Koliko je lepota ZAISTA bitna?? - Strana 6
Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 126
  1. #76

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Citat EJZIVOTE kaže: Pogledaj poruku
    Koliko sam lijep, svaka mi se cura svida
    Simpatican odgovor
    neunistiva zlojebaba!

  2. #77

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    za mene nevazna. bitnija mi je lepota duse tu ne pomaze sminka
    Najveca vlast je vladati sobom.

  3. #78

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Nemogu da kazem da mi nije bitna,jer u sustini to je prvo sto se
    primeti ,pre izgovorenih reci.Privuce te osmeh,pogled ili sta vec.
    Vise dajem na onu unutrasnju lepotu,lepotu duse,koja nemoze
    da parira ovoj drugoj.Lepota je prolazna i godinama izbledi,ali
    unutrasnja lepota ostaje ,ozari me kad mu u ocima procitam ljubav,
    kada na kraju stresnog dana mi izmami osmeh,kad zna da cuti zajedno
    sa mnom ,kad se razumemo pogledom bez suvisnih reci,kad znam da je daleko,ali opet u mislima sa mnom...

  4. #79

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    ovo pitanje je slicno...al nema veze...fizicka lepota je promenljiva velicina a i stvar ukusa a o ukusima ne vredi raspravljati, tako da meni je bitnija lepota koja ostaje dokle kog postojimo,lepota duse
    Najveca vlast je vladati sobom.

  5. #80

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    ovo pitanje je slicno...al nema veze...fizicka lepota je promenljiva velicina a i stvar ukusa a o ukusima ne vredi raspravljati, tako da meni je bitnija lepota koja ostaje dokle kog postojimo,lepota duse
    ...a koji deo je duša?...

  6. #81

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    lave to se ne pipa to moras da osetis
    Najveca vlast je vladati sobom.

  7. #82

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Nije bitna

  8. #83

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Meni je lepota jako bitna! Naravno kada se radi mom fizickom izgledu. Izmedju ostalog mi je bitna jer mi daje samopouzdanje. Kod muskaraca mi i nije toliko bitna. Vazna je ali nije presudna. Uvek su me obarali s nogu prosecni ili cak ruzni muskarci, sa mnogo sarma.

  9. #84

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    za mene je lepota mnogo više od fizičkog izgleda..i nekako na prvu loptu umem da je prepoznam i eliminišem onu praznu, izveštačenu, silom namontiranu..
    dovoljno mi je par reči, pogled, stav, maniri, osmeh da vidim da li je neko zaista lep ili mu je Bog dao samo lepo lice ili izvajano telo..

    da, takva lepota mi je jako bitna..čak presudna..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  10. #85

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Bitna je unutrasnja lepota, koja se odrazava na fizicki izgled...na osobi koja poseduje unutrasnju lepotu se jednostavno to ocrtava, na licu,u ocima, u pokretima..
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  11. #86

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Mislim da sam već priznao da sam slab na lepo žensko lice pogotovo kad je okićeno krupnim i dubokim smaragdnim jezercima... (ako nisam,evo sad priznajem), i svaki put nisam ravnodušan kada takvo lepo,zgodno čeljade pokaže interesovanje za mene. Mislim da je to potpuno normalno. Volim lepo.
    Ali zaista nije presudno za nešto ozbiljnije. Verovatno su mi zato veze prilično kratke... Čim počnem da provodim više vremena sa nekom osobom a ne odgovaraju mi ostale njene...kako da kažem... osobine, karakter, ponašanje,... to što u stvari zaista predstavlja,čini nju,... nema ništa od toga, pa da ne znam koliko je lepa . Neki zaključak bi bio da ako pored lepote nema više čime da me zainteresuje... Ništa od nas. Tako da je u stvari presudno ono drugo... kako god ga nazvali... tvoje pravo ja, lepota duše, unutrašnja lepota... To je bitno.
    A fizička lepota može biti samo plus,nikako osnova,pa samim tim i nije toliko bitna.
    Poruku je izmenio PersonaGrata, 22.10.2008 u 08:44 Razlog: ...mnogo slovnih greaka :ljutko:

  12. #87

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    opsti utisak je bitan,,,
    nije bitna fizicka lepota ali sam osetljiv na neke mane...
    odredjeni tip lica, odredjeno ponasanje, drzanje tela, mimiku ne mogu zamisliti kod ljubavi... cak ni kada je ta osoba izgledom lepa....
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  13. #88

    14 Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Citat Kalina kaže: Pogledaj poruku
    Bitna je unutrasnja lepota, koja se odrazava na fizicki izgled...na osobi koja poseduje unutrasnju lepotu se jednostavno to ocrtava, na licu,u ocima, u pokretima..


    potpisujem.

    Ono što isijava iz naših duša.
    Ono što me čini ovakvom kakvom sam, je ''stanje duha'', a ne kozmetike, lepe frizurice...
    Sjaj u očima... Mio pogled...

    Sve to ''dolazi iznutra''
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  14. #89

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Kaže grafit iz kraja... da lepota nije bitna kažu ružni. Al' prekrečili. I ko zna na šta je mislio taj što ga je pisao.

    Fizička lepota iritira kompleksaše, i retko će koji to priznati. Lepota mi je bitna za prvi utisak, ako je o fasadi reč, ali nije presudna. Neki kažu da je lepota prolazna, a ja mislim da je prelazna i da suštinsku lepotu ni godine ne mogu da pregaze Ako celina ne valja, ne valja ni deo - dugoročnije gledano.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #90

    Odgovor: Koliko je lepota ZAISTA bitna??

    Ako može od pogleda i komentara da se živi i uživa priznajem bitna je,ali...

    @ SQUAW

    Kada je neko BEZOBRAZNO zgodan ili lep,onda je stavljaju na test...ili uspeh preko kreveta ili otkaz,pa me zove u 23.00 plačući da ja smirim dušu,jer zna da ću tako surov biti i da će je to smiriti,jer sam stariji toliko i zna da sam dobronameran,pa ja kažem biraj šta ti je važnije...da svakog možeš da pošalješ u pm i nikom ne duguješ ništa ili da te 'ebu,jer su oni neki palci u imoušnu,a zapravo miševi koji rade za plate i teše se što su okruženi buljukom,pa sad neka je 10% radodajki njima i to dovoljno da namire sujetu i kompenzuju što su miševi...Da bi juče ispalo,opet zovu,kao dođi...i nije otišla,poslušala me...

    Ako si lepa i zgodna onda bolje budi samo to,nego i to i urađena...

    A za sreću u ljubavi se ionako čeka...

Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko ste zaista zaljubljeni?
    Autor vlado u forumu Ljubav
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 25.11.2023, 09:59
  2. Lepota - nekad i sad
    Autor Isahara u forumu Lepota
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 23.12.2022, 13:41
  3. Koliko je bitna predigra?
    Autor Ivana-psy u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:35
  4. Šta je za tebe lepota?
    Autor Nefertiti u forumu Lepota
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 14:13
  5. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •