VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama - Strana 14
Strana 14 od 28 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 196 do 210 od ukupno 413
  1. #196

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat neleprvi kaže: Pogledaj poruku
    Maca jeste i je KRALJ! I tacka,bre!
    ma maca je najobičniji ljakse

    ček,kako on english kažeš maca,pusycat?
    mislim zbog tepanja...
      Vrh

  2. #197

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat neleprvi kaže: Pogledaj poruku
    Maca jeste i je KRALJ! I tacka,bre!
    kazu da je glumac.......je l` znate vi neku njegovu ulogu? gde je glumio? na diplomskoj predstavi?
    glumac,aha
    ko sto je Miki pcelar....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  3. #198

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    E ja sam malopre gledala onaj pregled ili šta je bilo, doduše od pola. Sad više nisam sigurna ni da bih volela da Miki ispadne, kad se Muminu izlazi toliko, a kako i neće kad je ovaj napravio atmosferu glupom da gluplja ne može biti.

    Cigare. Prvo, ja bih soma za uši odvukla do svakog pikavca koji šicne u dvorište da ga podigne i baci u kantu. Drugo, pali jednu na drugu, puši cigarete do polovine i baca, Tijana ga pita pa što bacaš pola... kaže pa tako ja pušim... i onda kuka kako nema posle dan ipo. Pa mislim, kako da imaš?
    Drugo,forsiranje muzike i knjiga je sve što radi, forsira to kao mantru od šanka do ispovedaonice i vice versa. Dobro, shvatili smo da svi ostali uglavnom čitaju Gloriju, ali ne znam zašto lik misli da je do jaja samo zato što sluša Pink Floyd npr ili što sa njim možeš da popričaš nešto više nego sa beskorisnim glupačama iz kuće.
    Treće, ok, Mumin možda ne zna sa ovim devojčicama, ali bi se lako prilagodio i nije džukac, svakako je uljudan, vidi se to i u ispovedaonici, al' pored onog džibera koji ga izdvaja ispada dodatno svinja. Kontam da bi čovek ćutao i blejao bez problema i komentara, al' ovaj ne zaklapa, sedi pored i konstantno truje li truje, kao prava abruša. E to je ono selo što iz njega neće nikad. Ne ume da ućuti.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #199

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    k
    glumac,aha
    ko sto je Miki pcelar....
    I ti pevacica novokomponovane muzike
    kafanska
    u mrezastim charapama
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  5. #200

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    E ja sam malopre gledala onaj pregled ili šta je bilo, doduše od pola. Sad više nisam sigurna ni da bih volela da Miki ispadne, kad se Muminu izlazi toliko, a kako i neće kad je ovaj napravio atmosferu glupom da gluplja ne može biti.

    Cigare. Prvo, ja bih soma za uši odvukla do svakog pikavca koji šicne u dvorište da ga podigne i baci u kantu. Drugo, pali jednu na drugu, puši cigarete do polovine i baca, Tijana ga pita pa što bacaš pola... kaže pa tako ja pušim... i onda kuka kako nema posle dan ipo. Pa mislim, kako da imaš?
    Drugo,forsiranje muzike i knjiga je sve što radi, forsira to kao mantru od šanka do ispovedaonice i vice versa. Dobro, shvatili smo da svi ostali uglavnom čitaju Gloriju, ali ne znam zašto lik misli da je do jaja samo zato što sluša Pink Floyd npr ili što sa njim možeš da popričaš nešto više nego sa beskorisnim glupačama iz kuće.
    Treće, ok, Mumin možda ne zna sa ovim devojčicama, ali bi se lako prilagodio i nije džukac, svakako je uljudan, vidi se to i u ispovedaonici, al' pored onog džibera koji ga izdvaja ispada dodatno svinja. Kontam da bi čovek ćutao i blejao bez problema i komentara, al' ovaj ne zaklapa, sedi pored i konstantno truje li truje, kao prava abruša. E to je ono selo što iz njega neće nikad. Ne ume da ućuti.
    pitanje je bre sta taj seronja iz Kupinova stvarno slusa i gleda
    ne bi ja tu mnogo verovala u Dzarmusa i Pink Flojd i ostala zvucna imena
    kad vidim ko sve gleda Dzarmusa dodje mi da zapalim sve filmove koje imam
    sve je to pod znakom pitanja....jedno je povrsno znati kojesta a drugo uistinu poznavati nesto
    i tako on nacitan i muzicki opismenjen sedne u tu svoju lokalnu birtiju sa seljacima kojih se gnusa i opali po kocki i pivu od pola litre....
    misice i pevaljka se bar ne proseravaju
    cute i kuliraju
    ja ne slusam Pink Flojd
    ni Mik Dzegera

    nikad ni nisam
    pa?
    prodaje fore koje su mu u prvom serijalu prolazile medju sebi slicnima: slicnim po rangu,po statusu,po obrazovanju,po cemu god
    da nije iz Kupinova qrac bi on odskakao od njih
    kretencina....kockar probisvet i folirant
    Mirko njemu treba....da podilkani nacisto.....

    upropasti onog Mumina...ali ojadi ga ,bre,pozivajuci se na njihovo druzenje
    a kladim se da Mumina bas zabolese jaja za jos jednog u nizu ......
    Poruku je izmenio believer, 22.03.2009 u 23:35
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  6. #201

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Miki je takav kakav je...gledali smo ga već dva puta...nego,gledaste li vi kako Maca izvata onu misicu a se samo smješka
    I'm floating on air..
      Vrh

  7. #202

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Slažem se uglavnom sa ovim što believer kaže. Mada nisam previše pratila ovej serijal. Čak ni iz fenomenološkog ugla mi nisu interesantni. Muški deo ekipe je takav da stvarno nemam komentara. Taj maca, ne znam stvarno jel negde glumio, ali stvarno nije na mene ostavio nikakav utisak. Ostale neću ni pominjati... Nekako, kao da su pola divljaci, a ostalo pičkice. sa ovim prvima ne bih mogla ni za sto da sednem, a prema drugima nemam poštovanja. Čini mi se da to sve više tako i u životu.

    To me je podsetilo na svadbu na kojoj sam nedavno bila. Muškarci ne znaju da igraju, da se ponašaju i onda se naloču ko svinje i ljube ili potuku, ili kombinovano.

    Ipak sve zavisi od toga šta prikažu u jednočasovnim emisijama. Mislim da je potpuno druga stvar tamo s njima provoditi vreme. ne znam ni šta bih ja radila 24 sata u jednoj sobi... Pred kamerama... Ko zna možda im daju i da odu kući dok ne snimaju.

    Prvi serijal mi je bio dobar, a odonda zaista ne znam kako uspevaju iskombinovati takav trash... A to što miki pominje dzarmuša i pink flojd to je tipična pojava kod malo kreativnijih seljana. Ne želim da me neko pogrešno razume, jer iz tih redova se regrutuje jedna simpatična ekipa koja bi zasigurno znala još koje ime da nije slušala jednu od četiri rok ploče u bircu lociranom između pošte, crkve i fudbalskog terena.
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.
      Vrh

  8. #203

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    nego...gledam onog Gru-a....i on je teshka ljiga....
      Vrh

  9. #204

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    joj da, on još ispada ljigaviji od ovih suvonjavih, jer je nekad važio za repera, hophopera ili šta već. Mada ako se dobro sećam nikad nije bio neka sila.
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.
      Vrh

  10. #205

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    ma kakva sila
    nego....ja sam bar ochekivala vishe od urBanog graDskog cheljadeTa....
    kad ono...trt.....
      Vrh

  11. #206

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    tOp lista ljigawih,odwratnih:
    1.maCa
    2.miki
    3.grU
    greote od njih,molim se za njIh
      Vrh

  12. #207

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Evo kako neke mame gledaju na to :

    Moja Tijana nije zaljubljena u Macu
    Tijana Stajšić, najlepša ukućanka Velikog brata", trenutno je u žiži zbog prisnog druženja sa kontroverznim Macom koji već danima jasno pokazuje ljubav prema njoj. Neprekidno je mazi i grli, uvlači joj se u krevet, a Tijana se na sve to zagonetno smeška. Njena majka Aleksandra, koja pomno prati šou, tvrdi da ona nije zaljubljena u Macu, te da se samo druže.

    - Maca je vrlo nekorektno postupio prema Tijani. Dosta je stariji od nje i ne znam kako sa toliko godina ne zna kakva je to emisija i ko sve to gleda sa druge strane. Tijana je takva, prihvata šalu i voli duhovite ljude, smeh i društvo, ne verujem da je zaljubljena u njega i da pada na njegov šarm ili lepotu, već je sve to shvatila kao šalu. Nema tu emocija. Maca je veoma napadan. Ne znam kakve on komplekse i probleme ima u životu pa se leči preko takve devojke. On je nju izabrao zato što mu se najviše dopada i da bi svima mogao da poruči: Eto vidite kakva sam faca, vidite šta mogu". Tijana se šali sa njim, pa sigurno nije ušla u kuću da se sa 25 godina zaljubi i da pravi program ne znam kakve vrste - kaže njena mama Aleksandra koja objašnjava da je Tijana rasla uz dva brata, te je navikla da bude u muškom društvu, pa je tako i u kući među muškarcima pronašla svoje mesto.
    - Mislim da se svojom prirodnošću i spontanošću potpuno uklopila. Ona je prijatna i srdačna devojka. Koliko vidim, više se priklonila muškoj strani ukućana, jer mi se čini da sa ženama nije ostvarila najbolju komunikaciju. Mislim da nije iz njihovog društva, štrči. Ne verujem da među devojkama postoji pakost ili mržnja, jednostavno nisu se pronašle. Druži se sa muškarcima - Mikijem, Gruom svima se smeška i sa svima je duhovita. Tijana voli da uživa u životu i lepim stvarima. Ako se ona dobro oseća, volela bi da se i drugi tako osećaju i učiniće sve da i drugima bude dobro - objašnjava Tijanina mama Aleksandra i komentariše to što su osim Mace na Tijanu oko bacili još neki ukućani, među kojima i Miki
    - Ona živi život okružena muškarcima, ima puno udvarača, koji tek kada je upoznaju shvate da je ona sasvim normalna, komunikativna devojka. Takva je, voli društvo, smeh i zabavu, voli kada su svi raspoloženi. Kada je Miki u pitanju, Tijana jeste njemu zapala za oko, ali svestan je on da nema tu šta da radi. On je simpatičan čovek - kaže mama Aleksandra i ističe da u kući ne postoji nijedan muškarac koji je Tijanin tip.

    Ljubav Filipovog brata
    Tijana je pre nekoliko godina bila u vezi sa crnogorskim rukometašom Petrom Kapisodom, bratom ukućanina Filipa Kapisode.
    - Kada je čula da Filip ulazi, bilo joj je veoma drago. Kada je u pitanju Petar, oni se nisu videli dugo. Možda bi se i videli da žive blizu. Nisu se razišli kao neprijatelji, tako da joj je sigurno bilo drago što je videla Filipa - kaže mama Aleksandra.

    U kući zbog izazova
    Tijana je 2001. godine bila mis Jugoslavije, šesta na Izboru za mis sveta. Od 10. do 14. godine se bavila karateom, između ostalog osvojila je i titulu prvakinje Jugoslavije. U poslednjih šest meseci radila je kao manekenka u Dubaiju i Turskoj.
    - Tijana je u ovaj šou ušla zbog izazova, pratila je ranije Velikog brata" i sada je htela da sebi dokaže da to može. Sa druge strane, davno je osvojila titulu misice, te je želela da je upoznaju i generacije koje su tada bile male - kaže njena mama koja je veoma zadovoljna što se Tijana svako jutro budi sa osmehom.

















    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  13. #208

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Ne pratim, ali sudeći po tome što pišete, mnogo propuštam
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."
      Vrh

  14. #209

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    VB: Najdosadnija žurka ikad!
    Ponedeljak, 23. mart 2009. 12:20



    Ovoj garnituri učesnika rijaliti-šoua Veliki Brat VIP nema pomoći! Dosada je najbolja reč kojom se može opisati atmosfera u Kući, a monotoniju i žabokrečinu nije čak razmrdala ni muzika i roštilj koji je Veliki Brat servirao u nedelju uveče, uz pomoć Mikija.

    Mikiju ili Muminu bilo je to poslednje veče u kući, a ostali su se potrudili da im pokažu da zaista nisu poželjni i da ne treba da im bude žao ako ispadnu. Miki je sve vreme u bašti pripremao meso na roštilju, Mumin mu je pravio društvo, a povremeno su u baštu izlazili dosadni Gru, Tijana i "načitani" Crnogorac Filip.

    Gru je pokazao kakav je kada je nominovao upravo Mikija i Mumina sa kojima bi trebalo da bude najbliži, bar što se interesovanja tiče. Međutim, Gru je u nekoliko navrata pokazao da mu geografija nije jača strana ("gde je taj grad Ptuj" ili "Gruža je grad, ima tabla...") i da baš i ne deli ista interesovanja i stavove sa Mikijem i Muminom, uz Macu, daleko najinteresantnijim ukućanima.

    Dok je Miki spremao roštilj, Veliki Brat je pokušao da muzikom razmrda učmalu atmosferu u kući, ali pomoći nije bilo.

    Maca se posle fizičkih napada i nasrtaja na sise manekenke Tijane (dva puta je uhvatio za dojke), smirio i povukao, a primetno je da u kući postoje nekoliko grupica. Sani Armani, Mira Škorić, Mia i Ivana, uz večitu "zakrpu" Kalimera, čine jednu, Tijana i Maca drugu, Miki i Mumin treću, a Gru i Filip, što bi rekao Maca, "nit' smrde, nit' mirišu".

    Interesantno je da Veliki Brat nijednom nije opomenuo Sani Armani koja je više puta pomenula da će sledeća da leti Tijana.

    Sa dobro napunjenim stomacima, ukućani su varili na foteljama i stolicama, po koji put bi ustali i zaplesali (Mia i Ivana), a Mira Škorić je živnula samo kada je čula pesmu Jelene Karleuše i onda je, po ko zna koji put, imitirala, dokazujući tvrdnju Karleuše da je Mira Škorić, zapravo, opsednuta njome.

    Naravno, za sve to vreme Miki i Mumin su bili sami u bašti...Ali, nije im smetalo, štaviše. Mumin je, posle saopštavanja ishoda nominacija, rekao da jedva čeka da izađe, jer ne može više da gleda ukućane (osim Mikija, naravno).

    Potom su i Miki i Mumin prionuli na klopu, a Mumin je još jednom dokazao da može da pojede boga oca. Bez preterivanja, momak je jeo ceo sat, a jedan duhoviti gledalac poslao je tokom živog prenosa sledeću sms poruku: "Mumine pojedi nešto pre spavanja...Tvoja mama".

    (MONDO)


    Ako uđe Ksenija, kao što se priča, biće bisera
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  15. #210

    14 Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Gde je Marijana Mićić?



    Vratila bih im Jelenu Karleušu.

    Što se tiče Mumina, imam utisak da mu se zamera samo količina hrane koju unosi u organizam? Idiotluk. Voli čovek da jede.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

Strana 14 od 28 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •