VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama - Strana 23
Strana 23 od 28 PrvaPrva ... 132122232425 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 331 do 345 od ukupno 413
  1. #331

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Evo zarozala sam se k'o štramplica za njim
    I'm floating on air..
      Vrh

  2. #332

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Ja nisam gledala i nisam znala da je ispao ali evo obecajem da cu kad odgledam reprizu doci naknadno da se onesvestim od tuge..

    Jel' bilo jos sta zanimljivo?
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  3. #333

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Mia: Tin Ujevic!?....taJ je pisao patetichne pesme!

      Vrh

  4. #334

    14 Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku

    Jel' bilo jos sta zanimljivo?

    Mmmm.. Ništa... Osim izjave M. Škorić, kako je i Tijana opala suđe,
    a to je radila i Jelena Karleuša - trudna (kao da se bavila teškim fizičkim poslovima)
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  5. #335

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    ...moj favorit je maneken...ckode je toliko prazan i glup,da ako pobedi i bace ga sa 50000 evrica u centar New Yorka...umro bi od gladi za nedelju dana...
    ...greota onakve lepote i stasa...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  6. #336

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    Mia: Tin Ujevic!?....taJ je pisao patetichne pesme!

    Gledala sam to..



    Miki iz Kupinova favorit za pobedu

    Miki Đuričić, pčelar, kuvar i drvoseča iz Kupinova, u Velikom bratu je ove godine dobio treću šansu kada je 9. marta zajedno sa 13 VIP ličnosti po treći put ušao u poznatu kuću u Košutnjaku. Miki, koji je u prethodna dva serijala samovoljno napuštao kuću, prilikom trećeg ulaska je rekao: Ovoga puta sam ušao da pobedim. Izdržaću. Ostalo je još nedelju dana do kraja serijala, a sudeći prema anketi na Blicovom sajtu, Miki je trenutno najbliži pobedi.


    - Nije Miki taj tip, ne može on da glumi. On je dosledan sebi i ide po svom instinktu. Poznajem ga tri godine, družimo se, kakav je u privatnom životu tako se ponaša i u kući, isto reaguje Svi su ušli sa nekom foliražom, čast izuzecima, Miki je iskren, to je šta je. Njegova inteligencija ne može da se meri sa njihovim koeficijentom. Miki će pobediti zbog svoje iskrenosti i inteligencije - kaže Daliborka kojoj se Miki poverio pre ulaska u kuću, te joj je rekao da želi da pobedi.
    - Rekao mi je da će izdržati ovoga puta. Ovoga puta je ušao da pobedi - zaključuje Daliborka.

    2007. Novac, slava i moć Mikija su naveli da skrene sa puta te je upao u kockarske dugove zbog kojih je 27. oktobra 2007. godine drugi put ušao u kuću. Miki je ponovo postao favorit naroda, i svi su mislili da će ovoga puta izdržati do kraja i pobediti. Ali, u kuću je ušao njegov otac Mirko sa kojim Miki nije u dobrim odnosima. Tog 6. decembra 2007. godine Miki je ponovo izgubio bitku i sam napustio kuću.

    Ko bi trebalo da pobedi?
    Miroslav Miki Đuričić 46% (1.687 glasova)
    Dalibor Andonov Gru 20% (749 glasova)
    Ivana Škorić 9% (355 glasova)
    Tijana Stajšić 5% (185 glasova)
    Dragan Marinković Maca 4% (177 glasova)
    Mira Škorić 4% (164 glasa)
    Mia Borisavljević 4% (154 glasa)
    Filip Kapisoda 2% (84 glasa)
    Edin Aladžuz Kalimero 1 % (50 glasova)
    *izvor Blic Online
    *ukupno glasalo 3.605 čitalaca

    Tijana u sigurnim Mikijevim rukama

    Miki je napokon dobio svojih pet minuta sa Tijanom. Miki, koji je pre nekoliko nedelja rekao da mu se sviđa Tijana, više od pola sata masirao je Tijanu dok je polunaga ležala na krevetu u ženskoj sobi. Miki je najlepšu ukućanku masirao, masirao


    Prvo joj je zavlačio ruku ispod majice, a potom je Tijana, kako bi mu olakšala posao, skroz skinula majicu. Miki je tokom masiranja koristio i peškir ali kako bi skinuo graške znoja sa lica koje su se pojavile zbog ovog nimalo lakog zadatka Miki je tokom masiranja sve vreme ćutao, samo je u jednom trenutku rekao da se ježi od Tijane:
    - Naježim se kada osetim te kvržice pod tvojom kožom. Tijana, zarđala si! - rekao joj je Miki koji se posle pola sata masiranja umorio, te je misicu ostavio da leži u sobi.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  7. #337

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Jebte, Mia mi je bila relativno regularna do sinotj... Misim, biti provincijalni malogradjanin uopshte nije geografska odrednica porekla, da se razmemo... Reko joj chovek u shali "stoko" i zzena poludje. Verovatno zbog lichnih iskustava vezanih za chuvanje goveda il tako neshto... AA i morala je hitno da pochne da drami jer je pogodila ona (ne)reakcija publike...


    Aaa deluje tako nachitanooo, nachitaanoo
      Vrh

  8. #338

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    "Ako ja uđem u crveno i pošašavim, nindže će vam trebat' "
    Pre ovog Filipovog imala je i Mia blistave trenutke a la pandovina, ali ne merem se setit' sada
      Vrh

  9. #339

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ja bih volela da Ivana ili Gru uzmu lovu, ali mislim da nema šanse to da se desi
    Takođe, Ivana mi je skroz ok
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  10. #340

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Žao mi je Ivane.

    Pevaljka je ultraseljandžura.


    DakleM, Miki ili Gru. Navijam za njih dvojicu.

      Vrh

  11. #341

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Ma, kako bre Ivanu da izbace? Pa da, bitno da je Mira ostala
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  12. #342

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    heh, ako ostanu Mira i Gru u poslednji, biche to shto kazze onaj lik sa SOS kanala - suudar dvee koncepcijeeee!
      Vrh

  13. #343

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Izašao Maca, izašao Maca
    Odvratnog li čoveka
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...
      Vrh

  14. #344

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Izašao Maca, izašao Maca
    Odvratnog li čoveka
    opet mu proradila suJeta....c,c,c,c,c.....
      Vrh

  15. #345

    14 Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Samo da Kapisoda ne pobedi , kao Mimi prošle godine
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

Strana 23 od 28 PrvaPrva ... 132122232425 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •