Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............????? - Strana 13
Strana 13 od 14 PrvaPrva ... 311121314 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 197
  1. #181

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku
    Bećar, spremaj se da demantuješ svoje tvrdnje . Samo, čudi me da niko nije reagovao . Možda te ne shvataju ozbiljno
    Sirijuse nemam sta da demantujem iskustvo je pokazalo nesto neocekivano samim tim sto je i mene iznenadilo i stojim iza toga da su brinete gluplje od plavusa.
    Plavusa je druga na toj listi i to je tipicno za vecinu ofarbanih vlasi i tu nema dalje.

  2. #182

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    sarene

  3. #183

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Sirijuse nemam sta da demantujem iskustvo je pokazalo nesto neocekivano samim tim sto je i mene iznenadilo i stojim iza toga da su brinete gluplje od plavusa.
    Plavusa je druga na toj listi i to je tipicno za vecinu ofarbanih vlasi i tu nema dalje.
    Kakvo je to iskustvo da sa 24 godine mozes da tvrdis tako nesto?
    Da si neki profesor od 50 godina, pa i da razumem......

    Nemo se ljutis, ali... zar ne mislis da je vec dosadno slusati o tvojim "iskustvima"...to vec svi znamo....
    Znas....ispada da malo koji muskarac odavde ili od bilo gde, nema pojam o zenama iz njegovog okruzenja....jer oni nisu macho tipovi kao ti kroz cije ruke je proslo mnooooogo zena, te ne mogu da daju realan sud...
    Ispada da samo takvi kao ti to mogu....a sto neko od ovih "obicnih" razgovara sa zenama i o drugim temama a ne samo o svojim osvajackim poduhvatima i reckama na zidu, sto ima zene i za prijatelje, sto se na neki drugi (i konstruktivniji) nacin druzi sa njima.......to nikom nista?

  4. #184

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Evo vas slusam na jednom radiju prepirku o tome da li muskarci vise vole plavuse . Pa reko' ajde da i mi malo o tome poćaskamo
    Ridjokose
    Al one ne vole mene , uglavnom su se za mene kacile plavuse

    Da li to znaci da su gluplje
    Mozda, a mozda je to samo dokaz da su plavuse veci mazohisti od crnki

    Sve u svemu: nisam previse probirljiv kada je boja kose u pitanju
    Ionako se vecina devojaka sada farba
    ... sto i nije tako lose
    ako samo farba kosu, a ne i mene
    Poruku je izmenio Arthur Dent, 29.11.2009 u 20:41

  5. #185

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Ko me razume shvatice.Ne govorim u prazno svaka rec ima svoje pokrice.Doktor za zenska srca provereno sam ja.Provalio sam princip zenskog mozga i gotovo sam ubedjen u sve moje tvrdnje.Jedan od mojih glavnih stvari u ovome zivotu jesu zenske.Tome posvecujem puno paznje rezultati su vidljivi,kako za koga ko me poznaje zna i potvrdice to.
    Svakoj od vas sam uzeo "stof",meru koju svaka od vas poseduje.Sve to stoji negde zapisano u glavi.To sam ja volim da otkrivam i proucavam taj cudni deo tela zena-mozak.Jako cudna igracka koju posedujete.Za svaku devojku imam svoj lek i kako joj prici.
    Neka se javi tipovi kojima sam pomogao oko devojaka i neka sami daju sud o tome.Ima ih 10-ak neka se slobodno jave i donesu zakljucak nevernicima.

    Brinete najgluplje sto je mozak mogao da razvije.Nesto vise o tome pisacu ako mi dozvole temu o svakom tipu zena da pisem.Imam dosta tog materijala poucenog,primecenog,shvacenog i sto je najvaznije vise puta potvrdjeno.

  6. #186

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    Ridjokose
    Al one ne vole mene , uglavnom su se za mene kacile plavuse

    Da li to znaci da su gluplje
    Mozda, a mozda je to samo dokaz da su plavuse veci mazohisti od crnki

    Sve u svemu: nisam previse probirljiv kada je boja kose u pitanju
    Ionako se vecina devojaka sada farba
    ... sto i nije tako lose
    ako samo farba kosu, a ne i mene
    Arthur Dent zbilja si nezahvalnik. Na tvom mestu ja bi se prepustio užicima sa tim barbikama koje te opsedaju. Ako toliko voliš riđokose ti odi u Irsku , tamo ih ima puno. Meni riđokose baš nisu bogzna šta , bolje su crnke i brinete , ali najbolje je plavuše. Plavuše su zakon.

  7. #187

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Irska?
    IRA, bombe, policijski cas...
    Neka hvala

    Rekoh vec: nisam probirljiv po pitanju boje kose
    Neki drugi atributi su mi mnogo bitniji

  8. #188

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku

    Brinete najgluplje sto je mozak mogao da razvije.Nesto vise o tome pisacu ako mi dozvole temu o svakom tipu zena da pisem.Imam dosta tog materijala poucenog,primecenog,shvacenog i sto je najvaznije vise puta potvrdjeno.
    Ovoliko gluposti nisam skoro prochitala.
    Brineta
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #189

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Ma ti si crnka!
    ...ne mozes ti to razumeti
    ili mozda mozes,i samo si ljubomorna sto be car voli neku drugu

  10. #190

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Ovoliko gluposti nisam skoro prochitala.
    Brineta
    Nekad epitet najglupljih devojaka imale su plavuse.Sada je ta stvar prebacena na drugu vrstu ofarbanih,a to su brinete.
    Ja ne zelim da uvredim nikoga ali trendovi se menjaju plavuse su bile dno dna.
    Brinete su preuzele stafetu.Kad budem imao vremena obrazlozicu sve moje potvrdjene tvrdnje za dokazima iz prakticnog zivota

  11. #191

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    Irska?
    IRA, bombe, policijski cas...
    Neka hvala

    Rekoh vec: nisam probirljiv po pitanju boje kose
    Neki drugi atributi su mi mnogo bitniji
    Pa dokazano je da u Irskoj rađa najviše prirodnih riđokosa u Europi. Koji su ti to ženski atributi važniji ? Sise i guza. Jeste i to je važno , ali najvažnije je duga plava kosa. Apsolutno brinete su najgljuplje. Čito sam i ja o tome nešto na internetu , a ujedno poznavao sam nekoliko brineta iz škole koje su toliko glupe da je to teško povjerovat. Plavuše su najpametnije jer znaju što mi muški volimo. Plavuše su zakon.

  12. #192

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat JOHNNY DUGI kaže: Pogledaj poruku
    Pa dokazano je da u Irskoj rađa najviše prirodnih riđokosa u Europi. Koji su ti to ženski atributi važniji ? Sise i guza. Jeste i to je važno , ali najvažnije je duga plava kosa. Apsolutno brinete su najgljuplje. Čito sam i ja o tome nešto na internetu , a ujedno poznavao sam nekoliko brineta iz škole koje su toliko glupe da je to teško povjerovat. Plavuše su najpametnije jer znaju što mi muški volimo. Plavuše su zakon.
    ...ckode...odakle ti ideja da na ovako glupoj temi,branis doktorsku disertaciju,za koju elem,niti si kvalifikovan niti imas godina?...to sto si poljubio par devojcica u osnovnoj skoli,igrajuci masne fote,ne cini te strucnjakom za zene,te stoga ne mozes da tako generalizujes...ajde lepo priznaj...ne jebes nista i ovde si samo da bi skrenuo paznju devojka pa mozda ti se posreci...zato ispusti kitu iz ruke dok visis ovde,ugasi komp i probaj da nabodes nesto...u suprotnom...nema leba...osushice ti se kiTchma......
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #193

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat JOHNNY DUGI kaže: Pogledaj poruku
    Pa dokazano je da u Irskoj rađa najviše prirodnih riđokosa u Europi. Koji su ti to ženski atributi važniji ? Sise i guza.
    Seksista, oma se vata za sise i guzu kada se pominju zenski atributi
    Od boje kose su mi npr. vazniji: broj cipela koje nosi, da nos nije veci od mog, da nije za glavu visa od mene (pored takvih uvek patim od kompleksa nize vrednosti)
    i mani se bre te irske
    sta si se nje uhvatio?
    Priznajem - lepa je irska, i rado bih se prosetao po njoj samo da je malo ravnija
    ...previse je brdovita za ukus jednog lale
    Jeste i to je važno , ali najvažnije je duga plava kosa. Apsolutno brinete su najgljuplje. Čito sam i ja o tome nešto na internetu , a ujedno poznavao sam nekoliko brineta iz škole koje su toliko glupe da je to teško povjerovat. Plavuše su najpametnije jer znaju što mi muški volimo. Plavuše su zakon.
    Ja sam sasvim zadovoljan ako zna i poseduje sta ja (jednina) volim
    i sto se mene tice ne mora uopste znati sta ostali muskarci vole
    Poruku je izmenio Arthur Dent, 01.12.2009 u 20:41

  14. #194

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ckode...odakle ti ideja da na ovako glupoj temi,branis doktorsku disertaciju,za koju elem,niti si kvalifikovan niti imas godina?...to sto si poljubio par devojcica u osnovnoj skoli,igrajuci masne fote,ne cini te strucnjakom za zene,te stoga ne mozes da tako generalizujes...ajde lepo priznaj...ne jebes nista i ovde si samo da bi skrenuo paznju devojka pa mozda ti se posreci...zato ispusti kitu iz ruke dok visis ovde,ugasi komp i probaj da nabodes nesto...u suprotnom...nema leba...osushice ti se kiTchma......
    Ja da ne jebem ništa. Ha ,ha ha . Imam nekoliko barbika za ljubavnice i curu , dakako plavokosu. Osim plavuša drugo me ne zanima, a na forumu sam prvenstveno da promičem komunizam i voljenu domovinu Jugoslaviju. Meni plavuše ne mogu odoljet kad za predigru obučem partizansku uniformu mog djeda i barbike mi se bacaju u zagrljaj svom partizanu .

  15. #195

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Meni plavuše ne mogu odoljet kad za predigru obučem partizansku uniformu mog djeda i barbike mi se bacaju u zagrljaj svom partizanu .


    Mislim da nije bitno.. ako je hemija, veze nema nista drugo. Ni ukus ni nista. Predrasude tipa koja je gluplja a koja ima bolje sise su za klince.
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 13 od 14 PrvaPrva ... 311121314 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vitka crnka & rasna plavuša
    Autor sladoledzija u forumu Muška kafana
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 11:25
  2. Uticaj dugokosih plavusa na desavanja kroz istoriju
    Autor davorjanka u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 30.03.2016, 18:03
  3. Sve je laz... Ili mozda nije?
    Autor kissigirl u forumu Ljubav
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 19:08
  4. Sudbinska ljubav, ili mozda slucajnost
    Autor Muckota u forumu Ljubav
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 14.03.2010, 23:24
  5. Mozda niste znali...
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 15.10.2007, 18:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •