Odsustvo komunikacije - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 17 od ukupno 17
  1. #16

    Odgovor: Odsustvo komunikacije

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Prečesto se opterećujemo rečima i načinom na koji se mi izražavamo umesto da se usresredimo da čujemo sagovornika.
    A tek ljudi koji jedva čekaju da završiš, da mogu da opletu svoje. To me umara, odbija, i nemam želju da se prilagođavam.
    Ja jedino imam problem u komunikaciji sa čudnim, tihim ljudima, jer sam po prirodi pričljiva...a takve osobe, koje ćute, promatraju, čine me nervoznom...misle ako ćute, da su mudriji.
    Sve više zadovoljstva nalazim u komunikaciji isključivo sa ljudima sa kojima se razumijem u par izgovorenih riječi...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #17

    Odgovor: Odsustvo komunikacije

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Ja jedino imam problem u komunikaciji sa čudnim, tihim ljudima, jer sam po prirodi pričljiva...a takve osobe, koje ćute, promatraju, čine me nervoznom...misle ako ćute, da su mudriji.
    Lajavica sam i ja. Ne volim ljude kojima moram da čupam reči iz usta, večne posmatrače i slušaoce kamenog lica i u pozi kao da nose bistu na sopstvenim nogama. Koliko god da sam lajava, nisam ona što drži monologe i uživa u tome. Ne komuniciram sa onima od kojih nemam nikakvu povratnu reakciju. Zamaraju me takvi. I nisam spremna u nedogled da čekam da iz njih krene bujica reči. A znam, uvek krene jednom.
    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Sve više zadovoljstva nalazim u komunikaciji isključivo sa ljudima sa kojima se razumijem u par izgovorenih riječi...

    I bez reči. Pogledom. Dodirom. Gestom. Ćutanjem.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Porodiljsko odsustvo
    Autor Cecara u forumu Posao
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.06.2012, 09:09
  2. Elementi komunikacije
    Autor Videmir u forumu Filozofija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 07.08.2010, 20:32
  3. NLO - Odsustvo dokaza nije dokaz odsustva
    Autor AdrijanKronauer u forumu Astronomija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 22.02.2010, 14:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •