VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama - Strana 11
Strana 11 od 28 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 413
  1. #151

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    mislim...koliko su mene godine nauchile....naJmanje treba da si lep da bi biJo sexy....

    dobro ajde.....bolesna sam....


    hvala za izveshtaJ
      Vrh

  2. #152

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    mislim...koliko su mene godine nauchile....naJmanje treba da si lep da bi biJo sexy....
    Pa da, ja rekoh nije mi sexy ni lep, što nije značilo da treba da bude lep da bi bio sexy jednostavno ga ne doživljavam kao sexy lika

    dobro ajde.....bolesna sam....
    Nisi bolesna bre , pa tebi je sexy, stvar ukusa

    hvala za izveshtaJ
    Nema na čemu
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #153

    14 Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama



    Siktanje mi je nekako i bilo za očekivati. (mislim da sam ponašla adekvatan izraz)


    U čitavoj priči mi je zanimljiv Kalimero, kog mi je u samom startu, pri ulasku u kuću bilo žao, a sada mi je ogavan sa svojim pričama i licemerjem.
    Jeste, rekao je za Mikija da je lenčuga, i nije pogrešio. Tačnije, za svakoga ima neki negativan komentar, a posle im liže ...


    Uspeo je da skrene pažnju na sebe.

    Milane, Miki, samo napred...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  4. #154

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Super, super.. pocela je pljuvacina..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  5. #155

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Ali, mislim, meso mlade pande Pa razumnije je ochekivati meso mladog istranzziranog japanca nego pandu jebte
      Vrh

  6. #156

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Ali, mislim, meso mlade pande Pa razumnije je ochekivati meso mladog istranzziranog japanca nego pandu jebte
    A ko je to imao bisera? Nisam gledala

    Napravio bih šou samo sa političarima




    Prvi političar koji je ušao u kuću „Velikog brata”, Nenad Čanak, predsednik LSV, prekjuče je zbog obaveza u Skupštini napustio poznatu kuću u Košutnjaku. Iako je u početku bilo planirano da se Čanak po završetku sednice vrati u kuću, političar to nije učinio, a organizatori rialiti emisije su nastavili pregovore za njegov povratak među ukućane. Čanak je dobio ponudu da 24 sata nakon izlaska dobro razmisli da li želi da se vrati i ponovo postane stanar.

    Upravo zbog pitanja koje je do daljeg ostalo otvoreno, Čanak još uvek nije okarakterisan kao bivši stanar i na zvaničnom sajtu emisije se vodi kao da je u kući. Ekipa „Blica” je po Čankovom izlasku iz kuće provela dan sa njim, u poslaničkom klubu LSV u Skupštini, i Čanak nam je tada otkrio svoje utiske iz desetodnevnog boravka u „Velikom bratu”.
    Blic

    VB: Hanka Paldum ujedinitelj

    Miki Đuričić stvorio je nekoliko neprijatelja u Kući Velikog Brata, a delu ukućanki koje ga ne podnose pridružio se i Edin ili Kalimero iz BiH, inače najveća alapača u kući.

    Imitator iz BiH, koji je očigledno pod uticajem Mire Škorić od koje se ne odvaja, nikako ne može da istrpi Mikijevu narav i naziva ga "seljačinom, primitivcem i neviđenom lenštinom".

    Kalimera najviše nervira to što Miki ne radi kućne poslove i što stalno puši, pa mu je u jednom svađi dobacio: "Dabogda popušio crncu".

    Miki ga je čekao na "zicer" i dočekao ga je. Kada je Kalimera video da riba stakla rekao mu je: "Ako se posle ove emisije ne udaš, nećeš nikada!“.

    U četvrtak ujutro, Miki i Kalimero bili su u klinču oko muzike. Miki je izašao u dvorište da iskulira na suncu, a tamo su Tijana Stajšić i Kalimero pevušili folk hitove.

    Kada su počeli da pevaju pesmu "Gaćice“ Goge Sekulić, Miki je zavapio: "Joj, nemojte ljudi, molim vas!“. Tijana i Kalimero su nastavili da pevaju, a Miki im je zapretio da će ih isprskati vodom. Potom su prešli na druge pesme, "zakačili" su i Selin Dion, a Miki se samo zgražavao.

    "Kako to možeš da slušaš? Selin Dion!? Pa to je sranje, ko to još sluša, veštačka muzika i emocije", rekao je Miki, a Kalimero se izbezumio od nerviranja.

    Na nagovor Mikija, Kalimero je počeo je da nabraja šta je za njega dobra muzika: "Željko Joksimović, Ceca...". Miki ga je potom prekinuo: "Nemojte samo tog Joksimovića, ko to još može da voli. On je čovek sve pokrao, njegove pesme su ljigave...Joj, sve pevajte, samo nemojte tog čobana iz Valjeva“.

    Kalimero je potom prešao u kuhinju, gde je bio Mumin, za koga imitator iz BiH nema ništa bolje epitete i svaki put kada novosadski muzičar završi jelo, Kalimero trči kod žena da im kaže kako eto, opet nije očistio mrvice sa stola.

    Mumin se uključio u raspravu oko muzike. Kalimero ga je pitao: "Je l' znaš ko je Tina Ivanović?". Muminovo začuđeno lice govorilo je sve. Ipak, Kalimero i Mumin su se "našli" kod Hanke Paldum i njenih svevremenskih hitova. Složili su se da je Hanka "kraljica", a Maca ih je podržao u stavu.

    (MONDO)
    Poruku je izmenio silvia, 20.03.2009 u 09:58
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  7. #157

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Pa super, da je rekao Mumin da zna ko je Tina Ivanovic, ne znam da li bi onda bio manja seljacina u Kalimerovim ocima..
    A bas mi bio covek simpa kad je usao u kucu.. dok nije postao zensko
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  8. #158

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Mislim da Miki (a i Mumin) nemaju bas velike sanse ako bude glasano za njih. U prvom serijalu je bio narodnim masama zanimljiv jer je talasao i prozivao ljude, sad vec proziva "velicine" poput Sani Armani, Mire Skoric..
    Cini mi se da mu je produkcija naklonjena pa verovatno i nece skoro na crtu sa gorepomenutim idolima posrnule mladezhi.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  9. #159

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    A ko je to imao bisera? Nisam gledala
    Filip i Mia su trebali da provale da li je ono shto su im dali da probaju meso pande ili dimljeni sharan, pri tome su im to "zalili" renom... ODgovor je bio gotovo prirodan - panda Mislim da bih pre ochekivao ljudetinu nego pandetinu...
      Vrh

  10. #160

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    e sto bi ja volela da uvedu u kucu Mirka,Mikijevog oca!!!! Da kreten malo zanemi,a onda popizdi i izadje sam......
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  11. #161

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    e sto bi ja volela da uvedu u kucu Mirka,Mikijevog oca!!!! Da kreten malo zanemi,a onda popizdi i izadje sam......
    Čitaš mi misli. Džudža da nema dalje Rame uz rame može sa ovima što "nisu njegov svet"
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  12. #162

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    e sto bi ja volela da uvedu u kucu Mirka,Mikijevog oca!!!! Da kreten malo zanemi,a onda popizdi i izadje sam......
    Sad mu je lako, kad od spolja vec donosi reputaciju budale koju samo treba da održava.

    Sad je VIP
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  13. #163

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    miki ne warim njegowu pOjawu,nerwozan sam odma umisljena prepotentno seljachka krntija
      Vrh

  14. #164

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    malopre sam slushala Mumina kako im pricha da je jednom sedeo u kafani i piJo 7 dana....bez prestanka....
    kazze ona shto je juche jela ''pAnDoVinu'' : 7 dana se nisi kupao!?



    mislim......vrh....shpic....VelikiBrate
      Vrh

  15. #165

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    miki ne warim njegowu pOjawu,nerwozan sam odma umisljena prepotentno seljachka krntija
    Možda je Kapisoda bolji?
    Pa nije Miki kriv što ovaj odražava na TV-u ''inteligenciju'' prosečnog đetića
      Vrh

Strana 11 od 28 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •