Koliko je lepota ZAISTA bitna??
Strana 1 od 9 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 126
  1. #1

    05 Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    On je duhovit,sa njim si opustena,imate bezbroj tema za razgovor... On je savrsen... Od vrata nadole.
    Ili ovako:
    On je zgodan,visok,ima cvrstu guzu,predivne crte lica...
    Ali i nema bas puno da kaze.Ne znate o cemu bi mogle da razgovarate sa njim.O fitnes centru mozda?
    Cemu dajete prednost??Da li je lepota presudna u odluci?

  2. #2

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    zazvucacu stereotipno , ali duhovna lepota je najbitnija lepo i kulturno ponasanje, da me ne tretira kao svoje vlasnistvo, vec kao osobu ..
    zaista je bitna za prvi kontakt (rece neko mnogo pametniji od mene ), sve ostalo je hemija..

  3. #3

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Lepota je važna, ali ne i presudna. Ma kako neko bio duhovit, šarmantan ili na bilo koji drugi način zanimljiv, ukoliko nam je fizički neprivlačan - slabe tu vajde ima. Fizička lepota je relativna stvar, i meni je lično najvažnije da me na toj osobi NEŠTO privuče (a to nešto ni do dana današnjeg nisam uspela da definišem)... Nikada nisam davala prednost fizičkim karakteristikama u odnosu na ličnost čoveka, ali mi takodje nikada sama ličnost čoveka nije bila dovoljna da bi mi se on učinio privlačnim. Dakle, lepota jeste važna, ali ne i presudna. Na kraju krajeva, lepota je u očima posmatrača.

  4. #4

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Mislim da se to definitivno menja s godinama.
    Kao mladja,uglavnom su me privlacili fizicki lepi momci...tada me,iskreno,nije zanimala prica i filozofiranje,cisto da mi je ocima ugodno u njegovom drustvu,naravno da je,samim tim,bilo i promasaja,u smislu nismo imali sta da pricamo
    Sada,pre svega mi je bitan smisao za humor,slicna interesovanja,slican nivo obrazovanja & inteligencije,slicne ambicije i pogledi na svet,...ne znam zasto,ali veoma me privlace muskarci koji su cenjeni i imaju mnogo prijatelja.Tada se i ja osecam sigurnije u njihovom drustvu,a to je i poslednja stavka koja mi je neohodna.Sigurnost i zasticenost,ne materijalna,naravno.Sto se lepote tice,ne osecam se prijatno u drustvu prelepih muskaraca .Znam da nije dobro generalizovati,ali vecina je izuzetno uobrazena i nepristupacna;pre sam za muskarce sa nekim slatkim nepravilnostima na licu,..koje vremenom postanu toliko simpaticne,da ne mogu bez njih.Obozavam rupice u obrazima
    Mislim jos,da se najbolje veze razvijaju iz prijateljstva,u mom slucaju,upravo jer se za to vreme dobro upoznaju bas ove stavke druge osobe,te se lakse proceni o kakvoj bi kombinaciji bila rec.

  5. #5

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Citat kissigirl kaže:
    On je duhovit,sa njim si opustena,imate bezbroj tema za razgovor... On je savrsen... Od vrata nadole.
    Ugasiću svetla
    Možemo i u mraku da...ćaskamo

    Citat kissigirl kaže:
    On je zgodan,visok,ima cvrstu guzu,predivne crte lica...
    Ali i nema bas puno da kaze.Ne znate o cemu bi mogle da razgovarate sa njim.
    Khm...Razgovor? Čemu to???

    Pitanje je šta od života želiš.
    Trofej koji ćeš šetati ulicom i voditi kod prijatelja i rodbine, a isti će se diviti lepoti tvog trofeja, i tvoja nedovršenost kao čoveka i osobe će biti bar malko zamaskirana...sve dok ne progovori..
    Potrudi se da ne pregovori

    A opet...primetila sam da mi neki muškarci, zbog kojih mi nisu klecala kolena, vremenom postaju jako dragi...i sve lepši...
    lagano se zaljubljujem..pa mi od punačkog postaje krupan
    nepravilan veći nos postaje antički grčki profil...
    ...
    I..dođem do toga da mi je najvažnije što pored njega mogu da se smejem!
    Onako na sav glas!
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  6. #6

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    ...

    Lepota je prolazna ... tako da s' godinam sve vise obracamo paznju na "intelekt"
    sto smo stariji trebalo bi da smo iskusniji ,pametniji...


    a ako moram da biram ... uhhh pa ima i neke sredine valjda majku mu ...
    red lepih, red pametnih,red zanimljivih ... i tako u nedogled....

  7. #7

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Citat pumba kaže:
    ...

    Lepota je prolazna ... tako da s' godinam sve vise obracamo paznju na "intelekt"
    sto smo stariji trebalo bi da smo iskusniji ,pametniji...



    red lepih, red pametnih,red zanimljivih ... i tako u nedogled....

    Čovek, pa ne pravimo mi ovde tortu
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  8. #8

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Ja tu nekako polazim od sebe, kakva sam ja, zapravo, lepotica da bih mogla da postavljam standarde togt tipa. Bilo nekih lepotana u životu, ali ako nema šarma, ako se ja ne smejem, ako se ne nadmudrujemo, ako ne mogu nešto da naučim od njega, ako nije u stanju da me iznenadi, izbaci iz cipela nekim gestom koji samo mene izbacuje iz istih onda je sve to džaba!
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  9. #9

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Citat kissigirl kaže:
    Cemu dajete prednost??Da li je lepota presudna u odluci?
    Lepota je prolazna...a prednost dajem...

    Citat kissigirl kaže:
    On je duhovit,sa njim si opustena,imate bezbroj tema za razgovor... On je savrsen... Od vrata nadole.

  10. #10

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Svakog od nas će lepota najpre privući. Primetiću lepo dete, lepu ženu, lepog muškarca, lepu kuću,...
    U društvu više muškaraca najpre će me privući onaj lepi, na prvu loptu. Ali neće mi zadržati pažnju ako nema sem te lepote još nešto da mi pruži.
    Dakle, nije mi bitno da je lep, već da mi je lepo sa njim. Da mu u očima vidim toplinu i dobrotu, da mu u osmehu čitam iskrenu emociju, da ne prepoznam laž, da mu priča ima suštinu, da se razumemo, da se sa njim smejem, da se pod njim topim,... A kada mi neko sve to pruži, on je za mene lep, ma najlepši na svetu, pa makar za većinu drugih bio najveća rugoba na svetu.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #11

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Kao i vecina, kad sam bila u srednjoj skoli, bilo je bitno da je dobra faca, da je extra zgodan, lep i zavodljiv! Onda sam skontala da takvi likovi menjaju devojke na svaka dva dana! Sad shvatam da su takvi momci, ustvari najgori, uobrazeni, puni sebe, a ustvari ne vrede nista (cast izuzetcima) ali vecina je takva!

    Tako da mi lepota i dobar izgled nisu na prvom mestu, mnogo je bitnije da je razuman, nezan, tolerantan, pametan da nije tipican balkanac, sovinista! A ako uz to ima i sladak osmeh, osvojio me je!!!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  12. #12

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Citat Ivana-psy kaže:
    Kao i vecina, kad sam bila u srednjoj skoli, bilo je bitno da je dobra faca, da je extra zgodan, lep i zavodljiv!
    A meni, opet to nikada nije bilo bitno.

    Od malih nogu su me upravo takvi birali za najbolju drugaricu,
    i druženjem sa njima shvatala sam koliko su svesni toga da su "najbolji frajeri"
    i koliko malo ulažu u sebe na ostalim poljima...
    retko si mogao da ih nateraš da pročitaju neku knjigu,
    odu u pozorište, pogledaju film...
    ubeđeni da im je dovoljno samo da se pojave
    pa da im se devojčice (devojke, žene) bace pod noge!

    Ja sam nekako uvek volela ružnjikave
    (meni nisu bili ružni, samo da naglasim..ali su ih drugi takvim proglašavali )
    ali iznad svega šarmantne likove,
    kojma je život i nešto više od ogledala, teretane i fancy krpica...
    a opet su svesni sebe i svojih vrednosti,
    neopterećeni time što nemaju telo kao Apolon i lice kao Narcis...
    ali opterećeni da pronađu novu knjigu omiljenog pisca po knjižarama,
    da dobiju akorde za moju omiljenu pesmu kako bi mi je odsvirali na gitari,
    da u onim ludim devedesetim nekako nađu (zarade) parice da odemo na koncert grupe koja gostuje u Pešti,
    da preko kevinog sindikata dobijemo komplet karata za JDP narednog meseca...

    I baš me nešto bilo briga koje su mu boje oči ili obim bicepsa i tricepsa!
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  13. #13

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Citat SansRomantic kaže:
    ali iznad svega šarmantne likove,
    kojma je život i nešto više od ogledala, teretane i fancy krpica...
    a opet su svesni sebe i svojih vrednosti,
    neopterećeni time što nemaju telo kao Apolon i lice kao Narcis...
    ali opterećeni da pronađu novu knjigu omiljenog pisca po knjižarama,
    da dobiju akorde za moju omiljenu pesmu kako bi mi je odsvirali na gitari,
    da u onim ludim devedesetim nekako nađu (zarade) parice da odemo na koncert grupe koja gostuje u Pešti,
    da preko kevinog sindikata dobijemo komplet karata za JDP narednog meseca...
    I baš me nešto bilo briga koje su mu boje oči ili obim bicepsa i tricepsa!
    To se zove tražiti idealnog. Da sam u jednoj osobi našla sve ovo što si napisala (i ostalo što nisi, ali te kontam i znam šta bi još mogla da dopišeš), pa makar bio lep kao lik iz horora, bio bi mi najlepši među najlepšima i nikad ga ne bih pustila da ode od mene.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  14. #14

    07 Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Opasne ste vi zene ...u najpozitivnijem smislu... xexe...

  15. #15

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    meni su se uvijek više sviđali da ih tako uslovno nazovem nesavršeni muškarci. tako je bilo, tako je i ostalo, mada ni sama ne znam zašto. uvijek se nekako zalijepim za neku nesvršenost tipa velikog nosa, klempavih ušiju, stomačića, cvikera kao pepeljare i meni je lijepa ta nesavršenost. jedina savršenost koju volim su lijepo oblikovani prsti na rukama (da nisu kao čevapčići). e to je ono na prvi pogled. ali ako nema onoga nečega, ma može biti ili lijep ili ružan, ali ako ja ne mogu sa njim da pričam, opustim se, smijem se i još bezbroj drugih sitnica koje život znače, onda džabe sve ono fizičko - pa bilo to lijepo ili ne. a i ono fizičko, što se nama sviđa ili ne, je na kraju, sasvim individualna stvar.
    nattydread is coming to dinner

Strana 1 od 9 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko ste zaista zaljubljeni?
    Autor vlado u forumu Ljubav
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 25.11.2023, 09:59
  2. Lepota - nekad i sad
    Autor Isahara u forumu Lepota
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 23.12.2022, 13:41
  3. Koliko je bitna predigra?
    Autor Ivana-psy u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:35
  4. Šta je za tebe lepota?
    Autor Nefertiti u forumu Lepota
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 14:13
  5. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •