VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama - Strana 20
Strana 20 od 28 PrvaPrva ... 101819202122 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 286 do 300 od ukupno 413
  1. #286

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    A jel ovo neka taktika Mikijeva, prvo izdvoji Mumina, sad se liže sve u 16 sa ovima što su mu bili dno dna i "da ne veruješ kako posle 20 dana neki ljudi postanu toliko bliski i dragi, a ranije im se ne bih na ulici javio" zbog radi potkopavanja Grujice a mene Mikija poštedite biću dobar?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #287

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    A jel ovo neka taktika Mikijeva, prvo izdvoji Mumina, sad se liže sve u 16 sa ovima što su mu bili dno dna i "da ne veruješ kako posle 20 dana neki ljudi postanu toliko bliski i dragi, a ranije im se ne bih na ulici javio" zbog radi potkopavanja Grujice a mene Mikija poštedite biću dobar?
    ...Mikimitevolimo, Mikimitevolimo, Mikimitevolimo...


      Vrh

  3. #288

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    ...Mikimitevolimo, Mikimitevolimo, Mikimitevolimo... i verujemo u horoskop pogotovu u ribe iiiii da u horoskop verujemo u lepote i u ženski pol čak i recimo nnnnnnnnn crvene boje načelnika Niša verujemo u horoskop!

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #289

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    ...Mikimitevolimo, Mikimitevolimo, Mikimitevolimo... i verujemo u horoskop pogotovu u ribe iiiii da u horoskop verujemo u lepote i u ženski pol čak i recimo nnnnnnnnn crvene boje načelnika Niša verujemo u horoskop!

    Nerazumempolaodovoga, al' i dalje:


    Mikimitevolimo, Tijanamitevolimo, Mikimitevolimo, Tijanamitevolimo, Tijanamitevolimo...

      Vrh

  5. #290

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Smeta ti zato što je dobra riba...kao i ostalim ovdašnjim devojčicama...


    ...Tijanamitevolimo, Tijanamitevolimo...

    matora sam ja da budem ljubomorna na mladu devojku

    nego

    MikitisigovedoMikitisigovedoMikitisigovedo
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  6. #291

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    matora sam ja da budem ljubomorna na mladu devojku

    nego

    MikitisigovedoMikitisigovedoMikitisigovedo

    Ja bih ponovo apelovao na neizgovaranje pogrdnih prideva kada su u pitanju uvažene javne ličnosti, te istrajavanje na širenju tolerancije, razuma i mira u svetu.

      Vrh

  7. #292

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Ja bih apelovao da se smanji kolicina apelovanja glede napada na javne lichnosti. Takav odnos ne doprinosi konstruktivnom blachenju, naahoj kolektivnoj terapiji koja se sastoji u i uochavanju nedostataka drugih, a narochito dotichnih javnih lichnosti. Sa druge strane pravi se veshtachka slika kako se ovde preterano blati ovaj i onaj, chime se blati svetina u vidu nas i jedna prirodna ljudska potreba kakvo je ogovaranje dovodi na zao glas, shto u prilog ide stranim silama (uz urnebes i kupus salatu)...
      Vrh

  8. #293

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Ala Maca "izvata" Tijanu
    malo se chini pripita, pa mislim da ne bi imala nishta protiv i da Filip sledi njegov primer
    ako oni ne naprave neki belaj u kuci, niko nece
    ...mani sad vatanje...gledam bre,kako ti dobra boja tih gacica...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  9. #294

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    kakvo vasprsnuche mozga s ovim zatvorom i pobunom
      Vrh

  10. #295

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Razmisljam nesto....
    1.Da li je gospojica Tijana rekla jednu slozenu ili makar prosto-prosirenu recenicu u ovom VB-u?
    2.Jeste li zapazili kako cuveni metalac (cuj ,metalac! Metalcina!) iz Kupinova s neznoscu i sa setom govori o Tomi Zdravkovicu?
    3. Ako izuzmemo:ochi moje,ovo-ono,dovidjenja-prijatno,kud si posh`o -kud si dosh`o,nemoj mi govoriti o tome(ochi moje),ne bi te ja vishe zadrzav`o i ostale recenice nadaleko cuvenog bosanskog folklora- je li debeli Maca s celicno plavim iskolacenim(na bosanski nacin blentavim) ochurdama ishta pametno rekao sve ovo vreme?!?!?
    4.Jeste li zapazili kakav cvrst zivotni stav ima debeli pcelar iz Kupinova? O kako je pametan,o kako je snazan!!!!!!!!!!!


    MilicuCare!!!!!!!!!
    sranje on pravi od muzike al` je nedostizna inteligencija za ostale ukucane,bre.......
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  11. #296

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    miJa
    Tijana..zabljI mozak
    Mira kUler
    Milic Wukashin ziwa legenda,spomenIK mu treba wec sad diC,dok je josh ziw
    plawusha je totalno inferiOrna
    kapisOda,budala uplashena,zechina bash je jadan
    bosanaC,ne primjecujem ga
    maCa..
    Miki..molim 'bradOnju' da sto prije IdE...mentOl
    Poruku je izmenio egzotic, 27.03.2009 u 21:29
      Vrh

  12. #297

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Razmisljam nesto....
    1.Da li je gospojica Tijana rekla jednu slozenu ili makar prosto-prosirenu recenicu u ovom VB-u?
    2.Jeste li zapazili kako cuveni metalac (cuj ,metalac! Metalcina!) iz Kupinova s neznoscu i sa setom govori o Tomi Zdravkovicu?
    3. Ako izuzmemo:ochi moje,ovo-ono,dovidjenja-prijatno,kud si posh`o -kud si dosh`o,nemoj mi govoriti o tome(ochi moje),ne bi te ja vishe zadrzav`o i ostale recenice nadaleko cuvenog bosanskog folklora- je li debeli Maca s celicno plavim iskolacenim(na bosanski nacin blentavim) ochurdama ishta pametno rekao sve ovo vreme?!?!?
    4.Jeste li zapazili kakav cvrst zivotni stav ima debeli pcelar iz Kupinova? O kako je pametan,o kako je snazan!!!!!!!!!!!


    MilicuCare!!!!!!!!!
    sranje on pravi od muzike al` je nedostizna inteligencija za ostale ukucane,bre.......
    ...Tijana...


    ...Miki, kakav kralj, vrh bratE...

    (primećujem da je gdin Vukašinović ukapirao gde je sve grešio kada je prvi put bio u kući VB-a i a se ponaša krajnje umiveno...bravo Miliću oči naše liJepe...)

    ( apelujem da HLEB-ove apele prihvatite kao ljudsku slabost, nemogućnost da se odupre najnižim ljudskim porivima kao što je poteba za ogovaranjem...budimo iznad toga... :lovepeaceunderstandinG: )
      Vrh

  13. #298

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    ...da sam na Gruovom mestu...rekao bih onom debelom folirantu..."Petak je veche"...sad lepo skini gace,obrij goozu i natrci se...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  14. #299

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    .

    ( apelujem da HLEB-ove apele prihvatite kao ljudsku slabost, nemogućnost da se odupre najnižim ljudskim porivima kao što je poteba za ogovaranjem...budimo iznad toga... :lovepeaceunderstandinG: )

    To su mi AMputirali ali to je tachno!
      Vrh

  15. #300

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    E pa nisam čula da je neko nekog bolje opisao nego Grujica Filipa i to sa tri slova. Eho
    Jebent život kakav blanko papir od čoveka
    Ne znam kako ga komentarišu glasači iz Crne Gore, ali ne bi me čudilo da on pobedi
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

Strana 20 od 28 PrvaPrva ... 101819202122 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •