Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............????? - Strana 12
Strana 12 od 14 PrvaPrva ... 21011121314 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 197
  1. #166

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat JOHNNY DUGI kaže: Pogledaj poruku
    Pa ne mogu oženit baš sve , al recimo jednu oženit i još 5,6 ljubavnica. Štaš kad sam ženskar.
    Uvjek sam bio zavidan , ljubomoran na Hugha Hefnera. Kad sam gledao njegovu emisiju kako živi sa 3 sexi plavuše , ne znaš koju bi prvu povalio a on starac 80 i kusur godina. Znam da su ga sad te 3 barbike napustile .Štaš malo je ipak prestar . UF da sam na njegovoj funkciji vlasnik Playboja po cele dane bi se samo zabavljo sa barbikama. Još bi mi se barbike same nudile kao : Ej Johnny kad ču ja na naslovnicu playboja , a ja kažem : E barbi prvo sex pa onda naslovnica. he he.

  2. #167

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Dobro bRE DŽonika.. s'vatili smo ... aman ... ne citiraj SE više







    jbt koja plavušasta napast ... ko Džontra Volta

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #168

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Dobro bRE DŽonika.. s'vatili smo ... aman ... ne citiraj SE više







    jbt koja plavušasta napast ... ko Džontra Volta
    Čemu tolika ljubomora chicha na plavuše. Jel ti neka plavuša maznula momka ili te momak prevario sa nekom plavušom. Onog kog ne možeš pobjedit pridruži mu se . To je zlatno pravilo. Ne treba da se ljutiš na mene ili budeš uvređena kao crnka kad ja kažem da su plavuše ljepše i više sexi. Nemam ja ništa protiv crnka i brineta kao osobe , samo kažem da su plavuše najljepše cure.

  4. #169

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat JOHNNY DUGI kaže: Pogledaj poruku
    samo kažem da su plavuše najljepše cure.

    I to si ponovio više od nekoliko puta. Shvatili smo.
    Molim te da se kontrolišeš i da ne potenciraš chat na ovoj temi
    Poruku je izmenio Najgora, 12.10.2009 u 00:51 Razlog: da boldujem pošto se ne vidi

  5. #170

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Izgubi mi se negde post....

    JohNNy mozda je istorija takva jer nije bilo hidrogena pa s plavuse bile na ceni.

    Plava sam vec neke tri godine. Inace sam prirodna crnka. U plavoj boji kose sam se pronasla, jednom se vratih u smedje i bilo mi je katastrofa. Uglavnom plavu odabrah zbog zelje za promenom, a i slaze mi se uz svetao ten i lakse kombinujem boju kose sa garderobom. Jedino sto mi je odbojno kod farbanih plavusa je neuskladjivanje boje kose sa obrvama. Kad vidim plavu kosu u kombinaciji sa crnim obravama (jos ako su debele) nema mi nista ruznije. Sta je toliko tesko u posvetljivanju onih par dlaka iznad ociju u odnosu na celu kosu?

    Inace, neobicno mi je kada, posle dugogodisnjeg staza crnke, da cuejm pesme poput Djoletove "Hocu jednu malu garavu" i sl. a viceve o plavusama ne dozivljavam licno (valjda majka priroda to regulisala u mojoj podsvesti) .
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.

  6. #171

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Zenska ko zenska imao sam svakakvih boja od roze do crne.
    Ako je nesto za vece onda nije bitna boja,e ako je za nesto duze onda ili jedna ili druga.Dakle plava ili crna.Moja ova je na primer ima jako lepu crnu kosu i nekako sam ih zavoleo i kad vidim plavu nije to to.

  7. #172

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    Izgubi mi se negde post....

    JohNNy mozda je istorija takva jer nije bilo hidrogena pa s plavuse bile na ceni.

    Plava sam vec neke tri godine. Inace sam prirodna crnka. U plavoj boji kose sam se pronasla, jednom se vratih u smedje i bilo mi je katastrofa. Uglavnom plavu odabrah zbog zelje za promenom, a i slaze mi se uz svetao ten i lakse kombinujem boju kose sa garderobom. Jedino sto mi je odbojno kod farbanih plavusa je neuskladjivanje boje kose sa obrvama. Kad vidim plavu kosu u kombinaciji sa crnim obravama (jos ako su debele) nema mi nista ruznije. Sta je toliko tesko u posvetljivanju onih par dlaka iznad ociju u odnosu na celu kosu?

    Inace, neobicno mi je kada, posle dugogodisnjeg staza crnke, da cuejm pesme poput Djoletove "Hocu jednu malu garavu" i sl. a viceve o plavusama ne dozivljavam licno (valjda majka priroda to regulisala u mojoj podsvesti) .
    Hajde hajde Nale ne pretjerjuj. Tko od dečki primječuje obrve. Primječuju se duga plava kosa, sise i guza.

  8. #173

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat PersonaGrata kaže: Pogledaj poruku
    Moram priznati da su mi prvo za oko zapadale plavuše.
    Ranije sam ih preferirao, baš dosta.
    U zadnje vreme situacija se derastično promenula u korist crnki.

    Sad bi to neki psiholog prokomentarisao kako je to sasvim uobičajeno jer kad si mlađi onda tražiš avanturu pa su plavuše uzbudljivije a kasnije kao zreliji crnke jer su mističnije i tako... raznorazni izgovori i tumačenja.

    Sve se svodi na to da mi nije toliko bitno...volim i mistične i uzbudljive pripadnice lepšeg pola... ali eto ako treba da odgovorim "Kakve zene vam vise privlace paznju..." ovog puta ću dati prednost crnkama.
    Sada opet preferiram plavuše - kako sad to da pojasnim sebi !? Da se nisam podmladio...

  9. #174

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat PersonaGrata kaže: Pogledaj poruku
    Sada opet preferiram plavuše - kako sad to da pojasnim sebi !? Da se nisam podmladio...
    Tako što su plavuše ugodnije oku , tople,nježne, strastvene , jednostavno neodoljive . Plavuše su zakon i kraljice muških srca . Plavuše nisu samo za zabavu nego i brak jer plavuše su najljepše cure.

  10. #175

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Citat JOHNNY DUGI kaže: Pogledaj poruku
    Tako što su plavuše ugodnije oku , tople,nježne, strastvene , jednostavno neodoljive . Plavuše su zakon i kraljice muških srca . Plavuše nisu samo za zabavu nego i brak jer plavuše su najljepše cure.
    ...ckode...ako si tako iskljuciv...nesh se 'leba najesti...
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #176

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Sad je to sve jedno jer se mnogo zena danas farba,pa kako ja da znam sta je ona stvarno..
    Al ajd da ne kvarim temu,crnke mi uvek privuku paznju..jos ako ima zelene oci,i velike...necemo dalje malo sam se zaneo

  12. #177

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Paaa, idealna je kombinacija crnka, ravna, duža kosa, ne baš mnogo mršava. E sad, nisam baš imun ni na brinete. Mnoge su kombinacije "dozvoljene" . Lepota je relativna stvar.
    Prvi utisak uvek vara

  13. #178

    Odgovor: Da li muskarci vise vole plavuse?

    I ja sam naletala na netu i onim časopisima kojih se dohvatim u salonu na raznorazna istraživanja. I sva ukazuju na to da od Merlinke na ovamo plavuše pretežu. Kad sabereš te tekstove, plavuše su "bele" i "nežne", "naivne" i "krhke" što dalje implicira da im je potreban neko da ih štiti, a oni vole da se osećaju kao vitezovi i zaštitnici, te je možda to razlog. A možda im i brže podižu samopouzdanje.
    Sve ovo vazi ako tretiramo prirodne plavuse. U protivnom, nista nema smisla jer, ako crnka postane plavusa, da li je postala i "nezna, "naivna" i "krhka" kao prirodna plavusa? Naravno da nije, ukoliko prihvatimo misljenje istrazivaca!

    Kada pomislim na krhku Merlinku, odmah se setim senzualne Ave Gardner pa se pitam, da li to istrazivaci i dalje, po obicaju, lupetaju.
    Poruku je izmenio GlorijaDruga, 26.11.2009 u 22:57

  14. #179

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Glorija nova,ne diraj nam Squaw jer ona vise nije medju zivima !

    Sto se tice ove teme Becar je probao sve tipove ofarbanih i ne ofarbanih kosa i crnke su najbolje.A da razbijem tabu temu da su plavuse glupe i najgluplje e nisu to su brinete.Praksa je dala rezultat i dosao sam do zakljucka da su brinete

  15. #180

    Odgovor: Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????

    Bećar, spremaj se da demantuješ svoje tvrdnje . Samo, čudi me da niko nije reagovao . Možda te ne shvataju ozbiljno
    Prvi utisak uvek vara

Strana 12 od 14 PrvaPrva ... 21011121314 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vitka crnka & rasna plavuša
    Autor sladoledzija u forumu Muška kafana
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:25
  2. Uticaj dugokosih plavusa na desavanja kroz istoriju
    Autor davorjanka u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 30.03.2016, 19:03
  3. Sve je laz... Ili mozda nije?
    Autor kissigirl u forumu Ljubav
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 20:08
  4. Sudbinska ljubav, ili mozda slucajnost
    Autor Muckota u forumu Ljubav
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 15.03.2010, 00:24
  5. Mozda niste znali...
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 15.10.2007, 19:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •