Vedrana Rudan
Prikaz rezultata 1 do 12 od ukupno 12

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Vedrana Rudan

    Vedrana Rudan



    sluzhbena stranica:
    Bijela Vrana


    Chlanci u Nacionalu:
    Nacional



    neki je smatraju kontraverznom, neki misle da je glupacha, drugi da je kurva, neki je opet uzdizhu u nebesa.. jednostavno: Vedranu Rudan ili volite ili ne volite!!!


    shta vi mislite o njoj?



    prva slika by Rino Gropuzzo
    Poruku je izmenio yige_gui, 02.02.2009 u 00:32
    moomoo meee jooouu

  2. #2

    Odgovor: Vedrana Rudan

    Mislim da je dobra u nekim stvarima, u nekima pretjeruje ,
    da samo hoce biti razlićita od drugih a da nije bolja

  3. #3

    Odgovor: Vedrana Rudan

    Ne volim je

    Nemam ama bas nikakvo misljenje o njoj, ravnodusna sam.
    Odgledala sam par emisijica gde je ona gostovala,ne volim
    takve osobe, to je sve.

  4. #4

    Odgovor: Vedrana Rudan

    Meni se recimo dopada većina stvari o kojima ona piše,dok sa druge strane ume baš da pretera.Tačno je yige to što si napisala nju ili voliš ili ne,nema između
    I may not be perfect but I'm always me

  5. #5

    Odgovor: Vedrana Rudan

    jel neko chitao ''uho,grlo,nozz'' ?

    da znam da li da je otvaram ili c .....

  6. #6

    Odgovor: Vedrana Rudan

    Čitala sam ja i ne znam šta da ti kažem,ili ćeš pročitati do kraja ili ćeš je brzo zatvoriti Ja sam ovo prvo,htela ili ne ja moram da čitam
    I may not be perfect but I'm always me

  7. #7

    Odgovor: Vedrana Rudan

    Nedavno sam kupila njenu "Ja, nevjernica", ali nisam je jos procitala. Priznajem, uzela sam je upravo zbog toga, sto me je "isprovocirala" svojim izjavama, komentarima, stavovima... u nekim emisijama...slusala sam je!
    "....svet kakav zelimo,treba izgraditi u sebi...."

  8. #8

    Odgovor: Vedrana Rudan

    pročitala sam je iz radoznalosti..

    u principu ne volim preterivanje, ni u kom pogledu, a ona je baš sklona tome..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  9. #9

    Odgovor: Vedrana Rudan

    prochitala sam "Uho, grlo, nozh" i meni se svidja zato shto znam da je to Vedrana Rudan i da takva knjiga (a i sve druge njene) odgovaraju njenom nachinu pisanja, njenom pristupu politici, socijalnim problemima (najvishe odnos zhena-mushkarac) i zato me ta knjiga nasmijala.. nije knjiga koja ce se prochitati vishe od jednog puta, ali mislim da se definitivno isplati

    drugarica mi reche da ce mi posudi njenu posljednu "kad je mushkarac peder/kad je zhena kurva".. vjerujem da je i ta knjiga u njenom stilu..
    moomoo meee jooouu

  10. #10

    Odgovor: Vedrana Rudan

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    prochitala sam "Uho, grlo, nozh" i meni se svidja zato shto znam da je to Vedrana Rudan i da takva knjiga (a i sve druge njene) odgovaraju njenom nachinu pisanja, njenom pristupu politici, socijalnim problemima (najvishe odnos zhena-mushkarac) i zato me ta knjiga nasmijala.. nije knjiga koja ce se prochitati vishe od jednog puta, ali mislim da se definitivno isplati

    drugarica mi reche da ce mi posudi njenu posljednu "kad je mushkarac peder/kad je zhena kurva".. vjerujem da je i ta knjiga u njenom stilu..

    ...da, i ta knjiga je u njenom stilu i može da prođe
    I may not be perfect but I'm always me

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •