20 nacina da izmaltretirate Deda Mraza
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1

    20 nacina da izmaltretirate Deda Mraza

    1. Umesto mleka i kolacica, ostavite mu salatu i poruku da bi trebalo da smrša barem 20-ak kilograma.
    2. Dok je u kući, pronađite njegove sanke, i zovite pandure da mu napišu kaznu za nepropisno parkiranje.
    3. Ostavite mu poruku u kojoj piše da ste otišli na odmor i pitajte ga da li bi mu smetalo da vam povremeno zalije cveće.
    4. Dok bude u kući, zamenite sve njegove irvase identičnim kopijama. A onda sedite i gledajte šta će se desiti kad pokuša da ih natera da polete.
    5. Držite bika u svojoj dnevnoj sobi. Ako mislite da bik poludi kad vidi mali crveni ogrtač, čekajte samo da vidi to veeeeeliko crveno Dedino odelo!
    6. Obucite se kao Uskršnji zeka. Sačekajte da Deda Mraz dođe i onda mu recite: ''Ovaj grad nije dovoljno veliki za obojicu!''
    7. Ostavite mu poruku pored telefona da ga je zvala Baba Mraz da ga podseti da na putu kući kupi mleko i hleb.
    8. Napravite zabavu iznenađenja za Deda Mraza kad se bude spustio niz dimnjak. Nikako mu nemojte dozvoliti da ode dok ne dođu striptizete.
    9. Dok vam je Deda Mraz u kući, pronađite njegove sanke i sedite u njih. Kad se vrati i vidi vas, recite mu da nije smeo da propusti poslednju otplatu rate i pobegnite!
    10. Ostavite napolju tanjirić pun kolačića i šolju mleka, sa porukom ''Za Dobru Vilu''.
    Ostavite još jedan tanjir sa poluubuđalim hlebom i nekoliko kapi mleka u prljavoj čaši sa porukom ''Za Deda Mraza''.
    11. Iznesite sve iz svoje kuće, tako da izgleda kao da je upravo opljačkana.
    Kada Deda Mraz stigne, pojavite se obučeni kao policajac i recite: ''Hmmm, pa oni se zaista uvek vrate na mesto zločina!''
    12. Ostavite napolju svoju Božićnu listu poklona sa promenama i ispravkama koju ste napisali u poslednjem trenutku.
    13. Dok je on u kući, stavite bodljikavu žicu na vrh dimnjaka.
    14. Stavite gomilu lovačkih trofeja i pušaka tamo gde ste sigurni da će ih Deda Mraz videti. Izađite napolje i počnite da vičete: ''Vidi, jelen!!!! A ima i crveni nos!!!'' i opalite iz puške.
    15. Ostavite mu poruku da ste se preselili. Naravno, uz vrlo nejasnu mapu i nečitke putokaze do vašeg novog doma.
    16. Postavite zamku za medvede u dnu dimnjaka. Sačekajte da se Dekica u nju uhvati, a onda mu recite da vam je jako žao, ali da je izdaleka izgledao kao medved.
    17. Ostavite mu napolju odelo, zajedno sa računom za hemijsko.
    18. Nacrtajte otiske kopita po svom licu i odeći. Dok je on u kući, popnite se na krov. Kada se i on bude popeo, glumite da ste ''izgaženi'' i zapretite mu da ćete da ga tužite!
    19. Umesto ukrasima, ukrasite svoju jelku Uskršnjim jajima.
    20. Napravite na krovu armiju zlih Sneška Belića koji drže natpise ''Odlazi, Deda Mraze!''
    neunistiva zlojebaba!

  2. #2

    Odgovor: 20 nacina da izmaltretirate Deda Mraza

    sFe je to super....nego...jel ima neka tema gde mozzemo da pishemo DedaMrazu....

  3. #3

    Odgovor: 20 nacina da izmaltretirate Deda Mraza

    Citat zrnce kaže: Pogledaj poruku
    sFe je to super....nego...jel ima neka tema gde mozzemo da pishemo DedaMrazu....
    zavisi o cemu bi pisala!
    Mozes da otvoris i novu temu
    neunistiva zlojebaba!

  4. #4

    Odgovor: 20 nacina da izmaltretirate Deda Mraza

    kako bre o chemu
    pa on ''samo'' sluzzi da donese poklone i ispuni zzelje....
    a ja sam bila tako dobra voJchica....

  5. #5

    Odgovor: 20 nacina da izmaltretirate Deda Mraza

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Deda Mraz
    Deda Mraz
    Deda Mraz
    Deda Mraz
    Dead Mraz
    Zoljka...zar ja moram da budem zlikovac koji ce da ti saopsti tuznu vest?
    Meni je iskreno zao, ali... krajnje je vreme da se suocis sa bolnom istinom...da Deda Mraz ne postoji

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Slične teme

  1. Deda i baba sa 29 i 30 godina
    Autor Necromancer u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 10.08.2011, 20:01
  2. Đilasov deda bio ubica vampira?!
    Autor joksi u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.07.2010, 00:10
  3. Muškarac bez porodice, ili deda - momak!?
    Autor duga12 u forumu Porodica
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 30.10.2009, 20:55
  4. Ja vragolan, i moj deda
    Autor Mish u forumu Porodica
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 06.10.2009, 17:15
  5. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 22.09.2007, 17:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •