Sta vas odusevljava kod zena? - Strana 5
Strana 5 od 10 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 143
  1. #61

    Odgovor: Sta vas odusevljava kod zena?

    Citat Joanna kaže: Pogledaj poruku
    Ma svi kazu da je kao izgled manje bitan a u stvari to vam je jedino na pameti...
    ko to kaze

  2. #62

    Odgovor: Sta vas odusevljava kod zena?

    1 izgled
    2 kuvanje
    3 peglanje
    4 razno
    Ko je za jednu voznjicu

  3. #63

    Odgovor: Sta vas odusevljava kod zena?

    poimanje (asocijacije)/dusha
    dodir
    miris
    glas
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #64

    Odgovor: Sta vas odusevljava kod zena?

    mene recimo, svakodnevno oduševljava, kako žene uspevaju da sednu za volan i prežive

  5. #65

    Odgovor: Sta vas odusevljava kod zena?

    To,sto ce za ljubav uciniti SVE!

  6. #66

    Odgovor: Sta vas odusevljava kod zena?

    Citat dani danguba kaže: Pogledaj poruku
    ko to kaze
    Ja to tvrdim...svaki momak se prvo primeti izgled pa ako devojka prodje onda moze da dodje do neke komunikaciji.
    Izgled vam je najbitniji...ne kazem to kao da osudjujem al...necemo biti zauvek mladi...

  7. #67

    Odgovor: Sta vas odusevljava kod zena?

    Kao dobar auto i sve ostalo sto je lepo - prvo se primeti.
    Ali bilo je mnogo puta kada sam odustao posle njene prve progovorene reci.
    [I]Pa bi sad da me usne njene
    da me uvece od sveg izlece[I][

  8. #68

    Odgovor: Sta vas odusevljava kod zena?

    Citat Joanna kaže: Pogledaj poruku
    Ja to tvrdim...svaki momak se prvo primeti izgled pa ako devojka prodje onda moze da dodje do neke komunikaciji.
    Izgled vam je najbitniji...ne kazem to kao da osudjujem al...necemo biti zauvek mladi...
    Necemo,necemo sto covek vise stari ljubav prolazi a ostaje poverenje ili ne uglavnom razvod,pa opet neka nova ljubav i sve tako ispocetkaali najlepsi produkti proslih ljubavi ili buducih koje zauvek ostaju su decakoje nemozemo da nevolimo

  9. #69

    Odgovor: Sta vas odusevljava kod zena?

    Citat dani danguba kaže: Pogledaj poruku
    Necemo,necemo sto covek vise stari ljubav prolazi a ostaje poverenje ili ne uglavnom razvod,pa opet neka nova ljubav i sve tako ispocetkaali najlepsi produkti proslih ljubavi ili buducih koje zauvek ostaju su decakoje nemozemo da nevolimo
    Ne slazem se s tim. Ja doduse ne verujem u ljubav ali imam zivi primer pred sobom da postoji ljubav za ceo zivot i u mladosti i u starosti...

  10. #70

    Odgovor: Sta vas odusevljava kod zena?

    Citat veljko yaric kaže: Pogledaj poruku
    ja sam onaj tip koji ne gleda ljepotu kod zenske ja vise volim osjecajnost i pamet kao i snalazljivost
    ...ako mislis da maznes neku ribu na tu pricu...zajebao si se...odusevljava me...sto zene nisu tako naivne...
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #71

    Odgovor: Sta vas odusevljava kod zena?

    Citat veljko yaric kaže: Pogledaj poruku
    ja sam onaj tip koji ne gleda ljepotu kod zenske ja vise volim osjecajnost i pamet kao i snalazljivost
    Bravo.. Ljepota (kako tko ju vidi) nije na odmet ali ono čime ta osoba isijava kad prozbori.. To je bitno. Ona osoba u kojoj ti vidiš to nešto netko drugi ne vidi. Stoga je dosta suvišno o tome diskutirati.
    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ako mislis da maznes neku ribu na tu pricu...zajebao si se...odusevljava me...sto zene nisu tako naivne...

    Tebe oduševljava ženska snalažljivot i okretnost. Nekog ne. Cijeniš li ga zbog toga manje?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #72

    Odgovor: Sta vas odusevljava kod zena?

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Bravo.. Ljepota (kako tko ju vidi) nije na odmet ali ono čime ta osoba isijava kad prozbori.. To je bitno. Ona osoba u kojoj ti vidiš to nešto netko drugi ne vidi. Stoga je dosta suvišno o tome diskutirati.


    Tebe oduševljava ženska snalažljivot i okretnost. Nekog ne. Cijeniš li ga zbog toga manje?
    ...naravno da ne...nisam kriv sto neke zene ne umeju da prepoznaju cinizam i zezanje...ali to dolazi sa godinama i iskustvom...nema veze sa polom...
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #73

    Odgovor: Sta vas odusevljava kod zena?

    Siske...

  14. #74

    Odgovor: Sta vas odusevljava kod zena?

    Iako sam i patio zbog zena i bio ostavljan i napustan, odusevljen sam zenama. Kod zena me odesavlja upravo to sto se sustinski razlikuju od muskaraca. Volim njihovu lepotu, izgled, zenstvenost...

    Zene su, cini mi se, mudrije od nas i mnogim situacijama i lakse resavaju brojne probleme, ne gubeci pri tome svoje osnovne atribute. Njihove procene, posebno ljudi, su, u proseku, puno realnije i uspesnije. Niko ne moze biti drug i prjatelj muskarcu kao zenska osoba, jer su, verujem, manje alapace od nas muskaraca, a i diskretnije su i pored toga sto je u narodu uvrezeno sasvim suprotno misljenje...

    Posebno me odusevljava njihov diskretni i suptilni nacin na koji su stvorile iluziju kod nas muskaraca da mi njih lovimo, umesto sasvim drugacije realnosti u kojoj smo, u stvari, mi lovina...

    Zatim, zene nam radjaju i odgajaju decu, brinu o nama, vole nas, a da ja ne vidim bas puno razloga zasto to sve cine i zasto nas trpe...

    Zene me toliko odusevljavaju, da nikada ne bih pozeleo da sam zensko, vec ono sto jesam, dakle muskarac, jer zaista nestvarno uzivam u njima...
    Poruku je izmenio memento, 26.12.2007 u 16:11
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #75

    Odgovor: Sta vas odusevljava kod zena?

    Uprosceno maca i guza,a analizirajuci malo vise,bolje je pitati me sta me ne odusevljava...

    Ima ih koje me ne odusevljavaju,ali to su neke druge zene koje nisu za mene niti ja za njih...one odusevljavaju hvala Bogu neke druge...

    Mada i za 'njega' treba imati dusu... da ne bude da je sve u macama i guzama...
    Poruku je izmenio Neron, 26.12.2007 u 17:11

Strana 5 od 10 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Osmi mart-Dan Zena
    Autor davorjanka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 12.03.2015, 15:25
  2. Sta vas uzbudjuje kod zena?
    Autor tipka u forumu Muška kafana
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 23.01.2010, 22:10
  3. Obrezivanje zena
    Autor Lillith u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 19.09.2009, 03:14
  4. Zena na jedan dan
    Autor Lady in red u forumu Muška kafana
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 19.05.2009, 19:15
  5. Dan zena 8.mart
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 09.03.2009, 19:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •