Krv i pepeo Jasenovca
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 34
  1. #1

    Krv i pepeo Jasenovca

    http://www.imdb.com/title/tt0176903/


    Dokumentarac "Krv i pepeo Jasenovca" Lordana Zafranovića o zločinima počinjenim u Jasenovcu za vreme "Nezavisne Države Hrvatske" možete pogledati ovde (6 delova):













  2. #2

    Odgovor: Krv i pepeo Jasenovca

    Хрвати су погана нација. Њихова историја је препуна крви а ове нове генерације нарастају у горе монструме од својих предака.

    Хвала ти за ове линкове. треба да се зна историја, како би се разумела садашњост и предупредила будућност.

  3. #3

    Odgovor: Krv i pepeo Jasenovca

    Ajde ! U jeeeeeeeeeee!

    Mora da si general kada generalizujes.

  4. #4

    Odgovor: Krv i pepeo Jasenovca

    ono shto mene josh vishe zgrozhava je to da se hrvati danas jasenovcem ponose i parolu noz- kolac- jasenovac sa radoshcu govore
    jasenovac se mogao osloboditi pre 1945 ali nije bio oslobodjen zbog bratstva i jedinstva pa je i posle toga ostao tabu i zatshkavan
    tuzhan istina je da je jasenovac iu rangu aushvica
    Poruku je izmenio maksimilijan, 12.06.2009 u 15:24

  5. #5

    Odgovor: Krv i pepeo Jasenovca

    koliko su hrvati bili predani tom zanatu koji su sami nazvali srbokolj pokazuje i to da su i imali specijalne nozheve koje su nazivali srbosjek

  6. #6

    Odgovor: Krv i pepeo Jasenovca

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    ono shto mene josh vishe zgrozhava je to da se hrvati danas jasenovcem ponose i parolu noz- kolac- jasenovac sa radoshcu govore
    Nemoj sad da me razocaravas..

    A onu "nasu" noz, zica, srebrenica vezujes za sve srbe.. i sam se sa njom licno identifikujes?


    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  7. #7

    Odgovor: Krv i pepeo Jasenovca

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Nemoj sad da me razocaravas..

    A onu "nasu" noz, zica, srebrenica vezujes za sve srbe.. i sam se sa njom licno identifikujes?


    naravno da ne
    nije mi bila namera da sve hrvate strpam u istu korpu za ustashama samo sam hteo da kazhem da postoje oni koji velichaju delo pavelica i ustasha

  8. #8

    Odgovor: Krv i pepeo Jasenovca

    postoje i oni koji velicaju Drazu, Mladica, Arkana i slicne...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  9. #9

    Odgovor: Krv i pepeo Jasenovca

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    naravno da ne
    nije mi bila namera da sve hrvate strpam u istu korpu za ustashama samo sam hteo da kazhem da postoje oni koji velichaju delo pavelica i ustasha
    Onda si trebao upotrebiti rec " ustase: a ne hrvati mada mi je i to malo ono....
    ....Dokle?.............do sledeceg rata?

  10. #10

    Odgovor: Krv i pepeo Jasenovca

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    postoje i oni koji velicaju Drazu, Mladica, Arkana i slicne...
    znas kako,djela Arkana ,Mladica....su smijesna kad pogledas hrwatski scenario...ili ustashki,ajde....zamisli,uzet dijete od 4-5 godina za male nogice i o zid s njim...swa mu se glawa rasprsla....Boze bre! i tako dalje i tako dalje...
    nemoj da poredimo zlocine,glupo je...
    i necu na owoj temi da pisem...
    Poruku je izmenio egzotic, 12.06.2009 u 16:05

  11. #11

    Odgovor: Krv i pepeo Jasenovca

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    znas kako,djela Arkana ,Mladica....su smijesna kad pogledas hrwatski scenario...ili ustashki,ajde....zamisli,uzet dijete od 4-5 godina za male nogice i o zid s njim...swa mu se glawa rasprsla....Boze bre! i tako dalje i tako dalje...
    nemoj da poredimo zlocine,glupo je...
    i necu na owoj temi da pisem...
    Bas o tome je rec, zlocin je zlocin, za zrtvu svakako fatalan i monstruozan.
    Desilo se, treba ga se secati ali tvrditi da je ceo jedan narod kriv je bolesno.
    Ne postoji moralniji narod i moralnija vera od drugih. Da je istorija skrojila suprotne uloge, i ovi bi uradili ono sto su oni...
    Tema je otvorena za informaciju clanstva i jako mi je glupo kada pocne pljuvacina.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #12

    Odgovor: Krv i pepeo Jasenovca

    dokle bre ovako omladino vodite ljubav a ne rat pis bradr eeeeeee moji srbi zasto toliko mrznje u vasim recima pa niko od vas nije ziveo u to vreme zakopajmo ratne sekire zivot prolazi lagano mislite o lepim stvarima a tita pavelica drazu vuka slobu mladic bacimo u korpu za otpatke jimi xendriks

  13. #13

    Odgovor: Krv i pepeo Jasenovca

    Citat dragtrif kaže: Pogledaj poruku
    dokle bre ovako omladino vodite ljubav a ne rat pis bradr eeeeeee moji srbi zasto toliko mrznje u vasim recima pa niko od vas nije ziveo u to vreme
    Ал да је живео и да је пао шака усташким зликовцима, не би више живео.
    Да нам је неки предак био близу тим злочинцима, не би више живео.
    Зато што се поновило деведесетих.
    Зато што су људи убијани ни криви ни дужни.
    Зато мржња према злу, иако "нико од нас није живео у то време". Као да мораш да живиш свугде где се зло одиграва да би га осуђивао. Ако не дотиче моје дупе, онда нема везе, јел?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #14

    Odgovor: Krv i pepeo Jasenovca

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    postoje i oni koji velicaju Drazu, Mladica, Arkana i slicne...
    Evo, ja veličam Dražu. I?

    I idu mi na živaC osobe koje ga konstantno trpaju u isti koš sa novokomponovanim ratnim zločincima.

    Neobrazovanost ili podmukla zla namera?

    Tipujem na ovo drugo.

  15. #15

    Odgovor: Krv i pepeo Jasenovca

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Evo, ja veličam Dražu. I?

    I idu mi na živaC osobe koje ga konstantno trpaju u isti koš sa novokomponovanim ratnim zločincima.

    Neobrazovanost ili podmukla zla namera?

    Tipujem na ovo drugo.
    I meni ide na zivac trpanje savremene Hrvatske sa NDH u isti kos i mislim da je cista zla namera...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ana Magda - Pepeo davnih
    Autor Persefona u forumu Srpska poezija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.01.2013, 10:38
  2. Prah i pepeo...
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 17.04.2010, 01:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •