Novogodišnji TV program...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 17
  1. #1

    Novogodišnji TV program...

    ...po vashoj meri. Ajde da vidimo kakav bi vas program zadovoljio, pod uslovom da ste osudjeni da novogodishnju noc provedete uz mali ekran vasheg tv prijemnika?







    (tema je, inache, najdirektnije inspirisana jutroshnjim razgovorom Gorice i Dragana, naravno, Dizanje i naravno, radio B92)

      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Novogodishnji TV program...

    Ne bih da budem sam svoj majstor jer moja inventivnost po tom pitanju je ravna nuli... Ako kojim slučajem budem zakucna za tv u novogodišnjoj noći ( pu, pu, daleko bilo), onda bih pijančila uz mtv ili vh1 pa do daske...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Novogodishnji TV program...

    prosle godine sam zaglavila kuci, nadam se da necu i ove pa kad se setim sta sam radila i kako su se moji proveli, drago mi je sto sam ostala na toplom.. posto su oni bili ispaljeni za stan, pa su se smrzavali napolju na minus pingvin
    ako bi se to desilo opet.. znam da bih se razvalila od novogodisnje vecere koju keva tradicionalno pravi.. sad sam nekim malim izmenama posto ja ne je'm mesinu..
    znaci, prvo je krkanje celu noc.. a ne moram da brinem da li cu moci da udjem posle u haljinu
    drugo, gledala bih da sebi obezbedim neki alkohol da se urokam da ne razmisljam o tome sto sam kuci
    onda.. neka mjuza, po mogucnosti neki rock, nikako tamburasi ili tako neka starogradska.. ubila bih se na licu mesta, jer takvu muziku bih to vece slusala uz drustvo..
    onda bih pijančila uz mtv ili vh1 pa do daske...
    ja nemam ni mtv ni vh1

    a ako nema muzike kakvu zelim.. pa sta cu, onda bih se zablenula uz neki film, obicno bude dobrih filmica..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Novogodišnji TV program...

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    (tema je, inache, najdirektnije inspirisana jutroshnjim razgovorom Gorice i Dragana, naravno, Dizanje i naravno, radio B92)

    Ono o izbeljivanju čajnog kolutića i nije bilo toliko inspirativno za pokrenuti temu, a?

    Nisam mogla odoleti.

    ...po vashoj meri. Ajde da vidimo kakav bi vas program zadovoljio, pod uslovom da ste osudjeni da novogodishnju noc provedete uz mali ekran vasheg tv prijemnika?
    Za Novu godinu (31 na 1) tradicionalno ne idem nigde, na prste mogu da nabrojim one koje nisam provela kući, ne volim zabavu po zadatku, a ako je izbor bilo šta ponuđeno vs pogled na bandu ukućansku, jelkicu sa crvenim mašnicama pa se palimo i gasimo u mraku i evribadi u ćebencetu - uvek biram to drugo, drugima možda dosadno i svakodnevno, a meni drago i najbolje

    Isto tako znam da je tradicionalno tv program očaj živi, isti likovi, skrivena kamera koja je smešna koliko i Beni Hil (ako je ona pinkova), loši filmovi itd.

    Šta znam, ne bi bilo loše da neko sastavi neki dobar filmski maraton u kojem će biti filmovi koji nisu reprizirani već 300 puta (Spajdermen, Supermen, Roki, Niko 123456), da puste neki dobar koncert, mene bi to zadovoljilo. Da snime nešto što bi moglo da bude jako kao 2 sata kvalitetnog programa

    Volim ja da pogledam (mislim ne da volim, nego ne mogu da odolim da ne vidim ) i kako su se napirlitale one ćurke što se pohvataju u vozić i žele nam sreću i ljubav i da čujem ko se pobrinuo za njihov izgled te konstatujem kako su prisutne u isto vreme na više kanala u istim haljinama. Kako to? Mazohista, štaš
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Novogodišnji TV program...

    imam nekoliko opcija

    ali

    mislim da cu gledati Grand i jesti rusku salatu
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Novogodišnji TV program...

    Nas progeam je nula prema ostalim evropskim programima,pa cak i prema Hrvackom programu i Slovenskom...Ne blatim ja nas,naprotwi,ali ipak moramo malo korigowati stwari....Secam da je jednom cini mi se 2003/4/5 za swaki docek ponawljan isti program sa sitnim izmenama,nawodne "premijere" filmowa su uwek bile iste,samo se raspored i "intro" menjao....Ocekujem od RTS owe godine zreo program,moji ce werowatno gledati grand i jesti,dok cu ja otici negde....
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Novogodišnji TV program...

    Ovo je skroz dobro pitanje! Svake godine kao nešto gunđam u fazonu moglo je i bolje a nikad nism razmišljala šta i kako... Ja sam kao i svaka vodolija u ekstremima, volim i one patos narodnjake za srču ali i Marčela i BG sindkat tako u svemu pa bi moj idealni pogram izgledao ovako: bez skrivenih kamera jer mi je strašno kad maltretiraju neke jadne ljude koji imaju dovoljno svojih problema (mada neko maltretiranje političara... tema za razmišljanje), pustila bih sve epizode moje omiljene serije, par dobrih, proverenih starih filmova, par novih još ne prikazivanih, između blokove muzike ali bez skečeva i voditelja koji su svečani i pametni, izbacila bih ona izvlačenja binga, lotoa i tome slično i obavezno bar jedan od onih filmova gde se njih dvoje vole pa ih nešto rastavi pa se pet minuta pre kraja filma sretnu i sve bude baš lepo... Pa verovatno ću pisati opet, krenulo me je...
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Novogodišnji TV program...

    Ja sam pre neki dan pročitala da TV Vojvodina pravi novogodišnji program sa Folirantima!!!
    To bi moglo biti jaaako dobro! Mada ne verujem da ću tu noć presedeti uz pečenje, salatu i tv program
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Novogodishnji TV program...

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Ako kojim slučajem budem zakucna za tv u novogodišnjoj noći ( pu, pu, daleko bilo), onda bih pijančila uz mtv ili vh1 pa do daske...
    такође, благу предност дајем vh1
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Novogodišnji TV program...

    Ma kakav TV ima da se sa društvom pošteno uroljam i zajebavam te večeri.
    Poruku je izmenio maksimilijan, 18.12.2008 u 16:15
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Novogodišnji TV program...

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    Ma kakav TV ima da se sa društvom pošteno uroljam i zajebavam te večeri.
    Ajde sad se lepo vrati na pochetak, prochitaj o chemu se radi na temi i probaj da odgovorish bez lupanja gluposti.

      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Novogodišnji TV program...

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ajde sad se lepo vrati na pochetak, prochitaj o chemu se radi na temi i probaj da odgovorish bez lupanja gluposti.

    Ja sam samo rekao šta ću raditi te večeri a za Novogodišnji progam po mom ukusu su VH1 HBO i HBO Comedy dosta mi je više narodnjaka, Granda Showa i ostalog preseravanja
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Novogodišnji TV program...

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam samo rekao šta ću raditi te večeri a za Novogodišnji progam po mom ukusu su VH1 HBO i HBO Comedy dosta mi je više narodnjaka, Granda Showa i ostalog preseravanja
    Bravo.



    To sam i hteo da ti kazem, da nije bilo pitanje shta cesh raditi te vecheri, nego kakav bi program bio po tvom ukusu kada bi sluchajno ostao kod kuce i morao da ga gledash.

      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Novogodišnji TV program...

    Secam se da je novogodisnji TV program bio fantastican kada smo bili deca. Bilo je humora sa Sedmoricom mladih, Zlatom Petkovic iiii... da, Suzanom Mancic, valjda. Ostalih ne mogu da se setim ali ono sto takodje pamtim je da je za svaku Novu godinu isao i filmski maraton, sastavljen od kako starih filmova (neizostavno 'Prohujalo s vihorom') tako i tadasnjih hitova.

    Iskreno, volela bih da ovaj docek provedem kod kuce. Ne mogu da se smrzavam napolju ili pucam silne pare da bi citave veceri neko premeravao sta sam obukla. I ne mogu da budem vesela zato sto je, Boze moj, NG, ako to inace nisam. U svemu tome, volela bih da vidim jedan filmski maraton, sastavljen od recimo, Spilbergovih filmova, malo komedija, moze koji Predator/Alien/Indiana Jones... Za svakog po nesto. Ali da ne bude da citavog dana vrte 5 istih filmova. I naravno, da sve to bude u ponoc prekinuto valcerom, pa da svi zajedno zaigramo, gde god da smo
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Novogodišnji TV program...

    Rekla sam da ću pisati opet! Ako neko od odgovornih prati mišljenje naroda imam spisak filmova koje bih volela da budu (bez reklama, neka ih puste pre početka maratona i dosta!).
    Dakle: Sex, laži i videotrake, Lovac na jelene ( za mog muža), Razum i osećajnost, Sabrina ( i stara i nova verzija) i lepo seriju Ranjeni orao poslednjih 5 epizoda jednu za drugom (prvih 12 namam živaca da gledam, citala sam knjigu...) e da i obavezno film Ukroćena goropad BBC-jeva verzija)...
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Obojeni program
    Autor euridika u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 21.02.2009, 12:04
  2. Novogodišnji koncert Šerbedžije i prijatelja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.01.2008, 15:39
  3. SKI SKOKOVI: Novogodišnja turneja 4 skakaonice
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.01.2008, 20:06
  4. Novi program - pomoc!
    Autor akimaki u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.10.2007, 21:43
  5. Novogodišnja i božićna trpeza
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.12.2006, 09:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •