Komplimenti - Strana 2
Strana 2 od 13 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 185

Tema: Komplimenti

  1. #16

    Odgovor: Komplimenti

    A pricaju ljudi svashta....

    Neki dan me smorio lik sa komplimentima,krajnje izlizanim...

    LIK: ti si tako neobichna,lepa,izgledash ko Brizit Bardo...
    Znash ko je Brizit Bardo?
    E ti si lepa ko ona...
    i zgodna si...i posebna...totalno neobicha i drugachija od ostalih cura...

    JA: Znam,jako sam pametna...

    LIK: da da neobichno si intaligentna,sjajna su ti razmishljanja,
    znachi ono prichash ko da imash 100godina...

    JA: Pa kazem ti jako sam pametna...

    .
    .
    .
    Poruku je izmenio Kill Bill, 25.03.2007 u 18:51

    Ubica mekog srca.

  2. #17

    Odgovor: Komplimenti

    Kažu mi baš si slatka, imaš lepe oči......

    Ne crvenim kada dobijem kompliment, a moj odgovor uglavnom bude ''znam'', a ponekad ubacim uz to znam ''hvala''
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  3. #18

    Odgovor: Komplimenti

    Uglavnom mi govore da sam simpaticna, a ja !
    Najbolje je bilo kad mi je na ulici neki Ciga sto peva viknuo:''E, zenska!''
    Ipak najlepsi su komplimenti na racun kuvanja!

  4. #19

    Odgovor: Komplimenti

    Uau, obukla si suknju?! Nice! - Ma da, omaklo mi se, vidiš kako ja umem da iznenadim
    Super čarape
    Lepe cipele
    Kakav interesantan novčanik, jel' to ručni rad?!?!
    Jesi se ti to kanda malo ugojila? - Ma ne, samo sam se ošišala skroz na kratko
    You look like an idiot (kolega s' posla kaže, kada se ja spremam da sednem na biciklić sa zavrnutim pantalonama do kolena). - Yes I know

    Obično se zahvalim, davno sam prestala da crvenim.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  5. #20

    Odgovor: Komplimenti

    Obično mi kažu da ne izgledam kao osoba koja toliko vremena provodi na netu. Pretpostavljam da je to kompliment, kada dođe od takvih ljudi.

  6. #21

    Odgovor: Komplimenti

    Ti si mnogo lepa zena. Ja nikad nisam ni video lepsu! Dobro, mozda Lara Kroft, ali ti bi mogla super da glumis umesto nje!

    E kad ti tako nesto kaze onaj koga si rodio, na sve druge nekako zaboravis. Figurativno. Nadobijala sam ih se u zivotu puno. Umem da ih primim, zajebavam se pa vratim "Nisam kriva majke mi, to keva i cale sta su uradili - uradili" itd... Nekako su mi u zivotu uvek bili drazi oni koji se odnose na mene kao coveka, nego oni u erotsko - estetskom smislu, mada prijaju, nece da lazem. Necu ni da ih navodim, samo su moji
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #22

    Odgovor: Komplimenti

    Najvise dobijem komplimenta za godine,malo se zbune kad kazem koliko imam godine....ali samo me gledaju,ne kazu bas svasta,valjda moja faca kaze da od mene sto dalje tim bolje
    No me toques

  8. #23

    Odgovor: Komplimenti

    Ih... Pa, odavno ne crvenim na komplimente. Imam ogledalo, znam kako izgledam , a znam i kako se osećam ... ponekad. I kad se tako osećam... ponekad... pa kad mi se nacrta neki lik sa kojekakvim izjavama... samo me iznervira... .
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  9. #24

    Odgovor: Komplimenti

    Bez lazne skromnosti, nekako sam vec navikla na komplimente-tipa lepa i zgodna.Sad me mnogo vise impresionira, kad mi neko kaze da sam inteligentna.To je mnogo znacajniji kompliment od fizickih komentara.Kakva je moja reakcija na kompliment-kiseo osmeh i :"Da,da.."

  10. #25

    Odgovor: Komplimenti

    Pitala me cerkina vaspitacica:"Mama Z. da li postoji bar jedan dan kada vi niste nasmejani? Vi kad udjete ovde obasjate celu sobu"

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  11. #26

    Odgovor: Komplimenti

    meni kazu ... Maşallah !
    ne znam şta im to znai
    Ko je za jednu voznjicu

  12. #27

    02 Odgovor: Komplimenti

    Da sam blesava (pozitvno) još uvek... kada se setim još nečega ovako pametnog dopisaću...


    Uvek kažem '' hvala '' uz neizbežni osmeh

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  13. #28

    Odgovor: Komplimenti

    uz one estetske komplimente.. najdraze mi je kad me neko pohvali kao osobu, prijatelja.. mada, uvek ali uvek pocrvenim.. i uvek se smotam i izvalim neko stidljivo "Hvala"..
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #29

    Odgovor: Komplimenti

    Komplimenti, komplimenti....

    Nisam ja neki lepotan, tako da mi tu retko udele neki kompliment, osim ponekada, kada kazu: Joj, vid'ga sto je sladak (a i to jaaaaaaaako retko, uglavnom od nekih ortakinja). Cudi me da mi niko ne komentarise nosinu, koja je produkt visestrukih lomljenja istog. Valjda ce za par godina da pocne da mi pasuje uz facu.

    Obicno mi kazu: Ti si lud! Ti si totalno lud, a i to je uvek propraceno smehom do suza (sta cu, znam da izvalim). Sad, ne znam dal je to kompliment...

    Nekad mi kazzu da sam sarmantan... blah... ne znam bas. mozda. Al to vec nije na meni da kazem dal je tacno or not. Tako da necu u to dublje zalaziti.

    I najcesce mi daju komplimente sto se tice pisanja pesama, tu bas kupim simpatije.


    A da.
    I u svlacionici je uglavnom neizostavno: "Stane, sta si radio sa tim rukama, covjece?!"

    Koristio sam ih, naravno

    Uglavnom je to upuceno na neverovatan tonus doticnih misica i na brdo oziljaka koje imam po rukama (bez '?', molim).

    Ajd, ajd, ostali, nemo' se stidite.
    Nije bitno koliko jako udaras, vec koliko jako mozes biti udaren a da ne padnes.

    Uberi cvet, jer ce uvenuti iako ga ne uberes.

  15. #30

    Odgovor: Komplimenti

    Ima nešto u meni..

    Hehehehe, ja to znam ali mi je fora to čuti. Mislim, da nema, tko bi mene trpio i zašto?

    A godine.. Ja sam s 24 rodila a doktor (mladi) je rekao da izgledam kao njegova susjeda od 18

    Jbg, bit ću mladolika uvijek
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 2 od 13 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •