Da li se vidimo očima muškaraca?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 42
  1. #1

    Da li se vidimo očima muškaraca?

    Nešto razmišljam (znam, boleće me glava)... Većina žena je prosto opterećena svojim izgledom. To ide do takvih krajnosti da se po neki put graniči sa glupošću. U svemu tome mediji ne pomažu. Na sve strane gledamo reklame o "famoznim" multipraktik sredstvima od kojih za tri dana skinete 25 kilograma i ogrubelu kožu sa peta ili šta već... Moj muž tvrdi da muškarci ne obraćaju pažnju na gomilu stvari dok im same žene na to ne skrenu pažnju.
    Uzeću svoj primer. Od kada znam za sebe imala sam višak kilograma, oštar jezik, fantastičan smisao za humor i po priči mnogih, najlepše oči i osmeh. Nikad mi ni kilogrami ni naočere nisu bili prepreka da oko sebe imam sjajne muškarce. Nedavno mi je jedna zlobna i zavidna poznanica čak rekla: nije mi jasno kako si smuvala takvog frajera, misleći na mog muža (koji je zaista frajer!)

    I eto pitanja: da li smo ikad razmišljale o tome kako nas u stvari vide muškarci?
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  2. #2

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    da li smo ikad razmišljale o tome kako nas u stvari vide muškarci?
    kad bolje razmislim (i vec me boli glava ) mislim da nisam uglavnom mi je bilo bitno da se sama sebi dopadnem, a valjda kad sam zadovoljna sobom, to se vidi nije mi bitno sta drugi misle o meni, da l' ce da kazu da sam debela ili da imam kurje oci, bitno mi je kako se ja sa time osecam.. moze tip da mi kaze da izgledam jako dobro, ali ako se ja tako ne osecam, jebo ti to sve dok se u svojoj kozi osecam dobro, dotle ce moje samopouzdanje biti onakvo kakvo zelim a kad sam samozadovoljna, i muskarci ce da me vide kao takvu a ne kao iskompleksiranu devojcicu koja se jos brine da li su joj sise dovoljno narasle za grudnjak a Bogu hvala, na meni bar materijala ima
    tako da.. muskarci ce me videti onavom kakva sam, bez lazne sminke ili dekoracije, koliko god sminke na sebi imala pod terminom "muskarci" mislim na one koji u meni nece videti stvar koju bi samo da skinu (a tako se lepo namincam kad izadjem ), vec ce pored odece gledati da na meni uoce nesto pored toga sta sam navukla i obukla
    a sta na meni vide? Paaaaaaa.. osmeh uglavnom sam nasmejana a to je, verujem naivno, bitno da se dopadnes nekom makar izgledao kao kit
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #3

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    Uh, sad mi je lakše... Nisam sama u svom mišljenju (popila sam diklofenčić, glavobolja prošla).
    Ako se sama sebi dopadnem (a to je u 98,5%) niko i ništa me ne može izbaciti iz ravnoteže ili poljuljati (čak ni večiti mamin prigovor na frizuru) ali ako sam u onih preostalih 1,5% ne pomaže ni jedan kompliment!
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  4. #4

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    Pojma nemam kako me vide, ali mislim da to ne zavisi od toga da li su mi obrve savršeno očupane, a lak za nokte usklađen... Mislim da to prvenstveno zavisi od toga koje "zrake zračim kroz zrak"... Žena koja je zadovoljna sobom je uvek lep prizor...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  5. #5

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    Svaka žena ima nešto u sebi, što zrači.

    Spoljni izgled je samo dodatna korekcija unutrašnjeg sjaja.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  6. #6

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    ravničarkakaže:
    Nedavno mi je jedna zlobna i zavidna poznanica čak rekla: nije mi jasno kako si smuvala takvog frajera
    Ovakve rečenice mi uvek izmame osmeh...
    Više puta sam imala priliku da ih čujem...
    Moj odgovor bi uvek bio isti:nisam ga ni muvala...on je mene

    Da li se vidim u očima muškarca?...Definitivno ne...jer,ne zanima me to kako se vidim u njegovim očima,ne bi to bila ja..folirala bi se...ne,zanima me kako ja vidim njega,a obično vidim baš ono što treba.

    Nikad mi ni kilogrami ni naočere nisu bili prepreka da oko sebe imam sjajne muškarce.
    Pa i zašto bi?Da ti je bila prepreka,ne bi ih ni bilo oko tebe,tih sjajnih.
    Ni meni takođe..ni sa viškom,ni bez njega .

  7. #7

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    i da hoću, ne mogu da se vidim onako kako me oni vide jer me uglavnom gledaju u dupe, a ja ga ne vidim..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  8. #8

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    Koliko mi muškarci vidimo kod žena ono što one smatraju da je važno nisam baš siguran. Često slušam razgovor na tu temu (sticajem okolnosti radim u pretežno "ženskoj" firmi).
    Koleginica koja je svakog dana ušuškana u neki od naj brendova, sa telom zmije stvarno je riba - dok ne progovori. Ima i slučajeva da su toliko "prirodne" da verujem da majka priroda vapi de je se na trenutak odreknu bar što se mirisa tiče.
    Daleko od toga da izgled nije bitan. U svakom od nas čuči mali esteta koji mora da se pobuni.
    Verujem da svaki muškarac ima oči samo za jednu ženu, samo mora da je ugleda u pravom trenutku.
    RAVNICAR

  9. #9

    14 Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    Citat ravnicarkin muz kaže: Pogledaj poruku
    Koliko mi muškarci vidimo kod žena ono što one smatraju da je važno nisam baš siguran. Često slušam razgovor na tu temu (sticajem okolnosti radim u pretežno "ženskoj" firmi).
    Koleginica koja je svakog dana ušuškana u neki od naj brendova, sa telom zmije stvarno je riba - dok ne progovori. Ima i slučajeva da su toliko "prirodne" da verujem da majka priroda vapi de je se na trenutak odreknu bar što se mirisa tiče.
    Brend, ''mlado, bludno i pohotno telo'' , ne mogu da stvore ''ono - nešto'' u meni / nama.
    Fasada.
    Daleko od toga da ne bi trebalo raditi na sebi.
    Kako u duhovnom, tako i kada je fizički izgled u pitanju.
    Malo dobre volje, šetnja, igranje, skakutanje - jednom rečju biti zadovoljan / zadovoljna sobom. Biti svoja. Samim tim ću da, kao što reče
    NSdjanka:
    "zrake zračim kroz zrak"
    Citat ravnicarkin muz kaže: Pogledaj poruku
    Verujem da svaki muškarac ima oči samo za jednu ženu, samo mora da je ugleda u pravom trenutku.
    Tek toliko. Smatram da je ovo doba žena, i samo ću da se nadovežem: ugledao me je u pravom trenutku - koji sam izabrala.
    To je već diskusija za drugu temu.
    Poruku je izmenio Kitty, 17.01.2009 u 21:44 Razlog: slovce
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #10

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Pojma nemam kako me vide, ali mislim da to ne zavisi od toga da li su mi obrve savršeno očupane, a lak za nokte usklađen... Mislim da to prvenstveno zavisi od toga koje "zrake zračim kroz zrak"... Žena koja je zadovoljna sobom je uvek lep prizor...
    Moja fasada mi je bitna u određenoj meri i volim da izgledam najbolje što mogu. Njom ostavljam prvi utisak. Prvo na sebe ujutru pa onda na sve oko sebe. Možda sam ja neka picajzla, ali tako je i to sam ja. Mislim da svaka žena koja drži do sebe voli ogledalo, da joj je rad na fasadi rutina i da one koje kažu da im nije bitno kako izgledaju lažu (ili se teše) kako bi istakle u prvi plan svoje duhovne vrednosti. Možda i grešim, ima nas raznih.
    Čupam obrve i u nemogućim okolnostima. Ne bih bila zadovoljna kada bi mi obrve bile nepočupane, ne bih bila zadovoljna kada bih bila brkata i dlakava, ne bih bila zadovoljna kada bi mi lice bilo krivo ili prepuno akni, ne bih bila zadovoljna kada bi mi zubi bili pokvareni, kada bih bila nosivosti omanjeg kita, ne bih bila zadovoljna kada bih morala da se uvlačim u neke krpe u kojima ne mogu ni da se zamislim, već bih samo, da su okolnosti takve, naučila da živim sa tim ako je to nešto što ne mogu da promenim i opet bi moj zrak našao neki put.
    Slažem se da ono u nama ima primat. Ali - kada sam zadovoljna kompletno sobom, ja tada i zračim. U očima muškarca se vidim, to je moje najbolje ogledalo i ono govori A drago mi je što je moja fasada privukla one oči koje me sada gledaju od iznutra
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #11

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    Još dok sam nakon pisanja prethodnog čitala šta sam napisala, znala sam da će verovatno dobar deo toga biti pogrešno protumačen... Naravno da nisam mislila na to da je dovoljno da budemo ono što jesmo pa makar i zakrmačene... Daleko od toga... Mislila sam prvenstveno na to da jednom muškarcu neće pasti na pamet da proverava da li mi je jedna obrva tanja od druge, ili da li mi je lak na nogama isti kao i na rukama, pogotovo neće skidati čarape da to proveri... Mislim da njima nije važna svaka sitnica u toj meri u kojoj je nama... Slažem se da je celokupan utisak bitan ali nije i presudan... Ima toliko skockanih žena bez truna samopouzdanja... Zašto, ko zna... Ali mislim da je ipak samopouzdanje to nešto što zrači...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  12. #12

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    Ja tebe nisam pogrešno protumačila, samo sam se poslužila onim što si napisala da se nadovežem na zadovoljnu ženu
    I zaboravih da dodam, ponekad mi se učini da ravničarkin muž piše ženski pomislila sam da su pobrkali nickove
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #13

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    JI zaboravih da dodam, ponekad mi se učini da ravničarkin muž piše ženski pomislila sam da su pobrkali nickove
    Predrasude, predrasude...
    Šta ti znači to: piše ženski?
    Veruj mi na reč muško je!
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  14. #14

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    Paaaaaa to sam ja htela da kažem da mi se učini nekad da razmišlja kao žensko, znaš. Nisam mislila da će biti tako nerazumljivo. Nema potrebe da me ubeđuješ, samo vozi učini se meni svašta više puta na dan
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #15

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    Citat ravnicari kaže: Pogledaj poruku
    ....

    I eto pitanja: da li smo ikad razmišljale o tome kako nas u stvari vide muškarci?

    jesam....i veze nema sa onim kako me oni vide....

    ponekad bi htela te njihove ochi....da se gledam....pa da mi bude bolje....

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...
    Autor Bishop u forumu Pričaonica
    Odgovora: 1086
    Poslednja poruka: 16.11.2015, 13:14
  2. Šta vas najviše nervira kod muškaraca?
    Autor _baba_ u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 330
    Poslednja poruka: 27.07.2012, 03:30
  3. Žene varaju više i bolje od muškaraca
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.04.2010, 19:59
  4. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 13:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •