Pink-antisrpska televizija - Strana 3
Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 95
  1. #31

    Odgovor: Pink-antisrpska televizija

    Mnogo pisanje a nista ne rekoste.
    Nego pitanje za vas, zasto Veran dobi onaj prostor za TV za dz ?
    Retorika vam prelazi u radikalsku te to pozdravljam.
    E tek onako da pitam, Anguse, to da volis zene da li to moramo svi sada da dokazujemo ovde na forumu u pisanoj formi ?
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  2. #32

    Odgovor: Pink-antisrpska televizija

    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    Mnogo pisanje a nista ne rekoste.
    Nego pitanje za vas, zasto Veran dobi onaj prostor za TV za dz ?
    Retorika vam prelazi u radikalsku te to pozdravljam.
    E tek onako da pitam, Anguse, to da volis zene da li to moramo svi sada da dokazujemo ovde na forumu u pisanoj formi ?
    ...ako ne prepoznajes zezanje...sorry...tvoj problem...
    ...nego da ja tebe pitam...ni u jednom postu ne vidim obrazlozenje,da ne kazem argumente...samo opaske na postove drugih i pitnja,pitanja,pitanja...
    ...ali objasnicu ti...nemam predrasuda...para vrti gde burgija nece...ali i dalje te upucujem na programsku shemu...da nema VB na B92,sve bi bilo ok...bar za mene...
    ...ustvari...zalosno je...sto ja uglavnom gledam History,Discovery i National Geographic...nase kanale jako slabo...valjda je iz ovoga sve jasno...
    ...i nisi mi odgovorio....volis li zene?
    ...hell ain't a bad place to be......

  3. #33

    Odgovor: Pink-antisrpska televizija

    Kakva su ti pitanja, previshe smo i rekli.

    Pa shta ako je Veran dobio prostor za dz? To jeste neko politichko pitanje, ali veze nema sa ovim, tj tachno toliko je bitno za raspravu koliko i pitanje od koga je Mitrovich dobio za dz, a o chemu takodje ne raspravljamo. Kako se tek Tijanich nashao u toj prichi, pa nestao, to samo ti valjda znash. Nije poenta u vlasnicima. Poenta je da li je u stvari Pink, sa svojom programskom shemom koja promovishe ili zzivi u simbiozi sa glupostima, u sushtini antisrpska televizija. A u sluchaju da ja nisam razumeo pitanje, onda izmedju Maticha i Mitrovicha i ja biram zzene, bash kao shto reche Angus.

  4. #34

    Odgovor: Pink-antisrpska televizija

    -Pink i B92 su komercijalne televizije.
    Zene
    Ja sam opstu kulturu ucio na obrazovnom programu RTS, e to ja vidim kao problem.
    Poruku je izmenio valter, 07.11.2007 u 20:09 Razlog: RTS

  5. #35

    Odgovor: Pink-antisrpska televizija

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam opstu kulturu ucio na obrazovnom programu RTS, e to ja vidim kao problem.
    Ma i RTS je zesce govno. Bajate informacije i lopovcine.


    Koliko je B92 antisrpska toliko je i Pink. Posto su ista govna samo u drugim pravcima. Ovi su "urbani" , a ovi su seljanija. Obe manipulisu masom. Ljudi sluze televiziji umesto da televizija sluzi ljudima.

  6. #36

    Odgovor: Pink-antisrpska televizija

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ako ne prepoznajes zezanje...sorry...tvoj problem...
    ...nego da ja tebe pitam...ni u jednom postu ne vidim obrazlozenje,da ne kazem argumente...samo opaske na postove drugih i pitnja,pitanja,pitanja...
    ...ali objasnicu ti...nemam predrasuda...para vrti gde burgija nece...ali i dalje te upucujem na programsku shemu...da nema VB na B92,sve bi bilo ok...bar za mene...
    ...ustvari...zalosno je...sto ja uglavnom gledam History,Discovery i National Geographic...nase kanale jako slabo...valjda je iz ovoga sve jasno...
    ...i nisi mi odgovorio....volis li zene?

    U je, a ja mislio ovo ozbiljna tema !

    A sto da obrazlazem ? Da li bi to nesto pomoglo ? Mislim da ne, sto da akam tastaturu. Radim isto sto i B 92.

    Za zene odgovor je ispod posto i HLEB - u moram da odgovorim.

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Kakva su ti pitanja, previshe smo i rekli.

    Pa shta ako je Veran dobio prostor za dz? To jeste neko politichko pitanje, ali veze nema sa ovim, tj tachno toliko je bitno za raspravu koliko i pitanje od koga je Mitrovich dobio za dz, a o chemu takodje ne raspravljamo. Kako se tek Tijanich nashao u toj prichi, pa nestao, to samo ti valjda znash. Nije poenta u vlasnicima. Poenta je da li je u stvari Pink, sa svojom programskom shemom koja promovishe ili zzivi u simbiozi sa glupostima, u sushtini antisrpska televizija. A u sluchaju da ja nisam razumeo pitanje, onda izmedju Maticha i Mitrovicha i ja biram zzene, bash kao shto reche Angus.

    Pa sta ? Pa ocu i ja pod istim uslovima da nesto dobijem pa da trpam lovu u kufere.

    Sto se Mitrovica tice, malo pre ovih je imao svoj studio u Zemunu, naravno u porodicnoj kuci. Snimao je kasete u to vreme i matrice za CD pa upoznaje one koji sada pevaju kod njega.Kasnije otvara Radio Pink a posle isto sto i Matic s tim sto nije gazio preko leseva kao ovaj pri privatizaciji.

    A zene, ajde skocimo na Maju Divac sva trojica, moze.
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  7. #37

    Odgovor: Pink-antisrpska televizija

    Citat masada kaže: Pogledaj poruku
    U je, a ja mislio ovo ozbiljna tema !

    A sto da obrazlazem ? Da li bi to nesto pomoglo ? Mislim da ne, sto da akam tastaturu. Radim isto sto i B 92.

    Za zene odgovor je ispod posto i HLEB - u moram da odgovorim.




    Pa sta ? Pa ocu i ja pod istim uslovima da nesto dobijem pa da trpam lovu u kufere.

    Sto se Mitrovica tice, malo pre ovih je imao svoj studio u Zemunu, naravno u porodicnoj kuci. Snimao je kasete u to vreme i matrice za CD pa upoznaje one koji sada pevaju kod njega.Kasnije otvara Radio Pink a posle isto sto i Matic s tim sto nije gazio preko leseva kao ovaj pri privatizaciji.

    A zene, ajde skocimo na Maju Divac sva trojica, moze.
    ...bas se namucio taj Zeljko...mora da je i gajbice nosio...
    ...treba da obrazlazes...da vidim tvoje argumente...nisam covek koji za sebe kaze da je uvek u pravu...tako da postujem tudja misljenja,a mozda i nesto naucim...
    ...Maja Divac...ne znam,nije moj tip......medjutim,lako se uzbudim,pa ko zna...
    ...hell ain't a bad place to be......

  8. #38

    Odgovor: Pink-antisrpska televizija

    Pa şta fali Pink-u ? Nek se narod veseli
    Ne mozemo svi da puşimo travu , korov i ajove i da pevamo na amerikom
    Imamo mi i naşe pevae i pevaljke ... Şabana , Brenu ... i lepşi su od onih belosvetskih
    Ko je za jednu voznjicu

  9. #39

    Odgovor: Pink-antisrpska televizija

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Pa şta fali Pink-u ? Nek se narod veseli
    Ne mozemo svi da puşimo travu , korov i ajove i da pevamo na amerikom
    Imamo mi i naşe pevae i pevaljke ... Şabana , Brenu ... i lepşi su od onih belosvetskih
    ...lepoooooootaaaaaaaa...
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #40

    Odgovor: Pink-antisrpska televizija

    Elem sto se antisrbizma tice, da li to uopste postoji?

    Anti od neceg je potpuna negacija tog istog.
    Anti prema nekom narodu je potpuna negacija tog naroda!
    A potpuna negacija nekog naroda je fashizam.

    A ako neko tvrdi da iznutra postoji antisrbizam, iz toga direktno sledi da je tada to neka vrsta ``samofasizma``...

    Medjutim ako mrzim pink ili B92, onda ih necu gledati, (jer da ih gledam a govorim protiv njih, bio bi ljigavac, zar ne?).
    A ako ih ne gledam, kako one mogu delovati protiv mene?
    Preko moje porodice?
    Da im zabranim da gledaju roze bljuvotine? Moji ce me mrzeti i smatrace da sam antiporodican covek. Prebacit ce TV na Cartoon a mene to mentalno ne zadovoljava.

    Pa cu doci tu na net da vas zezam anti stavovima o antisrbizmu.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #41

    Odgovor: Pink-antisrpska televizija

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Medjutim ako mrzim pink ili B92, onda ih necu gledati, (jer da ih gledam a govorim protiv njih, bio bi ljigavac, zar ne?).
    A ako ih ne gledam, kako one mogu delovati protiv mene?
    Preko moje porodice?
    Ok ti ne gledaš, ni tvoja porodica, ne gledam ni ja jer nemam vremena (mora neko i da moderiše ovde! ) a šta je sa ostatkom koji gleda? I to nije mali ostatak (kao zaostatak) nego ostatak ipo. Mene to brine Svest ljudi kojima se sve to ustvari svidja. To je problem.
    Utiče a da nisi ni svestan okružen si ljudima kojima se to svidja.

    Što se mene tiče tu nema srpstva ni antisrpstva nego BizMis bato.

  12. #42

    Odgovor: Pink-antisrpska televizija

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Što se mene tiče tu nema srpstva ni antisrpstva nego BizMis bato.
    O tome sam pricao!!!
    Neka gledaju. Traze tupe emisije, dobit ce!
    Zauvrat bit ce jos tupiji, postat ce glupi potrosaci!
    A ja cu moju decu da vaspitam na ``pametnim`` televizijama gde ce nauciti da misle. Postat ce dobri studenti, pametni i sposobni ljudi.
    Mlatit ce pare na grbaci glupih potrosaca.

    Uh, joooj, ispade da je Pink stvarno antisrpska!

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  13. #43

    Odgovor: Pink-antisrpska televizija

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Ok ti ne gledaš, ni tvoja porodica, ne gledam ni ja jer nemam vremena (mora neko i da moderiše ovde! ) a šta je sa ostatkom koji gleda? I to nije mali ostatak (kao zaostatak) nego ostatak ipo. Mene to brine Svest ljudi kojima se sve to ustvari svidja. To je problem.
    Utiče a da nisi ni svestan okružen si ljudima kojima se to svidja.

    Što se mene tiče tu nema srpstva ni antisrpstva nego BizMis bato.
    Zašto onda taj ostatak ipo, gleda Pink, dali se neko upitao, zar zato što su glupi i zatucani, ja nebih smeo to ni da pomislim, pre mi se nameće misao da nema za njih i njihovo razumevanje bolje? A možda su i upravu, bolje ružičaste šarene laže, nego neko smorno političko zaglupljivanje.
    In vinas veritas

  14. #44

    Odgovor: Pink-antisrpska televizija

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Zašto onda taj ostatak ipo, gleda Pink, dali se neko upitao, zar zato što su glupi i zatucani, ja nebih smeo to ni da pomislim, pre mi se nameće misao da nema za njih i njihovo razumevanje bolje? A možda su i upravu, bolje ružičaste šarene laže, nego neko smorno političko zaglupljivanje.
    ...e vidis,ja mislim da su zatucani...nisu glupi,ali su neobrazovani...
    ...hell ain't a bad place to be......

  15. #45

    Odgovor: Pink-antisrpska televizija

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...e vidis,ja mislim da su zatucani...nisu glupi,ali su neobrazovani...
    Uhh, prijatelju nemoj tako. Znam osobe koje su na visokom intelektnom nivou po obrazovanju, a i po opštoj kulturi, pa gledaju Pink. Recimo lekar-hirurg koji u toku dana ima par operacija, i kad dođe kući gleda Pink i kaže da mu to dođe kao crtani roman onome koji se bavi čitanjem ozbiljne literature. Pa je tu i pitanje dali postoji jasno postavljena norma šta je ukusno i na nivou, a šta je neukus, kič i nekultura. Možda nije adekvatno ali upoređenje ukusa: jednome je ljuta paprika zadovoljstvo i uživanje i redovno je jede, a pak drugima je nezamisivo i da je ukuse. Ocenjujući program tv Pink, ja lično za sebe mogu reći dali mi se sviđa ili ne, ali ljude koji ga gledaju nemogu svrstati u zatucane i neobrazovane, ipak je to njihovo pravo potrošačaa da nešto kupe ili ne kupe, tj.gledaju.
    In vinas veritas

Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Prva Srpska Televizija
    Autor Lilith_021 u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 02.03.2015, 11:22
  2. Pink Floyd
    Autor serbedzija u forumu Strani spotovi i tekstovi
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 04.04.2009, 09:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •