Pink-antisrpska televizija - Strana 6
Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 95
  1. #76

    Odgovor: Sta mislite o "ruzicastoj televiziji"???

    dno dna

  2. #77

    Odgovor: Sta mislite o "ruzicastoj televiziji"???

    Ih,sad ne gledamo a oni imaju toliku gledanost i svi sve znamo...
    Gledala sam Simsonove, pa Izgubljene (pre FOX-a išli su na ovom kanalu), pa Las Vegas, pa Dosije-X...
    Nemojmo odmah na Grand i muziku, ako ćemo realno, muzika nam je takva-kakva je i ista je na svim stanicama...
    Nego, da li ste skoro gledali Košavu, e nema više šmensi-fensi televizije... Za njih je Pink mala beba...
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  3. #78

    Odgovor: Sta mislite o "ruzicastoj televiziji"???

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    dno dna
    то је најблажа констатација... да се ја питам, давних дана би креатори тог ружичастог треша робијали за све чиме су годинама тровали народ наш балкански...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  4. #79

    Odgovor: Sta mislite o "ruzicastoj televiziji"???

    O ružičastoj televiziji ne mislim ama baš ništa ružičasto. Uošte je i ne gledam, čak ni filmove koji se na njoj prikazuju!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #80

    Odgovor: Sta mislite o "ruzicastoj televiziji"???

    Uglavnom je smor ali ima i dobrih emisija, pre koji dan sam prvi put odgledala onaj Magazin In i jako mi se svideo
    ...I am a dreamer and when i wake, you can't break my spirit - it's my dreams you take...

  6. #81

    Odgovor: Sta mislite o "ruzicastoj televiziji"???

    Bilo kako bilo, nekada su pustali neke odlicne filmove.


    Ne gledam, ali ako nekog volim punim srcem, speman sam da jedem sto ona pripremi i da gledam ono sto i ona gleda!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #82

    Odgovor: Sta mislite o "ruzicastoj televiziji"???

    da rawnicarko,sad niko ne gleda pink..ma da..
    mislim,toliko toga imaju sto je dublje od dna ,ali...ali... serija 24 sata,prijatelji,simpsonowi,dosije x..nemojte ljudi

  8. #83

    Odgovor: Sta mislite o "ruzicastoj televiziji"???

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    da rawnicarko,sad niko ne gleda pink..ma da..
    mislim,toliko toga imaju sto je dublje od dna ,ali...ali... serija 24 sata,prijatelji,simpsonowi,dosije x..nemojte ljudi
    tada sam je gledao i to si u pravu ali sad su samo glupave španske serije narodnjaci grand show mada moram priznati subotom u 16 h imaju dobrih filmova

  9. #84

    Odgovor: Sta mislite o "ruzicastoj televiziji"???

    Tako vas volim!
    Imam ja jednu na poslu što pljuje pink a u detalje može da ti opiše kakvu je haljinu nosila šiki, miki ili kako se sad već zovu te zvezde...
    Ako ne gledamo, malo virimo...
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  10. #85

    Odgovor: Sta mislite o "ruzicastoj televiziji"???

    Moje skromno mišljenje je da bi dragu nam ružičastu TV trebalo Ustavom zabraniti ...

  11. #86

    Odgovor: Sta mislite o "ruzicastoj televiziji"???

    Pink, pa Pink....
    Ta šta kasti, u pravu ste ljudi, mada kako bi Lepa neka ili Extra neki, muki zuki i ostali dokazali da vrede i da su u našim životima značajni kao i vazduh.
    Nego ko gleda "Dugu" . . .?
    RAVNICAR

  12. #87

    Odgovor: Pink-antisrpska televizija

    Биће да је "Пинк" тест за препознавање псеудоинтелектуализма или повођења за "општим местима" јавне сцене.
    То је само једна од тв станица с јасно профилисаним програмом, с програмом који је "мера" апсолутне већине и доминирајуће "духовности" на овим просторима.
    Није "Пинк" позивао у рат Лесковчане, Београђане, Нишлије, Новосађане, Власотинчане, Сомборце... да бране "своја кућна огњишта" у селима на Динари, Козари, славонским лединама... чинила је то једна друга телевизијска станица.
    Све телевизије су оно што својим ставовима и рецепцијом гледалишта створе као релност.

  13. #88

    Odgovor: Pink-antisrpska televizija

    Ma koliko to nekom neverovatno zvučalo ja ga ne gledam. I zaista ga nemam memorisanog na tv iz sasvim praktičnog razloga. Moj tv je iz "prošlog rata" i ima samo trideset kanala ali još uvek dobro radi i nemam nikakvog razloga da ga zamenim drugim. Na Pinku već odavno ne nalazim ništa za sebe, kao uostalom i u ljubavnim vikend romanima, narodnoj (čitaj šund) muzici, tzv humorističkim i latino serijama... I nemam nameru da se svrstam ni u one što gledaju povremeno ni u one što samo "gvire". Ako već mora, bolje da mi se prepriča ako je već vredno prepričavanja...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  14. #89

    Odgovor: Sta mislite o "ruzicastoj televiziji"???

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Bilo kako bilo, nekada su pustali neke odlicne filmove.
    Da, dok je Robert Nemecek bio urednik filmske redakcije. Posle 'promena' je presao na RTS, a sad ga nema nigde..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #90

    Odgovor: Pink-antisrpska televizija

    ..obožavam pink i samo imam njega memorisanog...

Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Prva Srpska Televizija
    Autor Lilith_021 u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 02.03.2015, 11:22
  2. Pink Floyd
    Autor serbedzija u forumu Strani spotovi i tekstovi
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 04.04.2009, 09:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •