Zasto volim ovaj Forum?!
Strana 1 od 17 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 247
  1. #1

    13 Zasto volim ovaj Forum?!

    Od kad sam na forumu, upoznala sam puno dobrih i zanimljivih osoba, raznih godina i profesija. Sprijateljila se sa nekoliko divnih ljudi sa kojima cu redovno ostati u kontaktu...

    Sta vas posebno vezuje za VC i ovaj forum i da li imate nesto sto jos niste podelili sa nama?!

    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  2. #2

    Odgovor: Zasto volim ovaj Forum?!

    Na ovom forumu imam par, ajde da kazem, prijatelja, mada od dopisivanja po forumu dalje nismo stigli Ali svi su mi jako dragi, i uzivam u dopisivanju sa svima

    Mada me neki zezaju zbog godina Ali nema veze I jos niko nije napisao "Ma hajde, sta ti znas klinko"

    Nemam bas neki konkretni razlog zasto volim ovaj forum. Jednostavno, volim i forum, i ljude koji pisu na njemu Inace ne bih toliko vremena provodila ovde

    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  3. #3

    Odgovor: Zasto volim ovaj Forum?!

    Kad sma dosla odusevila me mirnoca i toplina kojom ovaj forum odise,ovde se mogu savrseno opustiti i biti ono sto jesam i prgava i vesela
    Ovde sam upoznala mnoge divne ljude cije prijateljstvo mnogo cenim,neke i u RL a nadam se da cu jos neke takodjer u bliskoj buducnosti...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  4. #4

    Odgovor: Zasto volim ovaj Forum?!

    волим овај форум зато што на њему нема превише тешких тема,непријатних саговорника... све одише пријатељским тоновима,сви се воле,милина једна
    понеки се и заљубљују... ма,лудо је незаборавно.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  5. #5

    Odgovor: Zasto volim ovaj Forum?!

    U sustini volim ovaj forum je atmosfera prilicno harmonicna iako se nekad uspe zakuvati, nekako svi brzo pohvataju konce i opet milina...

    Volim sto je kreativan forum, sto nije toliko stisnut izmedju nekih sablona koji vladaju svetom foruma u zadnjih godinu dana...

    I naravno...clanovi su zaista vredni za citanje...
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  6. #6

    Odgovor: Zasto volim ovaj Forum?!

    iznenadjenja su prisutna svakog dana , zanimljivo je citati sve ove postove , a vecina je clanova fenomenalna druzina veseljaka i humoristicki nastrojena , jednom recju relax.

  7. #7

    Odgovor: Zasto volim ovaj Forum?!

    ... pa zato ... şto je ovde lepo i lepo se druzimo ...
    ... i imam puno drugarica i drugova ... i jednu babu i jednog dedu
    i zato şto mi stalno brişu postove ... i şto ja volim da budem ovde
    Ko je za jednu voznjicu

  8. #8

    Odgovor: Zasto volim ovaj Forum?!

    Volim ovaj forum zato sto ima puno interesantnih tema a i super clanove
    Clanovi su razlicitih godina :klinac: pa je veoma interestna razmena iskustava.
    O kreativnosti da i negovorimo.
    Sve u svemu 5 +
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  9. #9

    Odgovor: Zasto volim ovaj Forum?!

    Zato što je vojvodjanski... Zato što volim Vojvodinu i Vojvodjane... Zato što je širooookoooo i opuštenooooo.... Zato što nema packi za pisanja i iznošenja vlastitog mišljenja (što je na mnogim forumima jako moderno!)... Zato što sve odiše prijateljstvom i srdačnošću... Zato što nema boljeg mesta na internetskom nebu!
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  10. #10

    Odgovor: Zasto volim ovaj Forum?!

    Volim ga jer su teme raznovrsne, ljudi su opusteni, veseli, puni humora i veoma zanimljivi! Uglavnom se postuje tudje misljenje i svako ima nesto zanimljivo da kaze!

    Prijatno je provoditi vreme ovde i osecam se kao da sam kod kuce (iako sam daleko od nje)!

  11. #11

    Odgovor: Zasto volim ovaj Forum?!

    Jednostavno: sviđa mi se

  12. #12

    Odgovor: Zasto volim ovaj Forum?!

    ... samo je jedan forum koji me ispunjava! Volim ga jer sam daleko od Vojvodine, od Novog Sada i svih dragih mi ljudi. Ovaj forum mi pruza mogucnost da kontaktiram, svakodnevno ljude koje volim, takodje da ne izgubim iz vida desavanja kod "kuce". Zatim, volim sto su ovde prisutne razlicite starosne dobi, mladi, malo stariji i oni (recimo ja) koji smo usli u neke - skoro, srednje godine
    ... Uvek se nesto novo desava - nove teme, novi clanovi, nova saznanja.
    Prosetala sam i kroz neke druge forume... nije to to... cak ni priblizno. Ostajem verna VC forumu i dragim mi osobama sa kojima se fenomenalno druzim , a pojedince cu verujem, i upoznati kada budem dosla u Novi Sad
    neunistiva zlojebaba!

  13. #13

    Odgovor: Zasto volim ovaj Forum?!

    Zato sto ima dosta lepih i kvalitetnih tema koje me interesuju, i ne moram da jurim netom-kad mi je ovde sve na tacnu stavljeno , plus dosta komicnih tema i puno dobrih članova različite starosne dobi. Nema monotonije i zrači pozitivistički a ne sivilom-jednostavno puni me energijom . Posebno što su mnogi iz različitih gradova , pa mi i to daje šmek i lep osecaj, kad znas da tvoju misao upućenu elektronskim impulsima čita tamo neka tebi ne poznata a u isto vreme fina i razborita osoba...
    ...................

  14. #14

    Odgovor: Zasto volim ovaj Forum?!

    ...zasto ovaj forum jednostavno svidjaju mi se ljudi koji su tu,nema veze sto smo razlicitih starosnih dobi ,ni razliciti po nacionalnosti ,svi smo se tu nasli zato sto volimo Vojvodinu i ljude u njoj. Nema sanse da menjam ostajem verna VC...Drustvo mi je super, teme takodje, nema davljenja i neprijatnosti, kad god mogu ja sam tu i tako ce ostati
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  15. #15

    Odgovor: Zasto volim ovaj Forum?!

    ...mrzim forum....





Strana 1 od 17 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tebe ne volim, al' sto volim tvoju pesmu...
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 29.04.2014, 17:24
  2. VC Forum - Status
    Autor memento u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 08.02.2012, 09:00
  3. Zasto volim Kanadu
    Autor ZOE u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 10.06.2009, 15:23
  4. Kako biste protumacili ovaj gest?
    Autor adelaida u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 09.04.2009, 14:54
  5. Moze li ovaj HDD sa ovom maticnom plocom?
    Autor Dupont u forumu Spomenar
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 28.11.2007, 23:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •