Sušio pištolj u mikrotalasnoj
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    05 Sušio pištolj u mikrotalasnoj

    PARIZ - Jedan francuski žandarm kažnjen je zato što je svoje službeno oružje sušio u mikrotalasnoj peći, saopštila je Generalna uprava francuske žandarmerije.

    Žandarmu regionalne brigade na istoku Francuske palo je na pamet da svoj poluautomatski pištolj "zig zauer", izrađen od polimera, a ne od metala, nakon čišćenja stavi u rernu da bi se osušio. Zaokupljen telefoniranjem, zaboravio je na pištolj koji je u peći ostao dvadesetak minuta i istopio se.

    Nakon tog incidenta, Generalna uprava francuske žandarmerije poslala je službeni dopis svim jedinicama u kome se podseća na osnovna pravila održavanja oružja. U dopisu se posebno skreće pažnja da se sušenje službenog oružja obavlja mekom krpom koja ne ostavlja dlačice.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Sušio pištolj u mikrotalasnoj

    pa pandur šta je tu čudno

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Sušio pištolj u mikrotalasnoj

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    PARIZ - Jedan francuski žandarm kažnjen je zato što je svoje službeno oružje sušio u mikrotalasnoj peći, saopštila je Generalna uprava francuske žandarmerije.

    Žandarmu regionalne brigade na istoku Francuske palo je na pamet da svoj poluautomatski pištolj "zig zauer", izrađen od polimera, a ne od metala, nakon čišćenja stavi u rernu da bi se osušio. Zaokupljen telefoniranjem, zaboravio je na pištolj koji je u peći ostao dvadesetak minuta i istopio se.

    Nakon tog incidenta, Generalna uprava francuske žandarmerije poslala je službeni dopis svim jedinicama u kome se podseća na osnovna pravila održavanja oružja. U dopisu se posebno skreće pažnja da se sušenje službenog oružja obavlja mekom krpom koja ne ostavlja dlačice.


    pa murjak je murjak
      Vrh

  4. #4

    05 Odgovor: Sušio pištolj u mikrotalasnoj

    Svašta! Mogao je dodati i kukuruz za kokanje
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Sušio pištolj u mikrotalasnoj

    A mogao je lepo da ga stavi u 1kg pirinca i drzi tako 3 nedelje,bio bi mu pistolj ko nov....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Sušio pištolj u mikrotalasnoj

    Pa posle kažu da su naši policajci i žandarmi glupi. Nego, Francuz je mogao da stavi u mikrotalasnu i ručnu odbrambenu bombu, čisto da ugođaj bude potpun.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!
      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •