Da li se vidimo očima muškaraca? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 42 od ukupno 42
  1. #31

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    Citat dori kaže: Pogledaj poruku
    "Vide"nas onako kako sebe prezentujemo, nas stav, ponasanje, nacin komunikacije....Mislim da nas ne vide odnsono ne prezentuje nas samo garderoba koju nosimo....Ali vecina zena na zalost nacin odevanja dozivljava kao odraz u muskim " ogledalcima"..
    Ima i toga, ali nadam se da vecina muskaraca ceni " ovo " prvo sto sam navela...
    Ne nadaj se previse...
    Ne kazem da oni ne primecuju sve to sto si navela i da to nema nikakvog uticaja na njih.....ali mislim da je njihov bazican pogled prema nama nesto sto mi zaista ne mozemo da skapiramo...i zaista mislim da bi sve bile sokirane i razocarane kada bi bar na jedan momenat mogli da se pogledamo njihovim ocima...

  2. #32

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    Citat ravnicari kaže: Pogledaj poruku
    I eto pitanja: da li smo ikad razmišljale o tome kako nas u stvari vide muškarci?
    Kako koji muškarac.

    Mnogo puta sam se zapitala zašto uvijek u usporedbi moje starije seke i mene ja izvučem ljepši kraj. I dan danas mi nije jasno iako mi je dano logično obrazloženje.

    Ali.. Što sam starija, to se manje opterečujem time. Ili sam im ok ili nisam.

    Dakle - da li se vidim očima muškaraca? Ne trudim se vidjeti.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #33

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    Muskarci su vizuelni tipovi tako da mnogima ,cini mi se,nije puno vazno sta zena prica.
    Doduse nisu detaljisti pa da vide ono sto zena vidi....stomacic,celulit,koji gram vise...
    Uglavnom *vide* zenu koja zraci samopouzdanjem i seksipilom ali ne preterano.
    Poruku je izmenio lado, 06.10.2010 u 01:06
    Najveca vlast je vladati sobom.

  4. #34

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ne,to je nemoguca misija
    subjektivni smo u percepciji sebe toliko da nema sanse da prihvatimo da smo drukciji od onog sto mislimo da jesmo




    Vidimo sebe i sve oko sebe uvek i samo soBstvenim ocima i ne mere drugacije.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  5. #35

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    od mene se boje..ja pojma nemam zbog čega..i izbjegavaju me...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  6. #36

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    Ne mogu da generalizujem za sve musarce, ali za neke (msm. vecinu) mogu. Itekako je 'povratna informacija' nacin na koji komuniciraju - verbalno/ne verbalno... mogu da procenim onog koji se lozi, koji me respektuje, od onog koji je distanciran, nezainteresovan.... Stvar je u tome, da cu vise paznje (mozganje o 'sta mi misli'), da posvetim onom - do cijeg misljenja mi je stalo. LM, msm da zene i intuitivno mogu da procene 'u koji kosh' ce da ih strpa neki muskarac: da l' je vide kao ribu, drugarcinu, 'plitak tanjir', biser ili rotvajlera. Ja bar mogu..... dok oni 'citaju' mene, ja sam vec njih procitala

  7. #37

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    Vide nas isto onako kako mi vidimo njih...ne razumem zasto bi muskarac drugacije video zenu i obrunuto,kada smo svi ljudi sa istim potrebama. Ostalo su sve nijanse predrasuda i nekih predstava,sa raznoraznih uticaja. Muskarac moze da idealizuje,isto kao i zena...sve je to isto,samo zene vole da preteruju,preispituju,gnjave i dosadjuju sa ne potrebnim stvarima.Napokon,s druge strane isto stoji i sa muskarcima.

    Stvarno me ne zanima kako me vide,vec da li me cuju...
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  8. #38

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    Citat lenjivica kaže: Pogledaj poruku
    Stvarno me ne zanima kako me vide,vec da li me cuju...

    (ali, nije loše znati)
    Naravno čast izuzecima, but (ja sam mišljenja da) baš u tom grmu i leškari (kao zec) "uzročnoposledična povezanost" oka
    i uha.
    Čuće te baš onako kako te vide.

    Ako se zenica raširi.. zeka odma' skače hop-hop-hop.. i sluša.
    Ako se ne raširi, ili nedoBog skupi.. mo'š ti da verglaš Rat&Mir .. da dubiš na trepavicama,
    ma mo'š da se skineš do pola (il' "nedoBog" do gola )..
    da sinhrono prenosiš najdražu mu utakmicu i to ispred teleVizora
    neće te čuti.

    .. jer te ne "vidi".

    PS. ali ćeš mu sigurno i tak'a "nevidljiva" zasmetati, pa ti možda doleti i neka "Baki"papuča (il' beše cepanica)

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #39

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Muskarci su vizuelni tipovi tako da mnogima ,cini mi se,nije puno vazno sta zena prica.
    Doduse nisu detaljisti pa da vide ono sto zena vidi....stomacic,celulit,koji gram vise...
    Uglavnom *vide* zenu koja zraci samopouzdanjem i seksipilom ali ne preterano.
    Pardon
    Mozda vas mi posmatramo i iz drugog ugla
    -şta zena pria ? Pa naravno şto manje da zvoca
    -celulit ? Lenuga koji gram vişe ? Pa nek mrdne guzicu
    -seksipil ?
    Ko je za jednu voznjicu

  10. #40

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Pardon
    Mozda vas mi posmatramo i iz drugog ugla
    -şta zena pria ? Pa naravno şto manje da zvoca
    -celulit ? Lenuga koji gram vişe ? Pa nek mrdne guzicu
    -seksipil ?
    To i ja rekoh gledate nas drugim ocima.
    Ono sto je nama zenama strasno vi to i ne primecujete.
    Ali zato zapazite ono sto mislimo da nije tako vazno.

    Mnogo puta sam cula u prolazu muskarce da komentarisu da vole prirodne devojke ili zene bez sminke.
    Mi zene mislimo da smo lepe ako naduvamo usta silikonom i da je to seksipil a ja mislim da se muskarci groze da ljube plastiku.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  11. #41

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    Kako nas muškarci vide?

    Ja se ovih dana pitam baš to ali ne u bukvalnom smislu.

    Što se tiše bukvalnog vidjenja žena, ja mislim da svaki muškarac prvo zapazi držanje kod žene a onda telesne atribute.Mogu oni sad da oponiraju koliko hoće ali je naučno dokazano da su muškarci vizuelni tipovi.Znači zapažaju ženinu lepotu.Ako žena nije lepa a ako je recimo šarmantna i to im upada u oči.

    Bilo bi interesantno videti sebe očima muškarca bar na pet minuta jer bismo shvatile da mi žene pridajemo važnosti nekim drugim stvarima u odnosu na njih.

    A bilo bi lepo i da još neki muškarac odgovori na ovu temu,da nam malo izoštri sliku
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  12. #42

    Odgovor: Da li se vidimo očima muškaraca?

    Ma ja mogu da se vidim samo svojim očima jer mi je taj pogled najvažniji.
    A oni vide samo ono što u tom trenutku žele...mislim kad bace pogled na nas.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Hajde da vidimo šta vas je danas snašlo...
    Autor Bishop u forumu Pričaonica
    Odgovora: 1086
    Poslednja poruka: 16.11.2015, 13:14
  2. Šta vas najviše nervira kod muškaraca?
    Autor _baba_ u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 330
    Poslednja poruka: 27.07.2012, 03:30
  3. Žene varaju više i bolje od muškaraca
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.04.2010, 19:59
  4. Šta zaista vidimo
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2006, 13:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •