VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama - Strana 13
Strana 13 od 28 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 413
  1. #181

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Čanak se definitivno više ne vraća u kuću

    Nenad Čanak, prvi političar koji je ušao u kuću Velikog brata, odbio je ponudu organizatora da se vrati u poznatu kuću u Košutnjaku. Čanak je u sredu ujutru, u pratnji devojke Jelene, napustio popularni rialiti zbog obaveza koje je imao u Skupštini. Iako je početni plan bio da se Čanak odmah po završetku sednice vrati u kuću, on to nije učinio. Organizatori nisu odustali od ideje da ga vrate u šou, te su ga zamolili da tokom 24 sata po izlasku iz kuće razmisli o ponudi da se ponovo priključi VIP ekipi. Posle detaljnog razmatranja, Čanak je odlučio da odbije ponudu i preksinoć je na zvaničnom sajtu emisije označen kao bivši ukućanin. Kako je u Velikom bratu sve moguće, nije isključeno ni to da će se političar ponovo obresti u kući, ali samo kao specijalni gost.
    Blic
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #182

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Maci je neophodan Sasa Curcic,da ga pojede u komadima...debeli kreten bi svisnuo.....
    misice i manekencici su mi totalno nevidljivi....ja ne razumem svrhu njihovog ulaska u kucu....kome oni mogu da budu dobri sagovornici?
    Canak ih je promatrao ko los cirkus da gleda....
    jebote....da li je moguce da u Srbiji ne mogu da skupe na gomilu nekoliko ljudi s malom (ali neophodnom) dozom ekscentricnosti,s pristojnim poznavanjem opstih stvari i sa dovoljno mozga da se dugi sati u kuci ne pretvore u izvrtanje po lezaljkkama i jeftino Mikijevo i Macino izdrkavanje...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  3. #183

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    samo cu da primetim da je proshli vip vb biJo daleko zanimljiviJi....
    setimo se samo gdje Markovic....i gdina Milica-Vukashinovica....
    i gosn Ere koJi jede stiLopoR....

      Vrh

  4. #184

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    samo cu da primetim da je proshli vip vb biJo daleko zanimljiviJi....
    setimo se samo gdje Markovic....i gdina Milica-Vukashinovica....
    i gosn Ere koJi jede stiLopoR....

    Milić je trebao sad u ponedeljak ući, ali ipak neće mada mogao je, mislim da bi bilo zabavnije, ovi sad smoriše malko i iskreno se nadam da Mumin neće izaći iz kuće

    - Trebalo je da uđem u kuću još prvog dana. Išao sam na preglede i pripreme, a onda mi se niko nije javio. Kada su svi aktuelni ukućani ušli u karantin, moja supruga Nina je zvala organizatore da ih pita šta se desilo, i jedva je na telefon dobila nekog potrčka koji nas je tek tada obavestio da ne ulazim. Preksinoć su me zvali da uđem u ponedeljak, a ja sam rekao da hoću samo ukoliko mi plate sve troškove koje sam za ove dve nedelje pretrpeo zbog njih. Šio sam odela za kuću, otkazao neke nastupe, a oni se nisu udostojili ni da mi jave da ne ulazim. Sada me zovu, ali imam neke uslove i ukoliko ih ispune, ulazim. Ali oni ne žele da plate - ispričao je Milić koji smatra da su ukućani dosadni.
    - Nije rialiti šou kada u kuću uđu zvučna imena na dan, tri Odavno je u kući veoma dosadno. Ma, ja sam im izneo čitav prošli serijal. Mislim da sam onda ispao iz igre zbog Nenada Čanka. Ma ovo je bio Čankov brat, a ne Veliki brat. Ja bih voleo da sam ušao kada i Čanak, da mu pariram, da ne ispadne on neprikosnoveni intelektualac. Ja bih ga pobio u svemu, ali zato mi nisu ni dali da uđem - zaključio je Milić.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  5. #185

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    samo cu da primetim da je proshli vip vb biJo daleko zanimljiviJi....
    setimo se samo gdje Markovic....i gdina Milica-Vukashinovica....
    i gosn Ere koJi jede stiLopoR....



    Mada sam i onda bila skepticna odabirom ukucana,sad iz ovog ugla mi izgledaju kao bingo, naspram trenutnih.
    Sta jedna Sani moze da nam ponudi,osim da u krupnom kadru mozemo da vidimo kako liciti na Karamelu, u losijem izdanju, uf stvarno mi ide na zivce.
    Jel sastavila koju pametnu recenicu ili je to meni promaklo
      Vrh

  6. #186

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku


    Mada sam i onda bila skepticna odabirom ukucana,sad iz ovog ugla mi izgledaju kao bingo, naspram trenutnih.
    Sta jedna Sani moze da nam ponudi,osim da u krupnom kadru mozemo da vidimo kako liciti na Karamelu, u losijem izdanju, uf stvarno mi ide na zivce.
    Jel sastavila koju pametnu recenicu ili je to meni promaklo
    mislim da si izabrala losh primer
    Sani je za ostale ukucanke Mozak....ona bar ima u sebi cinizam koji definitivno ukazuje da poseduje i mozak.....
    primer amebe bi bili Bosancheros,misisa,misaC iz Crne Njiove...
    u gnjide spadaju Maca i Intelektualac iz Kupinova
    Mumin nema ,siroma`,tu drustvo....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  7. #187

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    mislim da si izabrala losh primer
    Sani je za ostale ukucanke Mozak....ona bar ima u sebi cinizam koji definitivno ukazuje da poseduje i mozak.....
    primer amebe bi bili Bosancheros,misisa,misaC iz Crne Njiove...
    u gnjide spadaju Maca i Intelektualac iz Kupinova
    Mumin nema ,siroma`,tu drustvo....
    Mozak? Ko je rekao mozak? Sani Ormani mozak? Cinizam? :smajlikojisesmejeiplačeistovremeno:

    E, moram i da prokomentarišem post ispod:

    Đani? Poluretardirana tehnoseljačina (doduše, pošto je bio fudbaler, sigurno bi se smuvao sa Sani, to bi bio spoj lepote, pameti i cinizma )?

    Milić? Plastični vrišteći "roker"? Brrrrrrr...

    Nego, žao mi je što Ajs i Skaj nisu ponovo unutra, osećam da bi se zagotivili sa Mikijem...
      Vrh

  8. #188

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Gledala sam par puta,stvarno su ludi
    Ovaj Maca je najludji
    Here I go again...
      Vrh

  9. #189

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Mozak? Ko je rekao mozak? Sani Ormani mozak? Cinizam? :smajlikojisesmejeiplačeistovremeno:

    E, moram i da prokomentarišem post ispod:

    Đani? Poluretardirana tehnoseljačina (doduše, pošto je bio fudbaler, sigurno bi se smuvao sa Sani, to bi bio spoj lepote, pameti i cinizma )?

    Milić? Plastični vrišteći "roker"? Brrrrrrr...

    Nego, žao mi je što Ajs i Skaj nisu ponovo unutra, osećam da bi se zagotivili sa Mikijem...
    e sto bi te istresla iz gaca od batina,mili Boze!
    stalno si ti nesto antiprotivan
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  10. #190

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    e sto bi te istresla iz gaca od batina,mili Boze!
    stalno si ti nesto antiprotivan



    ...Mikimitevolimo, Mikimitevolimo...


      Vrh

  11. #191

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Nego, žao mi je što Ajs i Skaj nisu ponovo unutra, osećam da bi se zagotivili sa Mikijem...
    Mislim da bi im Tijana bila daaaaaleeeeeko interesantnija
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  12. #192

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    mislim da si izabrala losh primer
    Sani je za ostale ukucanke Mozak....ona bar ima u sebi cinizam koji definitivno ukazuje da poseduje i mozak.....
    primer amebe bi bili Bosancheros,misisa,misaC iz Crne Njiove...
    u gnjide spadaju Maca i Intelektualac iz Kupinova
    Mumin nema ,siroma`,tu drustvo....

    Sa drugim delom posta se u potpunosti slazem sa tobom
    Sto se tice Armani i dalje ostajem pri tom da je u raskoraku sa mozgom
    e sad za cinizam i ne treba velika kolicina mozga, pre bih rekla manjak samopouzadanja, jer po pravilu cinicne osobe korisete svoj cinizam da bi zakamuflirali,svoju glupost
    sorry moj stav je takav
      Vrh

  13. #193

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Maca jeste i je KRALJ! I tacka,bre!
    U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno!
      Vrh

  14. #194

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    gledala ja malo pregled nedelje....lele majko!ono cudo iz Kupinova nacisto poblesavilo zbog nominacije.....e da je mogao da ide redom pa da ujeda,isao bi ...Mumin,kul tip....bole ga ushi....al ova jada.......
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  15. #195

    Odgovor: VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama

    Citat neleprvi kaže: Pogledaj poruku
    Maca jeste i je KRALJ! I tacka,bre!
    Maca je bolid
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

Strana 13 od 28 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •