Australian Open 2009. - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 33 od ukupno 33
  1. #31

    Odgovor: Australian Open 2009.

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    I na kraju da kazem da ne bih voljela da izjednaci ili prestigne Samprasov rekord(bas sam zloća).
    it mejks as 2
    moomoo meee jooouu
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Australian Open 2009.

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Uzivanje je gledati Rodzera kako igra. Medjutim... ne volim njegovu aroganciju.
    tu se slažem u potpunosti... dobro su poznati Federerovi komentari na račun Noleta i Mareja posle osvajanja nekih turnira... da ih ne ponavljam
    da je pobedio bio bi srećan - ovaj put bi pokazao da mu je bilo stalo (kao i na US Openu) dok bi za tugu poraženog bio nezainteresovan

    Nadal je zato odgovorio ovako:

    imena autora
    su upisana u
    komentaru slike
    Sta reci o Rodzerovom ponasanju na dodjeli trofeja? Iako nije mogao da zadrzi suze, pokvario je Rafino slavlje. Ukrao je Rafin "spotlight"...

    I na kraju da kazem da ne bih voljela da izjednaci ili prestigne Samprasov rekord [COLOR="Silver"](bas sam zloća)
    it mejks as 2
    a mene nije briga da li će ga prestići, ili ne
    ... nisam navijao ni za Samprasa kao što ne navijam ni za federera
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Australian Open 2009.

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Bez obzira sto je Federer bio favorit u ocima mnogih, ako ni zbog cega ono zbog duzine polufinalnog meca, ja sam svim srcem navijala za Rafu . Opet kazem, mozda nema Federerovu gracionznost, ali Rafa je podjednako teniski genije. Ako Rodzer svara umjestnost udaranjem teniske loptice, Rafael svara umjestnost pobjedjivanjem teniskom meca. On to radi intelektom, harizmom, mentalnom snagom, brzinom, odbranom koja prelazi u napad, pametnim udarcima, i onim sto je mozda najvaznije vjestinom da ignorise svu negativnu energiju, iliti ono sto ometa. Ovo poslednje je mozda i najteze.

    U svakom slucaju potpuno zasluzena 1. titula na AO i 6. grand slam titula, i to sa samo 22 godine. Jedini je igrac posle Agasija koji je osvajao GS titule na svim povrsinama.

    Uzivanje je gledati Rodzera kako igra. Medjutim... ne volim njegovu aroganciju.

    Sta reci o Rodzerovom ponasanju na dodjeli trofeja? Iako nije mogao da zadrzi suze, pokvario je Rafino slavlje. Ukrao je Rafin "spotlight"...

    I na kraju da kazem da ne bih voljela da izjednaci ili prestigne Samprasov rekord (bas sam zloća).
    Bas si u pravu,pre bih rekla!
    Sutra je novi dan!
      Vrh

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. US Open 2015.
    Autor davorjanka u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.07.2015, 15:25
  2. Australija open !!!
    Autor zjovan29 u forumu Spomenar
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 29.01.2012, 22:32
  3. US Open 2009
    Autor starsica u forumu Spomenar
    Odgovora: 163
    Poslednja poruka: 15.09.2009, 13:50
  4. Australian Open 2008.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 27.01.2008, 22:25
  5. TENIS: Australian Open 2007.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 28.01.2007, 12:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •