prestao sam.
    Ne osuđujem one koji, isto tako, puše iz navike, jer svako od nas ima neki porok. Ne možeš ljudima oduzeti pravo na neke normalne stvari. I oni sami znaju da je to štetno ali im ne treba stalno soliti pamet u vezi toga. Budi im prijatelj tako što ćeš zarad prijateljstva tolerisati neke stvari koje ti se ne dopadaju jer i nama, verovatno, neko toleriše neke stvari koje njima smetaju.
    Prvi utisak uvek vara

  4. #124

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Veliki strastven pushac,shta cu kada volem. Pocela sam pre 5 godina i jos uvek traje. A razlog tog pocetka zato sto me je izuzetno privlacio dim ! Kako lepo izlazi i eto . Uspela sam da ostavim na dva dana i to je bilo previse . Ostavicu kada budem bila pred smrt.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 789

Slične teme

  1. Traženje posla
    Autor Kunic u forumu Posao
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 21.03.2012, 22:33
  2. Trošenje plate
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 02.12.2010, 12:20
  3. Taloženje...
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 20.11.2009, 16:42
  4. Lečenje sinusa
    Autor bianka u forumu Online savetnik
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.09.2008, 11:07
  5. Počelo suđenje Šešelju!
    Autor morrib u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 14.02.2008, 21:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •