VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama - Strana 10
Strana 10 od 28 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 413
  1. #136

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    A Bosanac celu noc viche.. 'O Boze, uzmi ili mene ili njega.."
    Ne mere spavati..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  2. #137

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Pa ja bih se pre prijavila za Survivor u kavezu dva sa dva sa belim medvedom nego za tu sobu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  3. #138

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    mi s ovu stranu bare navijamo za nasheg njujorshkog druga Muminaaaa
    ja ne bu gledala ka ni do sad, al' puna moralna podrshka ide nashem glazbeniku u nadi da ce nam se vrnuti chim zavrshi serijal pa da nam svirka na gitaru
    I mi s ovu stranu bare navijamo za Milancheta.. .. u nadi da ce da nece vise da ide po dijaspore, da svira nama..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  4. #139

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    maca +tijana trudi se seljak ...al loshe...
      Vrh

  5. #140

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Jos nisam pocela da gledam to sra*e....ne verujem ni da cu poceti.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  6. #141

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Ih bre, izašao Čanak
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  7. #142

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Pa valjda privremeno, zbog skupshtine, samo shto rekoshe da neche smeti da kazze ostalima di che ...
      Vrh

  8. #143

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Pa valjda privremeno, zbog skupshtine, samo shto rekoshe da neche smeti da kazze ostalima di che ...
    Pa nem pojma, ja sam skontala da se neće više vraćati, vil si
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  9. #144

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Značiii, ponovo sam se podsetio zbog čega nisam gledao Velikog brata kad je Maca bio prvi put u kući. Debela, masna, nevaspitana seljačina. A način na koji muva ribe je dostojan našeg Bećara. Nema te koja neće pasti.
      Vrh

  10. #145

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Boga mi, kako je kreno, nagaziche mladu... ako je pre toga ne zgnjechi...
      Vrh

  11. #146

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Meni se vise cini da ce ona njegadanas se sve nesto kikoce i prati ga u stopu izgleda da joj je mnogo zanimljiv
    ivancica
      Vrh

  12. #147

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat ivanaoravec kaže: Pogledaj poruku
    Meni se vise cini da ce ona njegadanas se sve nesto kikoce i prati ga u stopu izgleda da joj je mnogo zanimljiv
    Svaka njoj čast, mislim riba je do jaja, ali taj njen smeh, kreveljenje, čoveče mnooogo iritira
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  13. #148

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Evo ga Mumin peva, Poglede u tami
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  14. #149

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    jel mozze neki dnevni izveshtaJi za nas koJi ne stignemo da pogledamo....




    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Evo ga Mumin peva, Poglede u tami
    nego...jel on vama sexy....ili sam ja obolela od neke bolesti....
      Vrh

  15. #150

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    zrNce pita:
    nego...jel on vama sexy....ili sam ja obolela od neke bolesti....
    Pa on meni nije ni sexy ni lep, ali je liiiik super, extra zanimljiv, duhovit, svaki pokret mu je specifičan, kada jede, sedi, ma legenda je

    VB: Mumin i Miki vs Sani i Mira!


    Zaoštrava se situacija u Kući Velikog Brata, netrpeljivost između pojedinih ukućana sve je veća!

    Miki i Mumin su, iz različitih razloga, neomiljeni među ženama u Kući. Miki je pokupio gnev ukućanki prilikom prvih nominacija, što mu Mira Škorić i Sani Armani nikako ne praštaju. Mumin je persona non grata zbog toga što konstantno jede i potom "okupira" wc, pa na njega niko ne može da dođe na red.

    Novi sukobi dogodili su se u utorak uveče, kada su Miki i Mumin glasno pričali o nominacijama, odnosno o tome ko bi mogao da ih nominuje. Miki je rekao da ima "sigurna tri negativna glasa", a Mumin veruje da ga dve ženske osobe ne podnose.

    Veliki Brat ih je zbog toga pozvao u ispovedaonicu i prekorio, a pojedine ukućanke, odnosno Sani Armani napala ih je da su je prozivali i da je ona to čula. Isto je učinila i Mira Škorić, na šta je Mumin reagovao: "Šta pričaš, gledaj svoja posla".

    Sani i Mira su nastavile da se istresaju, a ton je bio sve viši. "Kako vas nije sramota da pričate a ja vas sve čujem...ovaj džiber (Miki) i...", nije završila Sani.

    Miki je pokušao da im objasni da nikoga od ukućana nisu pominjali poimence, i da je zapravo istina obrnuta, odnosno da je "čuo kako njega neke osobe pominju raznim imenima". Ali, nije vredelo.

    "Ti mi se ne obraćaj, ne uzimaj me u usta! Ti uopšte nisi tu za mene, ti si za mene magla! I bolje bi ti bilo da se tako ponašaš"
    , odbrusila mu je Mira Škorić, na šta je Miki prokomentarisao: "Šta je sad, pretiš, a? Usr'o sam se!".

    Veliki Brat je potom u ispovedaonicu pozvao Sani i Miru, koja je rekla da su je iznerivirale "osoba a i osoba B".

    "Osoba A je magla, a za osobu B još nemam adekvatno ime", rekla je folkerka.

    Miki i Mumin nisu im ostali dužni. Pre nego što su zaspali popričali su o svađi u dnevnoj sobi. "Šta hoće ta kafanska pevaljka džudžava!?...A ova druga...ne znam ni šta je", prokomentarisao je Mumin za Miru Škorić i Sani Armani.

    (MONDO)
    Poruku je izmenio silvia, 19.03.2009 u 10:26
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

Strana 10 od 28 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •