Koliko je lepota ZAISTA bitna?? - Strana 4
Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 126
  1. #46

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    bash sam danas prichala sa sestrom o tome... i setila se sebe pre tri godine... kako sam se zaljubila u dechka za kojeg su mi svi govorili-boze, di bash njega izabra?
    i volela sam ga. iako, ruku na srce, nije bio neki lepotan... meni je bio prelep i samo mi je to bilo bitno.
    proshle su godine i on sad izgleda fantastichno... ali, izgubio je ono shto ga je za mene chinilo lepim... ono neshto iznutra... ljubav prema meni.

    pa sam tako doshla do sledeceg zakljuchka:
    mushkarac je najlepshi kad je zaljubljen... kad te pogleda i ne mora nishta da kaze... kad me jednostavno i iskreno voli.


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  2. #47

    11 Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Citat TVO.JA_ kaže: Pogledaj poruku
    Bitno je samo biti to sto jesi..i voleti sebe ma kakva da si! Voditi računa o sebi i svom izgledu-naravno i uvek..al više voditi računa o onom u sebi!!
    Spoljašnji izgled je ključ za otvaranje lepote duše ...
    a jel stvarno mislis da lepota nije vazna?

  3. #48

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Citat Bojann kaže: Pogledaj poruku
    a jel stvarno mislis da lepota nije vazna?

    Pa jeste vazna, ali... Da li je presudna u izboru partnera?
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  4. #49

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Vecina ljudi kaze da nije bitna,kazem i ja,ali to se samo tako kaze

  5. #50

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Dugo,u pravu si. Meni jest vazan izgled. Jbg,sto jest,jest...
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  6. #51

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Citat coolgirl kaže: Pogledaj poruku
    Dugo,u pravu si. Meni jest vazan izgled. Jbg,sto jest,jest...


    ovo je bilo iskreno


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  7. #52

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    ...naravno da je vazna lepota ali ne i najvaznija ....
    ...lepota je ona prva varnica koja pokrene sve ostalo, muskarac prvo mora da mi se dopadne fizicki da bih se upustila sa njim u bezazleni flert za pocetak a posle sve zavisi od toga kakva je osoba u pitanju....
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  8. #53

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Zaista je i lepota pored mnogih drugih stvari veoma bitna (i svako ko kaže drugačije laže, možda nesvesno, ali laže), ali sam pojam lepote svako od nas različito definiše, doživljava, tumači... Nekom je lepo plavo, nekom crno, neko voli krupne oči , drugi će reći da su te iste oči buljave, jedan će da se oduševi kovrdžavom kosom, drugi će da prezire to raščupano gnezdo na nečijoj glavi, nekome su baš simpatični zubići koji su se posvađali sa svakim redom, a ja bih prvo pomislila - je li čuo ovaj ikada za protezu , neko voli pegice, a drugi će vam videvši ih odmah preporučiti neki novi metod za uklanjanje te odlike nesavršenosti sa vašeg lica... . Jednom je lepo ono što je drugom anoreksično... Lista je beskrajna.


    Dobro je što smo toliko različiti.



  9. #54

    09 Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Lepota je važna, ali ne i presudna. Ma kako neko bio duhovit, šarmantan ili na bilo koji drugi način zanimljiv, ukoliko nam je fizički neprivlačan - slabe tu vajde ima. Fizička lepota je relativna stvar, i meni je lično najvažnije da me na toj osobi NEŠTO privuče (a to nešto ni do dana današnjeg nisam uspela da definišem)... Nikada nisam davala prednost fizičkim karakteristikama u odnosu na ličnost čoveka, ali mi takodje nikada sama ličnost čoveka nije bila dovoljna da bi mi se on učinio privlačnim. Dakle, lepota jeste važna, ali ne i presudna. Na kraju krajeva, lepota je u očima posmatrača.
    e pa da ti kazem drugarice da nisi u pravu sa tom fizickom lepotom,mogu slobodno da ti kazem da ja imam tu fizicku lepotu(nadam se)ali nikako nemam srece sa pojedinim devojkama,a neki momci,kao pojedini moji drugari prolaze samo sa dobrom pricom,salom,i tako nekim stvarima u kojima ja nisam bas toliko dobar,pa ti pricaj!!

  10. #55

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Мислим да као мушкарац спадам у просек ових простора, са свим атрибутима које такав просек и садржи. Лепота је, поред својих универзалних вредности, ипак у крајњој инстанци субјективни доживљај. Не каже се без разлога да се о укусима не расправља...

    Рекао бих да је физичка лепота тек маркентишки спот, или само плакат за представу која се зове укупна лепота неке особе. Спољни изглед је дакле само делић једне сложеније целине коју сачињавају и остале бројне компоненте које могу битно утицати на коначну оцену да ли је неко и колико леп. Те компоненте су особине личности, па тако често карактер, шарм, интелигенција, таленат итд, могу потпуно надвисити, односно, променити првостечени утисак о некој особи...

    Тестирајмо себе и пробајмо да у нама предочимо ко је и колико леп на овом сајту, само на основу написаних постова. Ја никога лично не познајем на форуму, али сам потпуно сигуран, читајући шта је ко написао, да овде има ванредних лепотица које бих радо упознао...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #56

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Fizička ljepota bude i prođe.Čak i najljepši ostare,dobiju bore i ostalo...
    Fizička ljepota je bitna,svakako,al nije najbitnija...
    Čovjek ili žena trebaju da budu kompletni,usklađeni sa sobom iznutra da bi i njihova ljepota bila zaokružena sa onom vanjskom.Normalno je da pri tom prvom kontaktu vidimo oči,ruke i ostalo.Neko nam postane izuzetno simpatičan tek nakon nekog vremena,neko nam oduzme dah na prvi pogled...Sve je to relativno...svi imamo različita mjerila za ljepotu.
    Ono što je najljepše i najvrijednije,okom je nevidljivio,to se osjeća samo srcem i dušom....reče tako Mali Princ...
    Trebamo biti bitni sebi i onda ćemo biti lijepi i ono zaista...bitni drugima.

  12. #57

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Citat psyho kaže: Pogledaj poruku
    e pa da ti kazem drugarice da nisi u pravu sa tom fizickom lepotom,mogu slobodno da ti kazem da ja imam tu fizicku lepotu(nadam se)ali nikako nemam srece sa pojedinim devojkama,a neki momci,kao pojedini moji drugari prolaze samo sa dobrom pricom,salom,i tako nekim stvarima u kojima ja nisam bas toliko dobar,pa ti pricaj!!
    ...sine...kad porastes...kasce ti se samo...
    ...btw...probaj da se ugledas na drugare...umesto da odes na depilaciju,ti procitaj knjigu...
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #58

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Ružan,zao i pametan,em i lud,em samouveren svestan svojih 'dometa' ... recept za uspeh

    p.s. mada... za žene je da budu lepe ako ćemo pravo,a u životu i to nije pravilo,tj. retko za koje biće možeš zaključiti da je ružno osim na slici ili na prvi pogled...

  14. #59

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Bitna...Utoliko da skraćenim postupkom privučeš pažnju suprotnog pola...E, onda dolazi teži deo posla da pokažeš i onu lepotu koja se "očima ne da sagledati"...Ako je imaš...Ako nemaš nastavi da trepćeš pa dokle ti prolazi...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  15. #60

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    ne,spoljasnja lepotanije uopste bitna
    doduse,treba imati taj filing,neku vrstu talenta,pa odmah videti unutrasnju lepotu
    podici odreagovanu obrvu,cak i na boju glasa,...mozda i neobican osmeh...
    pogledate,vidite nesto sto je samo vama prijalo...ali gledate dublje,trazite dokaz svog traga...
    e to je ta lepota,koja nemoze odmah da se opise...
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko ste zaista zaljubljeni?
    Autor vlado u forumu Ljubav
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 25.11.2023, 09:59
  2. Lepota - nekad i sad
    Autor Isahara u forumu Lepota
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 23.12.2022, 13:41
  3. Koliko je bitna predigra?
    Autor Ivana-psy u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:35
  4. Šta je za tebe lepota?
    Autor Nefertiti u forumu Lepota
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 14:13
  5. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •