Hrvati i mržnja prema Srbiji... još uvek? - Strana 28
Strana 28 od 28 PrvaPrva ... 18262728
Prikaz rezultata 406 do 413 od ukupno 413
  1. #406

    Odgovor: Mržnja Hrvata i nas?! Još uvek ?!?

    Citat Vojkan92 kaže: Pogledaj poruku

    Pobeci od svog porekla je nemoguce ma gde se utopio.

    Slazem se ali i pored toga svoga , ne moras da mrzis drugog... Voli i veruj u svoje al nemoj da nrzis moje.....

  2. #407

    Odgovor: Mržnja Hrvata i nas?! Još uvek ?!?

    Ma...sreća što su Hrvati ušli u EU !
    Ovako će ih, valjda, neko naterati da poštuju zakone, polože račune za sve a i da udome (venčanjem) likove poput našeg novog blogera, CyberKrmka i njegovih sledbenika.
    Malo li je...na ovu krizu ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #408

    Odgovor: Mržnja Hrvata i nas?! Još uvek ?!?

    Možda hrvati mrze srbe ali ne i Hrvatice ovo je tekst iz kurira



    Sve više devojaka iz „lijepe njihove“ dolazi na vikend u srpsku prestonicu jer su otkrile da su Srbi najbolji ljubavnici

    BEOGRAD - Ko će kome... Hrvatski forumi preplavljeni su savetima Hrvatica koje su vikend provele u Beogradu. Razlog - seks na brzaka sa, kako su navele, „sjajnim srpskim ljubavnicima“.

    Da tu ima istine potvrdio je i hrvatski Plejboj, koji je nedavno pisao o odlasku Hrvatica u Beograd po „najbolje frajere na Balkanu“. Tada je objavljeno da urbana legenda u Zagrebu glasi da su Srbi posebno obdareni, a da su i veoma dobri ljubavnici, pa je samim tim i seks u Beogradu najbolji. Jedna Hrvatica tom prilikom je izjavila da se napalila na naš naglasak..... sledi nastavak

    Temu je počeo hr portal dakle oni su sami počeli da pišu o ovome Kurir je samo preneo , gomila ljudi na Googlu traži da ovo pročita ima na desetine tekstova o ovome na mnogim balkanskim sajtovima...

  4. #409

    Odgovor: Mržnja Hrvata i nas?! Još uvek ?!?

    ajoooooj opet smo najbolji da pustimo neke druge da budu najbolji ? od toga sto smo najbolji u svemu boli me glava zadnjih 20-jes godina



    worst day of fishing is better than excellent day at work

  5. #410

    Odgovor: Mržnja Hrvata i nas?! Još uvek ?!?

    Prethodni post našeg novog člana je u stilu Blica, Alo, Kurira i slične žute štampe. Ne verujem u fame tipa "Nemci su najvredniji, Brazilci najbolji sa loptom, Srbi najbolji hebači, Rusi najveće pijanice...i sl." Sve je individualno! Ali verujem u to da oni koji zagovaraju mržnju i vaspitavaju buduće generacije da mrze komšije prave tempiranu bombu koja će napraviti mnogo zla.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #411

    Odgovor: Mržnja Hrvata i nas?! Još uvek ?!?

    Eh,sada bi ja postavio jedno pitanje.Da mi onaj koji kaze da nekoga mrzi objasni kakav on to osecaj ima tog vremena dok traje ta njegova mrznja.Do sada sam postavio bezbroj puta to pitanje mrziteljima,ali odgovor nikad nisam dobio.

  7. #412

    Odgovor: Mržnja Hrvata i nas?! Još uvek ?!?

    Citat mladjo2 kaže: Pogledaj poruku
    Eh,sada bi ja postavio jedno pitanje.Da mi onaj koji kaze da nekoga mrzi objasni kakav on to osecaj ima tog vremena dok traje ta njegova mrznja.Do sada sam postavio bezbroj puta to pitanje mrziteljima,ali odgovor nikad nisam dobio.
    Nema gorih nepušača od bivših pušača. Isto je i sa bivšim Srbima.
    Kužiš?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #413

    Odgovor: Mržnja Hrvata i nas?! Još uvek ?!?

    Živim u zapadnobačkom okrugu, pa često odem do "suseda" na zapadu i severu, upoznao sam mnogo ljudi, ali nisam naišao na nacionaliste

    Uglavnom upoznajem mlade 20 do 25 godina, odlazimo tamo često na svirke i festivale, a isto tako oni dolaze ovamo i nikad nije bilo problema. Odlazim tamo i na duže vožnje biciklom po Slavoniji, kolima na more u Istru, bio sam u Zagrebu, Dubrovniku... čak sam i nosio iskaznicu u Puli (na sajmu nautike) gde je sa velikim slovima pisalo "SRBIJA" i opet ništa. Jednostavno, nacionalista ima veoma malo "laju, ali ne grizu", a naši mediji rado prenose sve njihove gluposti da bi skrenuli pažnju sa važnijih stvari.

Strana 28 od 28 PrvaPrva ... 18262728

Slične teme

  1. Kakve ste prema voljenom biću???
    Autor Goga u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 12:47
  2. Svakome prema... zaslugama...
    Autor Goga u forumu Filozofija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 11.11.2009, 00:50
  3. Sportovi Prema Horoskopskom Znaku
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 22.04.2009, 22:12
  4. Mržnja prema LJUDIMA
    Autor SQUAW u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 26.01.2009, 23:07
  5. Da li ste uvek iskreni prema voljenoj osobi?
    Autor LAW1975 u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 07.04.2007, 00:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •