Da li imate probleme sa nosom? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 40
  1. #31

    Odgovor: Da li imate probleme sa nosom?

    Gledaj u se i u svoje kljuse!
    Ne razumijem ljude koji imaju potrebu da zabadaju nos u tuđe živote umjesto da se bave svojim. Prije su me takvi ljudi znali izbaciti iz cipela ali sam vremenom naučila da se ogradim od njih i njihovih priča.

  2. #32

    Odgovor: Da li imate probleme sa nosom?

    Ne trudim se da se mešam u tudje poslove, osim kada me ili zamole za pomoć ili kada prosudim da žele pomoć, a neće da pitaju. U ostalim situacijama... dovoljno mi je da dam do znanja da sam na raspolaganju, i da ostanem na tome do daljnjeg.
    Postoji par ljud, kojima se vrlo umešam komentarom, pa čak mogu da budem i isključiva da "to tako treba" ali isti ti imaju jednaku slobodu da kažu svoje mišljenje i nametnu njihov stav.
    Umem jako dobro da slušam ali sam oštra u komentarima i vrlo direktna jer i ja volim da mi se kaže direktno a ne da mi se " uvija u oblande" ...
    Drugi znaju o meni tačno onliko koliko im ja dozvolim.
    Nervira me tuđa radoznalost.
    Ako želim - odgovorim, ako ne želim - od*ebem.
    Što je veće insistiranje, to je neprijatnije od*ebavanje.
    Ali me ne grize savest zbog toga. Ko se mača lati... je'te...

    E, sad...nekada umem da budem zubna bolest...ali to je rezervisano isključivo za najbliže prijatelje... blago njima...
    Ćuti i prenesi dalje....

  3. #33

    Odgovor: Da li imate probleme sa nosom?

    Citat Sonja kaže: Pogledaj poruku
    Ne disajne
    Naime, zanima me da li ste imali iskustva sa ljudima koji previse voledu da guraju svoje lepe nosice u vase lonce, ormare, krevete, indekse ?Da li nekad mogu da vas izvedu iz stanja harmonije sa prirodom pitanja tipa - je l' ti nije hladno u tome ili ... kad ces da diplomiras/udas se/imas decu/nadjes decka ili ... ti izlazis svako vece ili .... opet si kupila sebi nesto novo?I tako dalje & tako blize...
    Kakva je uopste vas stav prema ljudima sa ovakvim navikama?Da li ste i sami ponekad takvi?
    a prvo mi pade na pamet velik nos i ponos.
    onda devijacije
    a na kraju ispadne da se pise o komsijama i njihovim nosevimaa imaju oni to i culo njuha im funkcionise

  4. #34

    Odgovor: Da li imate probleme sa nosom?




    jok
    ja nemam



    ali drugi imaju ... ako jače zalupim vrata ... dok vire i njooškajoo ...







    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #35

    Odgovor: Da li imate probleme sa nosom?

    Ne gledam nikada u tudj novcanik,kuhinju i spavacu sobu.

    A sto se nosa tice,tata mi je govorio kad sam ljuta da mi
    je nos podignut kao"francuska puska".

  6. #36

    Odgovor: Da li imate probleme sa nosom?

    Problemi sa tudjim /svudazabadajućim/ nosevima se prosto rešavaju ---> neugodnim mirisima....
    Pa ko voli da miriše....nek' miriše ....


  7. #37

    Odgovor: Da li imate probleme sa nosom?

    Imam malo koristim beconaseNe podnosim,kada neko trpa svoju njusku tamo gde joj nije mestoGrozim se od takvih likova,koji ocigledno nemaju svoj zivot,ili su toliko nezadovoljni, pa ne znaju sta ce od mukeJa licno znam da procenim,imam taj dar da osetim neke stvari kod drugih ljudi,ali ne opterecujem se oko toga,gledam sebe i svoj zivotako mogu da pomognem nekom od srca pomocicu,ako ne necu ni da odmognem.Nikad se ne petljam,tamo gde mi nije mesto

  8. #38

    Odgovor: Da li imate probleme sa nosom?

    Hm, postoje stvari koje prolaze mimo mene ali postoje stvari zbog kojih baš "trgnem penu"!
    Recimo pitanja tipa: što si se ošišala (šta te briga), kada ćeš da rodiš drugo dete pa još ako je preko sina tipa a kada će mama da ti rodi seku ili batu (kao da mogu da rodim slona), jao jesili se to ti ugojila (i to kada je evidentno da sam oslabila)...
    Ima toga sigurno još, setiću se...

  9. #39

    Da li imate probleme sa nosom?

    Postoji ono bolesno posmatranje tuđeg života u svakom njegovom segmentu,a naroito u onom najličnijem i skrivenom,koje nazivamo voajerizmom.
    Uvek je praćeno radoznalošću bez granica.

    Ali,ne mislim kako smo kategoriju voajera ''iscrpli'' ljudima očiju uprtih u tuđ život.
    Postoje i ''duševni voajeri'',ljudi koji ''posmatraju'' kroz intrige,priče,tračeve tuđe živote,raspituju se za sitnice nečije privatnosti bez imalo stida.Možete im biti sasvim nepoznati,ali ako se u jednom trenutku,i nekog razloganađete u žiži interesovanja svog okruženja,oni će biti tu negde-duševni voajeri-da malo ''pročačkaju''.
    Iako vas ne znaju,iako od toga nemaju naročite koristi,oni se raspituju o vama i vašem životu.Duševni voajeri ''žive'' vašu,ličnu peripetiju bilo da je u pitanju ljubavna zgoda,ili lečenje alkoholizma.

    Koliko je takvih voajera među nama?Jesmo li i sami bili jedan/jedna od njih?
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  10. #40

    14 Odgovor: Da li imate probleme sa nosom?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Upravo tako. Meni drage, bliske mi osobe će čekati da im sama kažem ako imam šta i ako imam potrebu da se otvorim, ili će me pak samo posmatrati i bez i jednog suvišnog pitanja znati sve neizgovoreno.




    Za osobe iz druge kategorije, sa veelikim nosevima, imam jednostavno rešenje... (poraslo se, odraslo ) .
    Krenem da pričam sa njima, lepo i pristojno, kao sav normalan svet ... Napravim pauzu, i direktno postavim pitanje: ''Šta ima? - Nema ništa... Ma, hajdete, molim Vas... Znamo se... Tačnije - znam, kao što i Vi pokušavate da saznate, ili ste možda znali pre mene (u ovakvoj složenici uspem da zbunim i njih, a i sebe) ...
    E, pa to je već Vaš problem... Naučićete, kada porastete...''
    ... (jeste malo bezobrazno, ali ovakav model ponašanja uvek upali...)


    Svakome - prema zaslugama.

    Ne nerviraju me takve osobe, nemam vremena
    Žalosno je što ne žive, i uživaju u svom životu - jednom - jedinom.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Da li imate kućnog ljubimca?
    Autor Kunic u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 168
    Poslednja poruka: 10.12.2018, 09:32
  2. Imate li fobiju?
    Autor bebagm u forumu Psihologija
    Odgovora: 121
    Poslednja poruka: 20.08.2012, 15:30
  3. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 03.08.2011, 14:03
  4. Imate li jelku?
    Autor yige_gui u forumu Spomenar
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.01.2008, 16:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •