VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama - Strana 8
Strana 8 od 28 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 413
  1. #106

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Ne znam da li ima smisla trošiti vreme na VB, ali od onog što sam video, jako malo je opravdalo vreme provedeno za TV-om. Da li da sam nešto propustio?
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.
      Vrh

  2. #107

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Sa tekvim stavom, naravno da nema smisla trošiti vreme na VIP VB.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  3. #108

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Nisam još imala prilike da vidim da neko pije više vode od mene. I bi Mumin Čovek koji jede supu i zaliva svaki drugi gutljaj vodom
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #109

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Mumin je legenda. I verovali ili ne, takav kakav je u BB, takav je zapravo. Bio i ostao.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

  5. #110

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Mumin je legenda. I verovali ili ne, takav kakav je u BB, takav je zapravo. Bio i ostao.
    Sinoc sam se toliko smejala kad je prichao o Anastasiji, da sam ladno razbila san i smejuljila se sama u mraku do pola noci. Zbog njega definitivno vredi gledati. Shtavishe, udala bih se za njega samo kad bi me 'teo..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  6. #111

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Nisam još imala prilike da vidim da neko pije više vode od mene. I bi Mumin Čovek koji jede supu i zaliva svaki drugi gutljaj vodom
    znaci ja kad ga widim da pijE wodU ..smijem se odma ko lud..nenormalnO pije wOdu...
    a miki choche swe nesto kao kuwa..sprema ..citaw ziwot prowede u kuhinjU i ono disanje njegowo ka da ima upALU plUca...
      Vrh

  7. #112

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Gledala sam ih sinoć i mene Miki još uvek obara s nogu za neke stvari
    Takodje..
    Kad izadze mozda i skocim do Shipova da se preporucim..
    Sad idu Live.. Opet Zhezha i 'Nenad' u dijalogu..
    Sa Chankom ce izneti i onu fotelju, mislim da je srast'o sa njom.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  8. #113

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Gledala ih malo večeras,...aaauuuuu kako mene nervira gđa.Sani Armani
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  9. #114

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Pričao je Čanak pre dve večeri, čini mi se, o tome kako mu je stan bio ozvučen i dečko iz Crne Gore, dotle nezainteresovan, skoči i i reče "Ja bi ih sekundarno upucao". Bila sam prvo zbunjena, a kada ga je Mumin pitao šta reče, a ovaj ponovio, bilo je ludo.
    Sekundarno = iste sekunde
      Vrh

  10. #115

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Jelena izlazi, garant
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  11. #116

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Jelena izlazi, garant
    ...srce mi se cepa... ...bar će moći da se posveti fakultetima koje studira...

    ...slab sam na učiteljice...
      Vrh

  12. #117

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...srce mi se cepa... ...bar će moći da se posveti fakultetima koje studira...

    ...slab sam na učiteljice...
    I poslu koji je čeka
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  13. #118

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Iiii Jelena napušta kućuu
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  14. #119

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Neka je nije mi bila interesantna ni prvi put, drugi put je bila jos transparentnija
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  15. #120

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Nije ni meni, bilo bi bzvz da je Čanak izašao
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

Strana 8 od 28 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •