Plavusa, brineta, ili, mozda, crnka............?????
Strana 1 od 14 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 197
  1. #1

    Da li muskarci vise vole plavuse?

    Evo vas slusam na jednom radiju prepirku o tome da li muskarci vise vole plavuse . Pa reko' ajde da i mi malo o tome poćaskamo
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  2. #2

    Odgovor: Da li muskarci vise vole plavuse?

    I ja sam naletala na netu i onim časopisima kojih se dohvatim u salonu na raznorazna istraživanja. I sva ukazuju na to da od Merlinke na ovamo plavuše pretežu. Kad sabereš te tekstove, plavuše su "bele" i "nežne", "naivne" i "krhke" što dalje implicira da im je potreban neko da ih štiti, a oni vole da se osećaju kao vitezovi i zaštitnici, te je možda to razlog. A možda im i brže podižu samopouzdanje.

    Ma, to ti je jedan od stereotipa. Kao ono da više vole one sa izraženijim oblinama jer ih asociraju na produžetak vrste.

    Plavuše mnogo lakše primete (eto toliko vole da se trude ), pa još kad im se uklope produžetak vrste + vitez, di ćeš lepše.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    12 Odgovor: Da li muskarci vise vole plavuse?

    Pa, kako to mislite da diskutujete bez nas?

    Ja najviše volim crvenokose . Po mogućnosti, Irkinje . A, nije mi se još zalomilo...

  4. #4

    Odgovor: Da li muskarci vise vole plavuse?

    Ja cu vam reci iz licnog iskustva... bila sam i plava i crvena i crna (iz krajnosti u krajnost) i definitivno najvise vole plavuse

  5. #5

    Odgovor: Da li muskarci vise vole plavuse?

    Citat SQUAW kaže:
    Kad sabereš te tekstove, plavuše su "bele" i "nežne", "naivne" i "krhke" što dalje implicira da im je potreban neko da ih štiti, a oni vole da se osećaju kao vitezovi i zaštitnici, te je možda to razlog. A možda im i brže podižu samopouzdanje.

    Ma, to ti je jedan od stereotipa. Kao ono da više vole one sa izraženijim oblinama jer ih asociraju na produžetak vrste.
    Slazem se sa tobom.

    Mogu samo da dodam u ovu temu da muskarci definitivno vise vole devojke sa dugackom kosom nego sa kratkom. Kada nisam bila u vezi i imala dugacku kosu spopadali su me vise njih nego kad sam imala kratku kosu.

  6. #6

    Odgovor: Da li muskarci vise vole plavuse?

    Citat goldie kaže:
    Kada nisam bila u vezi i imala dugacku kosu spopadali su me vise njih nego kad sam imala kratku kosu.
    Eto još jednog stereotipa. Sindrom Vile Ravijojle. Opet su te sa dugom kosom "nežnije", a to je ono što oni na prvi pogled traže. Što naravno ne znači da one sa kratkom to nisu, ali to ne možeš otkriti na prvi pogled. Ifjunouvotajmin.

    Uostalom i 80% žena će reći da vole crnog, visokog, markantnog, sa dobrom guzom.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Da li muskarci vise vole plavuse?

    Evo ovako: da mi postave dve identicne devojke (spolja i iznutra) i da je jedna crna (ili bilo koja druga boje kose), a druga plava - ja bih uzeo plavusu.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  8. #8

    Odgovor: Da li muskarci vise vole plavuse?

    Citat Kunic kaže:
    Evo ovako: da mi postave dve identicne devojke (spolja i iznutra) i da je jedna crna (ili bilo koja druga boje kose), a druga plava - ja bih uzeo plavusu.
    Nismo ni sumnjali
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  9. #9

    Odgovor: Da li muskarci vise vole plavuse?

    Pa sta cu kad ih mnogo volem.

    A sto bi rekla Megi, moji intimni problemi te ne interesuju.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  10. #10

    Odgovor: Da li muskarci vise vole plavuse?

    Boja kose i nije neki bitan faktor. Vizuelno, vise volim crnke.

  11. #11

    Odgovor: Da li muskarci vise vole plavuse?

    Plavo verovatno prvo "zapada za oko". Posmatram mog klinca - ludi za plavusama, pre se "prilepi" za njih nego za crnke ili ostale..

  12. #12

    Odgovor: Da li muskarci vise vole plavuse?

    Hm?
    Pazi ovo..sjede dve plavuse u North Carolini,i filozofiraju.Jedna pita:"Sta mislis,sta nam je blize, nebo ili Florida"? Druga joj odgovara: "Duhhh! Mozes li da vidis Floridu odavde?"
    Salim se malo,nisam mogla da odolim

    Pa,sto se tice teme,cinjenica je da su plavuse seks simboli, ,ali i crnke imaju decke,i sex..tako da svo to "stivo"svrstavam u bajke

    Uvijek sam mislila da ih privlaci kako se nesto "nosi",tipa kosa,grudi,guza,noge..e,sad ako su plavuse vise samouvjerenije pa bolje "reklamiraju" svoje atribute..well..ne bih da zalazim u to sada..hiihih

  13. #13

    Odgovor: Da li muskarci vise vole plavuse?

    To vam je ko eurokrem,masa ljudi vise voli belo nego crno
    Ja sam oduvek preferirao crno,sladje je i ima ga vise za mene razlog dovoljan
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  14. #14

    Odgovor: Da li muskarci vise vole plavuse?

    Devojke, nema veze da li ste plave,crne,crvene,brinete ili mozda bez kose pustite nas da se osecamo kao vitezovi i zastitnici.Verujte vratice vam se visestruko,mi ce mo se onda potruditi da se osecate kao dame.

  15. #15

    Odgovor: Da li muskarci vise vole plavuse?

    Citat SQUAW kaže:
    Eto još jednog stereotipa. Sindrom Vile Ravijojle.
    paaaa...ne bih se bas slozila sa objasnjenjem ovog sindroma...ceo zivot imam dugu kosu, i da, zvali su me Vilom Ravijojlom (profesori), ali ne zbog neke neznosti ili krhkosti, vec samo iz tog jednog razloga: sto imam duuguuu kosu, i to crnu!

    sto se tice dileme, pa plavuse dobijaju bitku, ali mi tamnokose na kraju pobedjujemo, jer se sve one kad-tad ofarbaju u crno, smedje, crveno...

Strana 1 od 14 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vitka crnka & rasna plavuša
    Autor sladoledzija u forumu Muška kafana
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:25
  2. Uticaj dugokosih plavusa na desavanja kroz istoriju
    Autor davorjanka u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 30.03.2016, 19:03
  3. Sve je laz... Ili mozda nije?
    Autor kissigirl u forumu Ljubav
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 20:08
  4. Sudbinska ljubav, ili mozda slucajnost
    Autor Muckota u forumu Ljubav
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 15.03.2010, 00:24
  5. Mozda niste znali...
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 15.10.2007, 19:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •