Hajd da napisem i ja svoje kategorije udvaracha

1. Intelektualci
Obicno su to oni koji vrlo dobro znaju da maznu zenu na sentimentalnost,kroz pricu,neke dosetke. Sa njima se mozes naci u pravi kostac sa recima,argumenti naporsto prskaju na sve strane,da nakon toga udvarach i plen vishe ne znaju o cemu su prichali.
2.Stidljivi
Oni obicno i ne znaju da se udvaraju,cute,kriju se,to ne pokazuju. Sve dok im nestavis do znanja da ti se dopada. Onda se vec polagano oslobodi.
3.Laskavci
Neprestano te obasipaju komplimentima koji zaista ne razumem. Naprimer nisam duhovita,a on nakenja brate mili kako sam zanimljiva i duhovita.
4.Shablonjare
E oni imaju svoj razradjeni plan lova,ista prica,isto sve.Drugovi vec znaju njegovu taktiku za osvajanje,koja je mozda uspela par puta,pa je zato osmislio shablon,koji vrti kao pokvarenu plochu,a sveremena na vreme je obrishe prashinu,radi boljeg zvuka.
5.Zagoreli
Zagoreli i napadni,dosadni,ne umeju aman bas nista,jer im je puzdra toliko udarila u mozak da vise ne umeju ni da misle kako treba.
6.Lazovi
Oni se mogu svrstati i u ove laskavce,jer to nekako ide jedno s drugim. Pored toga pricaju da imaju brda i doline,sto god pozelis na ovom svetu. Ostvaruju ti snove,hirove ma sve brate mili,a onda samo nestanu sa punim koferom lazi.

7.Normalni
Oni koji ne zele da urade sve moguce da bi osvojili zenu,ne osvajaju svaku,vec samo neki njihov odredjen kriterijum traze u zenama i toga se drze.Kada to uvide,budu otvoreni i direktni sa svojim namerama i onda covek zna na chemu moze da stoji. Dalje da ne detaljishem,al ovakve najvishe volim.

Eto toliko od mene,ovako ja gledam na te udvarache. I te neke kategorije,malo mi cudno da ih tako svrstavam ,jer je ne moguce da i jedan od ovih kategorija nije makar bio u nekoj drugoj(1,2,3,4,5,6,7). Sad sve je stvar iskustva,da ne zalazim dublje