Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............????? - Strana 10
Strana 10 od 14 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 197
  1. #136

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat nenita kaže: Pogledaj poruku
    Postoji jedna knjiga koja se zove "Zasto muskarci vole kucke"
    I to je, koliko sam razumela, vodic za zene....kako postati kucka da bi odlepio za tobom i da bi ga zadrzala kraj sebe....
    Mislim, mozes ti biti umiljata i fina i draga koliko hoces, to izgleda njima nije zanimljivo....
    Bice da je moja greska sto sam fina.....al kako da menjam svoj karakter??

    Ne znam koja boja kose bi se mogla uporediti sa u knjizi pomenutom....Mislim da to i nema neke velike veze....ali kao stereotip pretpostavljam da bi se mogle uzeti crnke kao glavna opcija...
    Ja najviše baš volim umiljate i nježne cure i obavezno moraju bit plavuše. Plavuše su zakon , princeze , slatke ko med .Uz plavuše svijet je ljepši.

  2. #137

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????


    Zasto bi pravili razliku
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  3. #138

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Pa, ljudi, nije to nešto u vezi čega se donosi odluka. Činjenica jeste da se meni, lično, najviše dopadaju upravo plavuše. Time ne kažem da mi se nijedna devojka drugačije boje kose po definiciji ne dopada, samo da će mi se pre dopasti plavuša. Zašto? Ne znam.

  4. #139

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat dori kaže: Pogledaj poruku

    Zasto bi pravili razliku
    Zato jer su plavuše ipak najsexi cure , najvatrenije u krevetu i momci se uvjek u društvu prvo za plavušama okrenu i požele ih odma odvuč u krevet. Osim toga znanost je dokazala da se muškarcima više luči sexualnog hormona estrogen kad ljubi plavuše nego druge cure. Plavuše su u ostalom najuspješnije cure jer ako su pametne preko kreveta mogu sve postič. Bolju plaču na poslu ako da šefu . Plavuše su zakon.

  5. #140

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat JOHNNY DUGI kaže: Pogledaj poruku
    Ja najviše baš volim umiljate i nježne cure i obavezno moraju bit plavuše. Plavuše su zakon , princeze , slatke ko med .Uz plavuše svijet je ljepši.
    Citat JOHNNY DUGI kaže: Pogledaj poruku
    Zato jer su plavuše ipak najsexi cure , najvatrenije u krevetu i momci se uvjek u društvu prvo za plavušama okrenu i požele ih odma odvuč u krevet. Osim toga znanost je dokazala da se muškarcima više luči sexualnog hormona estrogen kad ljubi plavuše nego druge cure. Plavuše su u ostalom najuspješnije cure jer ako su pametne preko kreveta mogu sve postič. Bolju plaču na poslu ako da šefu . Plavuše su zakon.
    Vidim da si bas sve zenske osobine dodelio plavusama....Kad se sve sabere, ostane li nesto za zene koje imaju drugu boju kose?

  6. #141

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Ma nenita...pusti Morfa...porašće pa će i naučiti .
    Lično..plavuše zadnje primetim jer sam uvek zanemarivao ono što "trči u prvi plan". Čak sam siguran da plavuša , kod mene, mora da se više potrudi da bi je uzimao u obzir .
    Žene koje imaju dugu, crnu kosu, pa još ako slučajno imaju neku svetliju boju očiju..uvek zapazim . Jeste da boja kose nema neke veze sa kvalitetom žene...ali pošto je to jedan od ženskih aduta, ja se pre "primam" na crnke .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #142

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Ma nenita...pusti Morfa...porašće pa će i naučiti .
    Nije kritikovala Morfa, no Johnny-ja. Morf ne zanemaruje drugačije ofarbane.

  8. #143

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat nenita kaže: Pogledaj poruku
    Vidim da si bas sve zenske osobine dodelio plavusama....Kad se sve sabere, ostane li nesto za zene koje imaju drugu boju kose?
    Ništa ne ostane za druge cure. Meni je Britney Spears , Pamela Anderson , Heidi Klum , Lepa Brena , Nataša Bekvalac ili bilo koja poznata ili nepoznata plavuša ljepša i sexipilnija od bilo koje crnke ili brinete. Samo plavuše sve mogu dobit na zlatnom pljadnju ako su pametne i ne odbiju utjecajne ljude. Da sam naprimjer neki modni kreator uvjek bi izabro isključivo plavuše za moje manekenke ili da sam menađer mladoj pjevačkoj ili glumačkoj nadi isključivo bi plavuše poguro , a cjena se zna .Malo zabave u krevetu.

  9. #144

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat JOHNNY DUGI kaže: Pogledaj poruku
    Meni je Britney Spears , Pamela Anderson , Heidi Klum , Lepa Brena , Nataša Bekvalac ili bilo koja poznata ili nepoznata plavuša ljepša i sexipilnija od bilo koje crnke ili brinete. Samo plavuše sve mogu dobit na zlatnom pljadnju ako su pametne i ne odbiju utjecajne ljude. Da sam naprimjer neki modni kreator uvjek bi izabro isključivo plavuše za moje manekenke ili da sam menađer mladoj pjevačkoj ili glumačkoj nadi isključivo bi plavuše poguro , a cjena se zna .Malo zabave u krevetu.
    Jaooo JoHnnY.. JoHnnY..
    Isti si vragolan, k'o i naš nekadašnji poštovani i cjenjeni drug pretsjednik najdraže jugoslavije, voljeni maršal Josip Broz
    - predragi Tito.
    ISTI!

    S' tom (malenom) razlikom što on nije pravio toliki problemO u boji. Ni kože ... ni kose.
    I (još manjom razlikom) što je on bio pretsjednik - a ti samo JohNNy.

    Inače, sve drugo - isto.





    u potpisu: od "besa" pozelenela crnka

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #145

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Jaooo JoHnnY.. JoHnnY..
    Isti si vragolan, k'o i naš nekadašnji poštovani i cjenjeni drug pretsjednik najdraže jugoslavije, voljeni maršal Josip Broz
    - predragi Tito.
    ISTI!

    S' tom (malenom) razlikom što on nije pravio toliki problemO u boji. Ni kože ... ni kose.
    I (još manjom razlikom) što je on bio pretsjednik - a ti samo JohNNy.

    Inače, sve drugo - isto.





    u potpisu: od "besa" pozelenela crnka
    Pa Chicha možes ofarbat kosu u plavo i bit češ uspješna kao ostale plavuše. Ne treba da budeš besna na plavuše . Pravilo je : ako ih ne možeš pobjedit , pridruži im se , dakle ofarbaš kosu u plavo i pobjednica si kao i sve plavuše. Inače nije Johnny Dugi bio neki bezveznjak. Onaj tko je čito strip AF.zna tko je Johnny Dugi bivši agent grupe Tnt , ali je kasnije nažalost ubijen na jednom zadatku grupe Tnt. No vratimo se temi . Plavuše jednostavno više zrače ljepotom , vladarice su , slatke ko med , nježne i strastvenije od bilo koje crnke ili brinete. Plavuše su zakon i nije sex ako nije sa plavušom ko što nema tice do prasice. Plavuše su zakon.

  11. #146

    12 Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Боја косе није битна јер сам убеђен да она за собом не доноси али нити мења карактерне особине жене која ме привлачи. Можда сам некада волео дужу, а сада краћу косу ....но то сада није ни важно .
    Па онда, шта је битно ?

    Битно ми је да ме воли, да воли коју катану, мој мач , да зна да га наоштри, да га не испушта из руку . Са њим ће јој свака боја косе али и фризура стајати сјајно.
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  12. #147

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Šta sve tu neću pročitati

    Ajde dobro, pokušavam ići onom mišlju ''Poštuj tuđe mišljenje''
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #148

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat JOHNNY DUGI kaže: Pogledaj poruku
    Pa Chicha možes ofarbat kosu u plavo i bit češ uspješna kao ostale plavuše. Ne treba da budeš besna na plavuše . Pravilo je : ako ih ne možeš pobjedit , pridruži im se , dakle ofarbaš kosu u plavo i pobjednica si kao i sve plavuše. Inače nije Johnny Dugi bio neki bezveznjak. Onaj tko je čito strip AF.zna tko je Johnny Dugi bivši agent grupe Tnt , ali je kasnije nažalost ubijen na jednom zadatku grupe Tnt. No vratimo se temi . Plavuše jednostavno više zrače ljepotom , vladarice su , slatke ko med , nježne i strastvenije od bilo koje crnke ili brinete. Plavuše su zakon i nije sex ako nije sa plavušom ko što nema tice do prasice. Plavuše su zakon.
    A moze l' par pitanja? Kako ce Chicha kad se ofarba u plavo (ako se ofarba), odjednom postati neznija i strastvenija od svake devojke druge boje kose? Zar to povlaci jedno drugo?
    I kako li je Elizabet Tejlor uspela....ili Monika Beluci...ili Andjelina Dzoli...ili Sandra Bulok, Dzulija Roberts?? Bas me zanima tvoje misljenje?

  14. #149

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Šta sve tu neću pročitati

    Ajde dobro, pokušavam ići onom mišlju ''Poštuj tuđe mišljenje''
    Little fairy ne trebaš biti ljubomorna na plavuše. Samo ofarbaš kosu u plavo i eto i ti si pobjednica kao i sve plavuše. Jedna Pamela Anderso , Britney Spears , Nataša Bekvalac , Jelena Karleuša ..... i druge poznate i nepoznate plavuše uvjek če biti sexipilnije dečkima nego neka crnka ili brineta tipa Catherina Zeta Jones ili Whopi . Jednostavno to je tako i uvjek biti če. Plavuše su zakon.
    Ako ima koja plavuša na ovom forumu neka potvrdi ovo što govorim . Neče to biti samoreklamerstvo nego istina.

  15. #150

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat nenita kaže: Pogledaj poruku
    Kako ce Chicha kad se ofarba u plavo (ako se ofarba), odjednom postati neznija i strastvenija od svake devojke druge boje kose? Zar to povlaci jedno drugo?
    Hahaha, mora da je hidrogen u pitanju

    nenita, ne valja se tu upuštat u polemike, vidim ja
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 10 od 14 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vitka crnka & rasna plavuša
    Autor sladoledzija u forumu Muška kafana
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:25
  2. Uticaj dugokosih plavusa na desavanja kroz istoriju
    Autor davorjanka u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 30.03.2016, 19:03
  3. Sve je laz... Ili mozda nije?
    Autor kissigirl u forumu Ljubav
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 20:08
  4. Sudbinska ljubav, ili mozda slucajnost
    Autor Muckota u forumu Ljubav
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 15.03.2010, 00:24
  5. Mozda niste znali...
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 15.10.2007, 19:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •