Zasto volim ovaj Forum?! - Strana 17
Strana 17 od 17 PrvaPrva ... 7151617
Prikaz rezultata 241 do 247 od ukupno 247
  1. #241

    Odgovor: Zasto volim ovaj Forum?!

    ~Volem ga jer je naš Vojvođanski
    ~baš je zanimljiv i zabavan
    ~ljudi su fini ,kulturni,obrazovani...a kakvi
    i mogu da budu kad su vojvođani...i tako
    sve naj,naj...za

  2. #242

    Odgovor: Zasto volim ovaj Forum?!

    Zato shto je dobar,i zato shto...Nisam fin,nisam kulturan,ponajmanje obrazovan,da ne kazhem nenachitan...A nisam ni vojvodjanin...Ali sam zato najlepshi!Hehehehehe...
    Me Bring Da Enlightenment...

  3. #243

    Odgovor: Zasto volim ovaj Forum?!

    ponajvise zato sto ne moram da zalazim na forum,hr da bih videla preporuke filmova...Forum.hr je vec odje....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #244

    Odgovor: Zasto volim ovaj Forum?!

    Ne volim ovaj niti jedan drugi forum, ovde sam zato što sam navučen na net
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  5. #245

    Odgovor: Zasto volim ovaj Forum?!

    ne znam jos , tek sam stigao ... mozda se najbolji odgovor krije u tekstu koji sam napisao pre nekoliko meseci ... pa, procenite sami

    Nekako se stalno desi da se sa puta vracam u sumrak. Ono doba dana kada se i Bogovi, na raznim meridijanima, spremaju na pocinak ..
    Ne, ne pratim znakove, to je odvec postala mehanicka radnja ..Osetim miris uzeglog ulja ; to je sunce, ovo nase Vojvodjansko, nemilice przilo polja suncokreta , polja poput zutog mora. Osetim miris zelene stabljike kukuruza; koji ceka avgustovku kisu ``da se klip nalije`` , tako kazu. Osetim miris raspukle zemlje; ove zemlje tezacke, oznojane, posne, u grudvama kao pesnicama prkosnim , zemlje sto radja i use jednako smrt prima …Osetim miris reka; svih onih na kojima sam rastao, bosonog skakao za tankerima, davio se nekoliko puta, vadili me nasmejanog ``opet cu ja kada prodjete sledeci put `` …Reka, poput ruku koje scepaju, al` nezno , pa te nikada vise ne puste.. reka iz kojih vodu pijem , najgoru vodu mogucu , al` moju … u casi svi sastojci zivog organizma , samo josh dusa fali …
    Osetim , ni sam ne znam kako , onaj hleb kvasni, sto ga zovemo ``zdudani`` … jezikom po ustima ga trazim … moj hleb, na mojim njivama nik`o, moje ga snase mesile onim dezmokastim rukama i podlakticom k`o omanje prase , moj ga komsija prodaje , moju dusu hrani.... taj zdudani `lebac beli.
    Vozio sam danas 14 sati, presao preko 1000 kilometara … za 13 sati nisam ubio ni jednog insekta .. u poslednjem satu , u mojoj ravnici, ubio sam 20.000 po kvadratnom santimetru sofersajbne. Oproste mi valjda insekti genocid ovaj, svoji smo , nasi , domaci ..
    E, da .. znam jos i po tome sto niko ne postuje pravila i znakove…Jos kao deca svotali smo se sa znakovima , docrtavali raznorazne piktoresktne likove i pojave ... topali se tako sto smo istopali svaki koji je imao ono ``crveno`` okolo … crveno kao simbol za ``ne smes`` , ``nemoj`` … nikada nije bio dovoljno jak za nas, nije imao tu moc da me ubedi u suprotno ..
    jer suprotnog je ovde taman dovoljno ; nebo – naspram njega moja ravnica … prava mera suprotnosti za ceo zzivot…
    Poruku je izmenio 2good2Btrue, 26.01.2012 u 22:40
    ``Zasto dirate moj crni krov, na kome stoji roda bela, na kome raste trava kudrava ... Moj krov u podnozju dugog veka ...``

  6. #246

    Odgovor: Zasto volim ovaj Forum?!

    Zbog toga sto na ovom forumu mogu da oformim listu nepozeljnih...retko koji forum daje mogucnost ignore-a...
    Zgodno...kao kada nekog lepo prebrises gumicom i ta osoba jednostavno ne postoji vise
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #247

    Odgovor: Zasto volim ovaj Forum?!

    zato sto je tu Gogili a Bakili vise nije.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 17 od 17 PrvaPrva ... 7151617

Slične teme

  1. Tebe ne volim, al' sto volim tvoju pesmu...
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 29.04.2014, 17:24
  2. VC Forum - Status
    Autor memento u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 08.02.2012, 09:00
  3. Zasto volim Kanadu
    Autor ZOE u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 10.06.2009, 15:23
  4. Kako biste protumacili ovaj gest?
    Autor adelaida u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 09.04.2009, 14:54
  5. Moze li ovaj HDD sa ovom maticnom plocom?
    Autor Dupont u forumu Spomenar
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 28.11.2007, 23:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •